Program 23. Przystanku Woodstock
Miejsca
Duża Scena
Mała Scena
Scena Viva Kultura
ASP Duży Namiot
ASP Warsztaty
Strefa Lecha
Namiot Spotkań Antyradia
Inne
Dni
środa
czwartek
piątek
sobota
Kategoria wydarzenia
koncert
warsztat
spotkanie
spektakl
film
Tagi
rock'n'roll
metal
jazz
rock
prawa człowieka
reggae
punk
folk
ska
nauka muzyki
blues
pop rock
hip-hop
rozrywka
teatr
społeczeństwo
the best of
grunge
indie rock
muzyka elektroniczna
profilaktyka uzależnień
kultura
eko
pop
dla dzieci
rock alternatywny
DIY
zdrowie
edukacja
nauka
psychologia
relaks
LGBT
joga
sport
prawa zwierząt
film
spotkania z zespołami
podróże

Wydarzenia środa

Godzina Wydarzenie Rodzaj Miejsce  
 
09:00 - 17:00
Zbiórka krwi warsztat Inne

Miejsce: Boisko firmy TACONIC, Kostrzyn nad Odrą, Al. Milenijna 14

Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Zielonej Góry oraz z Poznania organizują podczas Przystanku Woodstock zbiórkę krwi. Będzie ona czynna od 2 do 5 sierpnia, w godzinach 9:00-17:00. Pamiętajcie, że 24 godziny przed oddaniem krwi nie można spożywać alkoholu!

#zdrowie
 
09:00 - 10:00
Poranna joga z Simplife warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Kręcioła TV / Dobra Strona Internetu

Poranna praktyka jogi dynamicznej dla wszystkich Woodstockowiczów. Codziennie o 9:00 rano w Namiocie warsztatowym ASP. Czekamy na Was z niecierpliwością. Zajęcia prowadzi Natalia Knopek - Simplife Joga.

Simplife Joga to balans pomiędzy tym, co głęboko zakorzenione w klasycznej praktyce jogi, a elementami bliskimi współczesnemu człowiekowi. Budowanie relacji świadomego ciała z otwartym umysłem. Kreowanie zmian, przekraczanie własnych granic i zahamowań, stawianie przed sobą celów i ich realizowanie.

Na zajęciach łączymy ruch ze świadomym oddechem. Podczas kolejnych asan budujemy w sobie świadomość, że umysł i ciało wspólnie tworzą lekkość, spokój, radość i otwartość.

#relaks
#joga
#sport
 
10:00 - 11:00
Teleportacja do Strefy Relaxu warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

"Destination - relaxation", czyli teleportacja do Strefy Relaxu!

Podróż bez biletu, bez stresu i bez spóźniania się na pociąg. Proste rozwiązania są przecież najlepsze, wystarczy przejść przez drzwi starej szafy, a znajdziesz się w sferze relaksu, hamaków i luzu.

Jeśli dobrze nadstawisz uszu, usłyszysz może szum fal na Jamajce lub dźwięki relaksacyjnej muzy. Proste techniki relaksacji (Yoga Nidra) pomogą ci wejść w klimat, a co najlepsze, możesz je potem stosować sam, po powrocie do domu. Chwila wakacji na co dzień.

Zapraszamy przez cały dzień od 10:00 do 19:00, warsztaty zaczynamy o każdej pełnej godzinie.

#relaks
 
10:00 - 18:00
Wioska Policyjna 2017 - Namiot „Profilaktyka i TY” warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Policyjna

Działania Profilaktyczne pn. „Wioska Policyjna 2017” to przedsięwzięcie realizowane w trakcie 23. Przystanku Woodstock pod hasłem „Kręci mnie BEZPIECZEŃSTWO”. 

Namiot „Profilaktyka i TY”

W sektorze „Profilaktyka i TY” ekspert Tarnowskiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Ofiar Przemocy przeprowadzi dla uczestników Festiwalu warsztaty z kontroli złości i efektywnej komunikacji dla młodych osób eksperymentujących z alkoholem pn. „TRZEŹWE EMOCJE = TRZEŹWA KOMUNIKACJA”. Ponadto Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Gorzowie zrealizuje Projekt „Żywa Biblioteka” – działanie w którym Woodstockowicze będą mogli „wypożyczyć” do rozmowy przedstawicieli różnych grup społecznych lub mniejszości (tj. homoseksualistę/kę, rodzica homoseksualisty, księdza, osoby niepełnosprawne itp.)."

W programie:

 • Warsztaty z kontroli złości i efektywnej komunikacji dla młodych osób eksperymentujących z alkoholem pn. „TRZEŹWE EMOCJE = TRZEŹWA KOMUNIKACJA” (Tarnowski Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Ofiar Przemocy),
 • Projekt „Żywa Biblioteka” (Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Gorzowie Wlkp.),
 • prezentacja filmów profilaktycznych,
 • konkurs na hasło dot. przeciwdziałania przemocy,
 • konkurs na plakat dot. przeciwdziałania przemocy rówieśniczej,
 • konkurs graffiti dot. bezpieczeństwa na Woodstocku pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo”.     

„Wioska Policyjna 2017” realizowana jest przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. przy współudziale Policji niemieckiej z Brandenburgii, Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Gorzowie Wlkp. i  Tarnowskiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Ofiar Przemocy.

#profilaktyka uzależnień
 
10:00 - 11:00
Kreatywność, czyli o potędze patrzenia inaczej - Lekcje z profesorem Snapem warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot warsztatowy ASP

Rodzice i nauczyciele często narzekają, że dzieciaki tylko siedzą w swoich smartfonach, zamiast się uczyć. A gdyby tak zacząć się uczyć wykorzystując popularne aplikacje?

Wykład poprowadzi Przemysław Staroń - specjalista w zakresie pracy z młodzieżą, dorosłymi i seniorami. Jest nauczycielem w II LO im. Bolesława Chrobrego w Sopocie i opiekunem międzypokoleniowego fakultetu filozoficznego "Zakon Feniksa". Koordynator i współtwórca projektów międzypokoleniowych,m.in. nagrodzonych przez Komisję Europejską "Kwiatów Europy".

#edukacja
#psychologia
 
10:00 - 20:00
Nobel dla WOŚP - składamy papierowe serca warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Dorigami

Jak wszyscy wiecie, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy została nominowana do Pokojowej Nagrody Nobla. Okażmy swoją wdzięczność dla inicjatywy stworzonej przez Jurka Owsiaka i złóżmy wspólnie setki papierowych serc. W naszym namiocie pokażemy wam jak! Wszystkie modele przekażemy Fundacji. #NobelDlaWOSP #Dorigami

#DIY
 
10:00 - 13:00
Hidżab hidżabowi nierówny warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Wielu Kultur

Zapraszamy do odkrywania niełatwej sztuki układania hidżabu. Niemal w każdym kraju nosi się go inaczej, a kobieca pomysłowość w tym zakresie nie zna granic!

Warsztaty startują od nowa o pełnych godzinach. Liczba miejsc ograniczona.

#kultura
#DIY
 
10:00 - 17:00
Warsztaty tworzenia mat węchowych warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Fundacji NaszeZoo.pl

Bawią, zmuszają do wysiłku i oferują pyszną nagrodę dla wytrwałych czworonogów – maty węchowe są proste do samodzielnego wykonania i zapewniają naszym pupilom masę zabawy. Nauczymy Was, jak je wykonać, mając kilka skrawków materiału, trochę cierpliwości i wyobraźni. Wasze zwierzaki bez wątpienia docenią ten gest – merdające ogony, to najlepsza nagroda, jaką opiekun może sobie wyobrazić. 

#eko
#DIY
#edukacja
#prawa zwierząt
 
10:00 - 19:00
Pokaż, że jesteś dawcą! warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Dawca.pl

Każdy z nas ma serce które bije, pokaz razem z nami, że chcesz przekazać swoje do transplantacji po śmierci i że jesteś BOHATEREM!

Przyjdź do naszego namiotu wraz z telefonem i wrzuć zdjęcie na swoje media społecznościowe z narządami!

#zdrowie
#edukacja
 
10:00 - 17:00
Warsztaty zabawkarskie warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Fundacji NaszeZoo.pl

Będziecie mogli wykonać własnoręcznie zabawki, które zabierzecie dla swoich czworonożnych przyjaciół. Jeżeli chcecie, możecie je nam zostawić - przekażemy je potrzebującym zwierzakom w schroniskach. Nuda jest jednym z największych problemów przebywających w przytuliskach czworonogów. Poszukujące domów psiaki i kociaki na pewno ucieszą się z takich prezentów! 

#eko
#dla dzieci
#DIY
 
10:00 - 17:00
Kurs pierwszej pomocy dla zwierząt warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Fundacji NaszeZoo.pl

Warsztaty udzielania pierwszej pomocy naszym braciom mniejszym są okazją do nauczenia się, jak można uratować życie zwierzęcia w sytuacji zagrożenia. Ćwiczyć będziecie na naszych psich fantomach – Feliksie i Lucy, dzięki którym zdobędziecie nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także spróbujecie wykorzystać ją w praktyce.

To wyjątkowa okazja – podobnych fantomów nie ma w Polsce wiele, a szansa na uratowanie psiego lub kociego życia wzrasta, jeżeli wiemy, jak przystąpić do reanimacji.

#eko
#edukacja
#prawa zwierząt
 
10:00 - 10:30
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
10:00 - 18:00
Wioska Policyjna 2017 - „Sektor informacyjny” warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Policyjna

Działania Profilaktyczne pn. „Wioska Policyjna 2017” to przedsięwzięcie realizowane w trakcie 23. Przystanku Woodstock pod hasłem „Kręci mnie BEZPIECZEŃSTWO”. 

Namiot „Sektor INFORMACYJNY”

W „Sektorze INFORMACYJNYM” udzielana będzie informacja na temat zjawisk patologicznych tj. handel ludźmi, przemoc i cyberprzemoc oraz alkoholizm, narkomania, demoralizacja nieletnich, ochrona mienia. Na potrzeby Działań uruchomiony zostanie punkt promocyjny niemieckiej Policji Landu Brandenburgi i stoisko Pełnomocnika Komendanta Wojewódzkiego Policji ds. Ochrony Praw Człowieka. Na prośbę woodstockowiczów będą prowadzone badania trzeźwości.

W programie:

 • Prezentacja dorobku lubuskiej Policji,
 • materiały profilaktyczne, gadżety,
 • kontrola trzeźwości,
 • ankieta dot. bezpieczeństwa na Przystanku Woodstock,
 • stoisko Policji z Brandenburgii,
 • stoisko Pełnomocnika Komendanta Wojewódzkiego Policji ds. Ochrony Praw Człowieka.

„Wioska Policyjna 2017” realizowana jest przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. przy współudziale Policji niemieckiej z Brandenburgii, Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Gorzowie Wlkp. i  Tarnowskiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej i Wsparcia Ofiar Przemocy.

#profilaktyka uzależnień
 
10:00 - 19:00
Przeprowadź operację! warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Dawca.pl

Pamiętasz grę "OPERACJA"? Gdzie sprawną ręką trzeba było wyciągnąć narządy z ciała pacjenta? Masz okazję przypomnieć sobie ją i spróbować wygrać nagrody w mistrzostwach operacji na czas!

Przyjdź i zabaw się razem z nami, a przy okazji podpisz oświadczenie woli oraz dowiedz się więcej o transplantologii.

#zdrowie
#edukacja
 
10:00 - 20:00
Pomarańczowy Namiot FAMILII - punkt konsultacyjny warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Pomarańczowy Namiot FAMILII

W naszym punkcie będziecie mogli sprawdzić aktualny stan wiedzy o substancjach psychoaktywnych dostępnych na obecnym rynku, zasięgnąć porady o zagrożeniach związanych ze stosowaniem substancji psychoaktywnych, zgłosić się na konsultację do terapeuty, psychologa. Możecie też otrzymać bezpłatne materiały informacyjne.


Jeśli poszukujecie pomocy dla siebie lub dla kogoś z Waszych bliskich, doradzimy jak i gdzie znaleźć skuteczne wsparcie.  


Zapraszamy młodzież i dorosłych, rodziców, kierowców do rozmowy na temat obecności środków odurzających w codziennym życiu Waszym i Waszych bliskich.

#profilaktyka uzależnień
#edukacja
 
10:00 - 10:45
Chińskie sposoby na długowieczność - warsztaty akupresury warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

Skąd biorą się szczęśliwi stulatkowie, gdzie znaleźć zdrowie bez recepty, jak samemu poradzić sobie bólem, co jeść by czas się nas nie imał, a choroby omijały szerokim łukiem?

Starodawne chińskie tricki na utrzymanie zdrowia, podpowiedzi i odpowiedzi na wiele zagadek jakim jest nasze ciało i zdrowie, i jak się z nimi obchodzić, by zawsze były po naszej stronie.

Zapraszamy codziennie w godzinach 10:00 - 10:45.

#zdrowie
#relaks
 
10:00 - 12:00
Warsztaty haftu tradycyjnego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Wioski Słowiańskiej

Zajęcia wyszywania tradycyjnymi, słowiańskimi metodami haftu. Będą to warsztaty, na których razem z uczestnikami będziemy uczyć się o rodzajach haftu występujących w Polsce, a także uczestnicy będą mogli samodzielnie wyszywać na tkaninach. 

#DIY
 
10:00 - 11:00
“Stone Art” - Malowanie mandal na kamyczkach warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

By bardziej zrozumieć siebie i uporządkować to, co w głowie, trzeba czasami swoje myśli opowiedzieć. My opowiadamy je pędzlem, na malutkich kamykach, w formie kolorowych mandali. Ta prosta technika nie wymaga zdolności artystycznych, wystarczy mieć entuzjazm dziecka i radość tworzenia. Przyjdź pomalować z nami, obiecujemy, że kamień spadnie ci z serca.

#DIY
 
10:00 - 20:00
Konsultacje profilaktyczno- terapeutyczne warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Stoisko Fundacji "Zielona Przystań"

Cel główny Fundacji "Zielona Przystań" to prowadzenie działań profilaktycznych, wspierających, kompensacyjnych i terapeutycznych na rzecz dzieci, młodzieży, osób dorosłych i rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym, przemocą, uzależnieniami i innymi zjawiskami patologicznymi. Zależy nam bardzo na młodych ludziach i głównie z nimi pracujemy.


Od 2011 roku oferujemy Woodstockowiczom pomoc w zakresie rozwiązywania problemu z alkoholem, nikotyną, narkotykami, życiem w rodzinie z problemem alkoholowym, czy przemocą. Codziennie jest miting AA dla trzeźwiejących alkoholików, angażujemy się w uniemożliwienie zakupu alkoholu przez niepełnoletnich Woodstokowiczów w Wiosce Piwnej.

Zapewniamy konsultacje, porady i warsztaty. Profesjonalną pomoc oferuje 3 terapeutów oraz pomaga im 3 wolontariuszy.

#profilaktyka uzależnień
#zdrowie
 
10:00 - 20:00
Warsztaty origami warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Dorigami

Zapraszamy wszystkich - niezależnie od wieku i doświadczenia na spotkanie z origami! Przez cały dzień będziemy składać, uczyć się nowych rzeczy, dyskutować na tematy związane z tą sztuką. Więc ogólnie - dobrze się bawić. Czeka na Was zapas papieru, instrukcje, książki i modele, które inspirują! 

#DIY
 
10:30 - 11:00
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
10:30 - 11:30
Cho no na warsztaty - czyli warsztaty aktorskie dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Uniwersytetu SWPS

Warsztaty aktorskie dla każdego to miejsce, gdzie w przyjaznej, festiwalowej przestrzeni będziemy bawić się aktorstwem. Bez zbędnych napięć i zadęcia przygotujemy nasze ciało na gry i ćwiczenia, poznamy się nawzajem i sprawdzimy z czym wiąże się praca aktora.

Warsztaty są dla wszystkich, nie ma żadnych ograniczeń!

#rozrywka
#sport
 
11:00 - 11:30
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
11:00 - 12:00
Teleportacja do Strefy Relaxu warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

"Destination - relaxation", czyli teleportacja do Strefy Relaxu!

Podróż bez biletu, bez stresu i bez spóźniania się na pociąg. Proste rozwiązania są przecież najlepsze, wystarczy przejść przez drzwi starej szafy, a znajdziesz się w sferze relaksu, hamaków i luzu.

Jeśli dobrze nadstawisz uszu, usłyszysz może szum fal na Jamajce lub dźwięki relaksacyjnej muzy. Proste techniki relaksacji (Yoga Nidra) pomogą ci wejść w klimat, a co najlepsze, możesz je potem stosować sam, po powrocie do domu. Chwila wakacji na co dzień.

Zapraszamy przez cały dzień od 10:00 do 19:00, warsztaty zaczynamy o każdej pełnej godzinie.

#relaks
 
11:00 - 12:30
Czego jeszcze o sobie nie wiesz? warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Stoisko Hackerspace Woodstock

Żyjesz ze sobą już od wielu lat, dzień w dzień. Mogłoby się wydawać, że znasz siebie na dziesiątą stronę i że bardziej się już nie da. Znamy się jednak tylko na tyle, na ile nas sprawdzono. Na tym warsztacie będziesz miał/a szansę poznać siebie od nieznanej strony, bo i okoliczności będą inne niż dotychczas.

Dowiesz się jak wchodzisz w interakcje z innymi, jak postrzegasz siebie i otaczająca rzeczywistość. Zapraszamy do gimnastyki mózgu i doświadczenia nowego. 

#edukacja
#nauka
 
11:00 - 12:00
Cokolwiek myślisz, pomyśl odwrotnie! warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Uniwersytetu SWPS

Nieszablonowe pomysły, szybsze rozwiązywanie problemów, skuteczniejsze radzenie sobie ze stresem, wyższa samoocena - to tylko niektóre spośród korzyści płynących z rozwijania kreatywności. Podczas warsztatu dowiesz się, czym jest twórcze myślenie oraz nauczysz się, jak je rozwijać. Nie ma znaczenia, ile masz lat, wszyscy będziemy bawić się jak dzieci!

#rozrywka
#edukacja
 
11:00 - 16:00
Wydział Działań Plastycznych warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Uniwersytetu SWPS

Zajęcia plastyczne dla wszystkich. Nie każdy urodził się Matejką, my też nie! Robimy tatuaże jednodniowe (lub do pierwszego prysznica), bawimy się farbami i zamieniamy ciuchy w cuda. Cokolwiek potrafisz lub czegokolwiek chcesz się nauczyć, na naszych warsztatach plastycznych na pewno znajdziesz inspiracje. Wszystko przed Tobą, bierz ręce do roboty!

#rozrywka
#DIY
 
11:00 - 11:45
"Do you mind?” - warsztaty pracy z umysłem warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

Potrzebujesz relaksu, wyciszenia, odprężenia? Męczy Cię nieustanny potok myśli i kalejdoskop zmiennych emocji?

Te spotkania, to jak instrukcja obsługi własnego umysłu w pigułce. Dowiesz się, jak przy pomocy prostych technik zapanować nad emocjami, ogarnąć się, gdy tracisz wewnętrzną równowagę i brakuje ci dystansu wobec problemów.

#edukacja
#psychologia
#relaks
 
11:00 - 12:30
"Co mi w duszy gra?" - warsztaty rozwoju osobistego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot warsztatowy ASP

Warsztaty rozwoju osobistego "Co mi w duszy gra?" składają się z gier, procesów i doświadczeń, podczas których pracując zarówno w grupach, jak i w parach bądź indywidualnie możemy lepiej poznać samego siebie, nauczyć się współdziałać z innymi oraz zrozumieć mechanizmy rządzące naszych zachowaniem.

Dobra zabawa oraz kilka głębokich, osobistych odkryć - gwarantowane!

#edukacja
#psychologia
 
11:00 - 13:00
Rodzina do kina film ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot "Kino za rogiem"

W programie:

- Baśnie i bajki polskie. Warszawska syrenka, reż. Paweł Czarzasty, 2016, 13’, b/o
Opowieść o tym, że wolność jest najwyższą wartością i że nie można jej nikomu odbierać.

- Robaczki z Zaginionej Doliny, reż. Helene Giraud, 2013, 85’, od lat 5
Rozgrywająca się w bajecznych krajobrazach Prowansji historia walki czarnych i czerwonych mrówek o pudełko z kostkami cukru.

#dla dzieci
#film
 
11:00 - 16:00
Nie widzę przeszkód! warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Niewidzialna Wystawa

"Wyobraź sobie, że nagle gaśnie światło…
Wpadnij na plenerowe warsztaty NIEWIDZIALNEJ WYSTAWY! Złap swoją laskę i zmień się w osobę niewidomą, włącz pozostałe cztery zmysły i doświadczaj woodstockowego klimatu w innym wymiarze. Przed Tobą ABC interakcji z osobą niewidomą, mówiące przedmioty i labirynt!


Poznaj niesamowitych ludzi, którzy „nie widzą przeszkód” i zaufaj nam w ciemno!"

#kultura
 
11:00 - 17:00
Warsztaty ceramiczne warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot ceramików

W programie:

- Warsztaty ceramiczne.

- Formowanie na kole garncarskim.

- Nauka i pokazy wytwarzania naczyń ceramicznych i nie tylko.

- Ręczne klejenie form przestrzennych.

#dla dzieci
#DIY
 
11:00 - 13:00
Empatyczny kącik dla dzieci warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot "Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva"

Zapraszamy najmłodszych uczestników Przystanku Woodstock do empatycznego kącika z kolorowankami, puzzlami i książeczkami o zwierzętach.

#eko
#dla dzieci
 
11:00 - 19:00
Biżuteria szyta na miarę - makrama warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Wielu Kultur

Makrama to sztuka zaplatania rzemieni, która do Europy przybyła z Bliskiego Wschodu i na stałe zagościła w naszych domach pod postacią, na przykład biżuterii. Na warsztatach nauczymy się kilku prostych splotów makramowych, dzięki którym stworzyć można piękne i niepowtarzalne bransoletki.

#DIY
 
11:00 - 12:00
Pachnące, musujące kule do kąpieli warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot "Naturalnie Naturalni"

Warsztat: "Pachnące, musujące kule do kąpieli" - dowiesz się jak i zrobisz sobie samodzielnie kolorowe, pachnące i musujące kule do kąpieli z dodatkiem samych naturalnych dodatków (olejków eterycznych, ziół, kwiatów, przypraw).

#DIY
 
11:15 - 12:45
„Zmaluj to z nami" - Pokój, Przyjaźń, Muzyka warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Zmaluj to z nami" - stwórz z nami na płótnie cykl trzech ogromnych bannerów ilustrujących słynne Woodstockowe hasła. „Pokój, Przyjaźń, Muzyka” - każdego dnia nowy art i nowe hasło. Przyłącz się, jeśli i dla ciebie te słowa mają znaczenie. Każdy może mieć swój wkład przy tworzeniu tego wielkiego,  spontanicznego i pełnego radości dzieła. Dołącz się do naszej radosnej twórczości codziennie między godziną 11:15, a 12:45.

#DIY
 
11:30 - 14:00
Capoeira na Woodstocku warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: teren obok Dużego Namiotu ASP

Capoeira to magiczne i pełne dobrej energii połączenie walki, filozofii, muzyki i akrobacji. To nasz drugi rok współpracy z ASP i siódmy rok na Przystanku Woodstock. Jeśli już trenujesz, nie może Cię z nami zabraknąć. Jeśli jeszcze nie, Capoeira jest jak Woodstock - każdy chociaż raz w życiu musi spróbować!

Trenerzy z różnych części Polski i grup, poprowadzą zajęcia z różnych stylów sztuki walki, co pozwoli uczestnikom zakochać się w różnorodności i możliwościach jakie daje Capoeira.


Zajęcia dostosowane są zarówno dla osób uprawiających aktywność fizyczną, jak i dla tych, którzy na co dzień nie mają do czynienia ze sportem. Zapewniamy świetną zabawę i energię!

Zapraszamy od środy do soboty w godzinach 11:30-14:00.

#sport
 
11:30 - 12:00
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
11:30 - 12:30
Jak może pomóc Rzecznik Praw Obywatelskich? warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Biura Rzecznika Praw Obywatelskich

Rozmowa o kompetencjach i podejmowanych inicjatywach przez Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich. Warsztat prowadzony przez Joannę Łodej.

W godzinach 16:00-17:00 warsztat będzie prowadzony w języku angielskim.

#prawa człowieka
#edukacja
 
12:00 - 13:00
Improgry warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Uniwersytetu SWPS

Warsztaty obejmujące gry i zabawy improwizacyjne, które stanowią doskonałą okazję do wspólnej zabawy, przełamywania barier i pobudzenia wyobraźni. Zestaw krótkich form pozwalający uczestnikom na spontaniczne działanie pełne energii i śmiechu. Zastrzyk endorfin i najlepszy trening mięśni brzucha.

#edukacja
#psychologia
 
12:00 - 20:00
Przystanek Autyzm warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Fundacji JiM

Stań na tle niebieskiej ścianki, zrób fotę, zamieść na Instagramie i oznacz #PrzystanekAutyzm.

Pokaż swoim znajomym, że wspierasz osoby z autyzmem i wygraj nagrody! Szerzymy postawę tolerancji i akceptacji wobec autyzmu. Razem z nami twórz lepszy świat dla osób z autyzmem!

#rozrywka
#edukacja
 
12:00 - 13:00
"Państwo Piastów przedchrześcijańskich - rekonstrukcja" - wykład warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Wioski Słowiańskiej

Co można wydedukować ze znanych faktów historycznych na temat stanu państwa Polan przed rokiem 966 i skąd w ogóle wzięła się nazwa Polanie i Polska? Interdyscyplinarne fakty z wielu dziedzin, powiązane metodą dedukcji w stylu Sherlocka Holmes'a pozwalają wywnioskować skąd pochodziła matka Mieszka I.

#edukacja
 
12:00 - 12:45
BezpiecznaJa - Dlaczego to takie ważne! warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot BezpiecznaJA

Dlaczego bezpłatne szkolenia BezpiecznaJa są takie ważne?
Co dają uczestniczkom?
Co daje poczucie bezpieczeństwa?
Jak je zdobyć?
Dlaczego kobiety?
Poczucie bezpieczeństwa poprzez rozwój

Prowadzi mentor coach i trenerka rozwoju osobistego Dominika Cwynar, autorka BezpiecznaJa.

#edukacja
#psychologia
 
12:00 - 20:00
Ruchoma ścianka wspinaczkowa sali.rocks warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Himalayan Camp

Himalayan Camp na ASP zaprasza na ruchomą ściankę wspinaczkową tzn. ściankę z ruchomą powierzchnią do wspinaczki.

Jak to działa? Osoba podczas wspinania się - jednocześnie opada w dół, dzięki czemu jest cały czas nisko nad ziemią. Można się wspinać bez asekuracji, bezpiecznie i prawie bez końca!

Na ruchomej ściance wspinaczkowej dzięki zmianie prędkości wspinania oraz kąta nachylenia powierzchni wspinaczkowej każdy może spróbować swych sił - jest to aktywność dla każdego. 

Podczas wydarzenia będzie można nauczyć się podstawowych technik wspinaczkowych, sprawdzić swoją kondycję, powspinać się bez wymagań oraz wziąć udział w zawodach - "Kto przejdzie więcej w dwie minuty".

#sport
 
12:00 - 14:00
Nie siedź! Rusz się!” - zawody sprawnościowe organizowane na zasadach 5-boju drużynowego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Himalayan Camp

"Wierzymy, że można prowadzić aktywny styl życia, niekoniecznie będąc wyczynowym sportowcem!”- Regatta team.


Dla nas każda forma aktywności się liczy! Bo przecież każdy ruch to zdrowie! 


Regatta wraca na HimalayanCamp po raz trzeci  i zaprasza do udziału w 5-boju sprawnościowym "Nie siedź! Rusz się!". Przyjdź na Himalayan Camp, zbierz drużynę (4 osoby), pokonajcie wspólnie kilka prostych przeszkód, pokażcie, że w ekipie tkwi siła i wygrywajcie nagrody rzeczowe i vouchery!

#sport
 
12:00 - 20:00
Slackline warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Himalayan Camp

Jak to się dzieje, że slackline cieszy się niesłabnącą popularnością podczas Himalayan Camp? Bo każdemu wydaje się, że przejście 8-metrową taśmą nie powinno być problemem. Czy jest? Przyjdź i przekonaj się!

I w tym roku w wiosce nie zabraknie tej aktywności. Mistrzowie balansu będą mogli potwierdzić swe umiejętności na kilku wytyczonych trasach o różnych wysokościach, jak również wziąć udział w zawodach slackline już w czwartek - 3 sierpnia 2017. Tory są dla Was otwarte już od środy do końca trwania festiwalu!

#sport
 
12:00 - 19:00
Szkolenia outdoorowe warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Himalayan Camp

Marka C.A.M.P. od kilku lat wspierała aktywności związane ze ścianką wspinaczkową na Himalayan Camp.

W tym roku, będzie ponadto w formie prezentacji wprowadzać Was w tajniki najnowszych technologii związanych ze sprzętem wspinaczkowym - najlepszego doboru, zastosowania, nowości.

#sport
 
12:00 - 13:00
Koniec z cierpieniem świń - prelekcja warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Otwartych Klatek

Kampania End Pig Pain walczy z cierpieniem małych prosiąt, które w pierwszych tygodniach życia są brutalnie okaleczane. Na stoisku pokazujemy, że świnie to bardzo inteligentne zwierzęta, które nie zasługują na swój los. Odwiedzający stoisko będą mogli podpisać petycję o zwiększenie dobrostanu świń. Czekają także okulary do wirtualnej rzeczywistości, które pozwolą uczestnikom zobaczyć świat oczami świni. Z pozostałych atrakcji zapraszamy na quiz z nagrodami, prelekcję oraz warsztaty z robienia szablonów. 

#eko
#edukacja
#prawa zwierząt
 
12:00 - 20:00
Anioły JiM warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Fundacji JiM

Porozmawiaj o autyzmie z naszymi skrzydlatymi przedstawicielami, dowiedz się jak działamy, aby dzieciom z autyzmem żyło się lepiej. Zostań Aniołem JiM i poczuj ile radości może dać pomaganie. Dzięki regularnemu wsparciu możesz dać naszym dzieciom to co najcenniejsze – szansę na samodzielność w przyszłości, a ich rodzinom wiarę w lepsze jutro.

Bądź z nami!

#edukacja
 
12:00 - 20:00
Cyknij sobie fotę! warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Fundacji JiM

Dla wszystkich, którzy chcą zabrać trochę dobrej zabawy do domu, przygotowaliśmy miejsce, gdzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie polaroidem. To nie tylko świetna pamiątka z festiwalu – to pokazanie, że wychodzisz poza ramy i razem z osobami z autyzmem po prostu, chcesz być sobą!

#rozrywka
 
12:00 - 20:00
Szkolenia z zakresu najnowszych rozwiązań technologicznych i sprzętowych w outdoorze warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Himalayan Camp

Himalayan Camp ma przyjemność gościć u siebie w tym roku firmę PAJAK. Przedstawiciel firmy będzie do dyspozycji uczestników festiwalu podczas przeprowadzania szkoleń z zakresu ekwipunku outdoorowego, aktywności w górach i doboru niezbędnego sprzętu do bezpiecznego poruszania się w górskim terenie.

Od początku istnienia firmie Pajak-Sport przyświecał jeden cel: stworzyć dla ludzi aktywnie uprawiających sport, kochających góry i przygodę taki ekwipunek - odzież, śpiwór lub plecak - który sprawdzałby się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.

#sport
 
12:00 - 13:00
Co chcielibyście wiedzieć o seksie a Wam się (nie)kojarzy... warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Towarzystwa Rozwoju Rodziny

Celem warsztatu jest omówienie najczęstszych mitów i stereotypów dotyczących seksualności kobiet i mężczyzn, przekazanie fachowej wiedzy z obszaru bezpiecznych zachowań seksualnych i podniesienie poziomu wiedzy na temat seksualności człowieka, płciowości, orientacji psychoseksualnych, antykoncepcji, relacji i związków, itp.

#zdrowie
#edukacja
 
12:00 - 20:00
Poczuj autyzm - stoisko VR warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Fundacji JiM

Dzięki wykorzystaniu technologii Virtual Reality Woodstockowicze będą mogli przekonać się w jaki sposób osoby z autyzmem odnajdują się w otaczającym ich świecie.  Autyzm może powodować nadwrażliwość na bodźce. Bardzo delikatny dotyk może być odczuwany tak, jakby skóra pocierana była papierem ściernym. Ludzki głos może brzmieć jak głośne skrzeczenie. Przytłaczające staje się jasne światło, bogactwo kolorów i ruchu.


Przyjdź do namiotu JiM załóż gogle VR - zobacz, usłysz i poczuj jak autyści odbierają świat. Wykorzystując technologię VR Fundacja JiM będzie chciała przenieść gości swojego stoiska do autystycznego świata wierząc, że jedynym kluczem do otwarcia na inność jest poznanie.

#edukacja
#psychologia
 
12:00 - 12:45
"Czy znasz samego siebie?" - Klub Filozofa warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

"Czy znasz samego siebie?" - wykład na temat głębi naszej tożsamości prowadzony przez Magdalenę Molę, psychologa, eksperta w dziedzinie medytacji i jogi, autorki książki "Medytacja łatwiejsza niż myślisz".

Zapraszamy codziennie od 12:00 do 12:45 w samo południe.

#psychologia
 
12:00 - 12:30
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
12:00 - 13:00
Jak pomagać, a nie szkodzić? warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Pomarańczowy Namiot FAMILII

Chcemy powiedzieć w kilku słowach jak rozmawiać, utrzymać kontakt z osobami w problemie (nie tylko uzależnienia). Warsztat adresowany jest do osób ceniących bezpośredni kontakt z drugimi osobami, co dzisiaj - w dobie komunikatorów internetowych - nie jest takie powszechne.

#profilaktyka uzależnień
#edukacja
 
12:00 - 13:00
Teleportacja do Strefy Relaxu warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

"Destination - relaxation", czyli teleportacja do Strefy Relaxu!

Podróż bez biletu, bez stresu i bez spóźniania się na pociąg. Proste rozwiązania są przecież najlepsze, wystarczy przejść przez drzwi starej szafy, a znajdziesz się w sferze relaksu, hamaków i luzu.

Jeśli dobrze nadstawisz uszu, usłyszysz może szum fal na Jamajce lub dźwięki relaksacyjnej muzy. Proste techniki relaksacji (Yoga Nidra) pomogą ci wejść w klimat, a co najlepsze, możesz je potem stosować sam, po powrocie do domu. Chwila wakacji na co dzień.

Zapraszamy przez cały dzień od 10:00 do 19:00, warsztaty zaczynamy o każdej pełnej godzinie.

#relaks
 
12:00 - 12:45
Tanie po świecie latanie i w sieci kupowanie warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Stoisko FaniMani.pl

Lataj po świecie taniej nawet o 100%! Kupuj w sieci i nie przepłacaj! Pokażemy proste sposoby jak kupować bilety lotnicze taniej i duuużo taniej oraz jak oszczędzać (i przy okazji również pomagać!) robiąc zakupy w internecie.

#podróże
 
12:00 - 22:00
Strefa Wyzwań Izaka warsztat Inne

Miejsce: Strefa PLAY

Sprawdź swoje sportowe możliwości i podejmij challenge Izaka!

#rozrywka
 
12:00 - 13:00
Zrób z obcego znajomego – kreatywna integracja warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Uniwersytetu SWPS

Celem warsztatów jest zainteresować ludzi sobą wzajemnie i zachęcić ich do bliższego poznania w trakcie kreatywnych zajęć.

#społeczeństwo
#psychologia
 
12:00 - 13:00
Siej ferment warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot "Naturalnie Naturalni"

Warsztat: "Siej Ferment" - dowiesz się, jak zrobić ocet z czego tylko zapragniesz, jak ukisić warzywa, owoce... i nie tylko :) oraz słów kilka o innych domowych naturalnych probiotykach. Przy okazji pogadanki degustacja naszych własnych octów owocowych i ziołowych.

#DIY
 
12:30 - 13:00
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
12:45 - 14:45
Idę ze sprawą do Trybunału w Strasburgu! – i co dalej? warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Biura Rzecznika Praw Obywatelskich

Czy warto składać skargę? Jak to zrobić? Jakie sprawy rozpatruje Trybunał? Rozwiąż przykładowe skargi – warsztat.

Prowadzenie: Kacper Gwardziński, Ambasador Praw Człowieka przy RPO, Joanna Łodej, Biuro RPO

#prawa człowieka
#edukacja
 
13:00 - 14:00
Czym jest feminizm, czyli to brzydkie słowo na F! warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Ogólnopolskiego Strajku Kobiet

Debata warsztatowa: Feminizm w Polsce i na świecie - czym jest i czemu jednak jest OK?

#prawa człowieka
#społeczeństwo
 
13:00 - 14:00
Warsztaty Teatralne - wyzwól emocje warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

Warsztaty Teatralne - nauczymy was pełnego ekspresji sposobu wyrażania uczuć, pokażemy jak wyzwolić emocje, być bardziej twórczym, spontanicznym i jak odnaleźć prawdziwego siebie. Chcemy przy tym byś doświadczył, że szczęścia nie przynosi przywdziewanie kolejnych masek, a raczej ich zrzucanie.

Zajęcia prowadzone będą  przez aktorów interaktywnego eko-teatru ""Wind of Change"" ze Lwowa. Zapraszamy wszystkich do udziału w warsztatach teatralnych każdego dnia między 13:00, a 14:00."

#teatr
 
13:00 - 14:00
"Do you mind?” - warsztaty pracy z umysłem warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot warsztatowy ASP

"Do you mind?” - Warsztaty Pracy z Umysłem

Potrzebujesz relaksu, wyciszenia, odprężenia? Męczy Cię nieustanny potok myśli i kalejdoskop zmiennych emocji?

Te spotkania, to jak instrukcja obsługi własnego umysłu w pigułce. Dowiesz się, jak przy pomocy prostych technik zapanować nad emocjami, ogarnąć się, gdy tracisz wewnętrzną równowagę i brakuje ci dystansu wobec problemów.

#edukacja
#psychologia
#relaks
 
13:00 - 14:00
O ładzie w stadzie – psychologia grupy warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Uniwersytetu SWPS

Idąc przez życie tworzymy różne grupy społeczne, koleżeńskie czy zawodowe, nieświadomie doświadczając w nich psychologicznych zjawisk. W trakcie tego warsztatu przede wszystkim solidnie się zmęczysz, pobawisz, a dodatkowo dowiesz dlaczego prawdziwe jest stwierdzenie "w grupie siła" i czemu warto znać w każdej z nich swoją rolę.

#edukacja
#psychologia
 
13:00 - 15:00
Interaktywne quizy wiedzy o prawach zwierząt z nagrodami warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot "Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva"

Fundacja Viva zaprasza na interaktywne quizy wiedzy o prawach zwierząt (i nie tylko) z nagrodami! Czym jest seitan? Jak nazywa się niedźwiedź uratowany przez nas z cyrku? Przyjdź i sprawdź swoją wiedzę!

#eko
 
13:00 - 14:00
Weź na warsztat  swoje ego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Uniwersytetu SWPS

Warsztat opiera się na wizualizacji, która ma za zadanie skonfrontowanie się z naszą wizją samych siebie. Wychodząc z pozycji wewnętrznego dziecka jesteśmy w stanie spojrzeć na nasze plany z całkowicie innej perspektywy, której nie dostrzegamy na co dzień. Podczas warsztatu uczestnicy odpowiedzą sobie na pytania, które pozwolą im nabrać szerszego obrazu i zastanowić się nad celowością swojego działania.

#edukacja
#psychologia
 
13:00 - 13:30
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
13:00 - 14:30
Warsztaty z druku 3D warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Stoisko Hackerspace Woodstock

Gorący temat ostatnich kilku lat. Każdy słyszał, nie każdy widział, niewiele osób wie. Przywieziemy drukarkę 3D i pod opieką instruktora będzie można poznać zasadę działania, zobaczyć wydruki, oraz wydrukować swój pierwszy projekt!

#edukacja
#nauka
 
13:00 - 15:00
Pokaz filmu "Ostatni w Aleppo" film ASP Duży Namiot

Pokaz filmu "Ostatni w Aleppo" (2017). Dokument przedstawia pracę wolontariuszy Białych Hełmów, którzy przeszukują gruzy zniszczonego syryjskiego miasta, w poszukiwaniu żywych osób.

„Ostatni w Aleppo” otrzymał aż cztery nagrody na 14. edycji festiwalu Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity, w tym Grand Prix – Nagrodę Banku Millennium, Nagrodę Dokumentalną Warszawy, przyznawaną przez publiczność, Grand Prix Miasta Gdyni i Art Doc Award Bydgoszcz. 

Pięć lat od rozpoczęcia wojny w Syrii mieszkańcy opustoszałego i zniszczonego Aleppo, kiedyś największego syryjskiego miasta, przygotowują się na oblężenie. Khalid, Subhi i Mahmoud, główni bohaterowie filmu „Ostatni w Aleppo”, to członkowie Białych Hełmów, czyli tzw. Syryjskiej Obrony Cywilnej, składającej się na zwykłych ludzi, pomagających ofiarom bombardowań. Uratowali do tej pory ponad 60 tys. istnień, najczęściej wyciągając ludzi spod gruzów gołymi rękami. W filmie Ferasa Fayyada poznajemy nie tylko ogrom zniszczeń, jakich dokonała wojna, ale również osobistą historię zwykłych ludzi, którzy stają się prawdziwymi bohaterami masowej ludzkiej tragedii rozgrywanej na oczach całego świata. 

 

#film
 
13:00 - 15:30
Happening słowiański warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Wioski Słowiańskiej

Happening polegający na wyszywaniu słowiańskiego symbolu - "Rąk Boga" - na płótnie. W sobotę, po skończeniu warsztatów, wszyscy uczestnicy wraz z organizatorami uroczyście przejdą z flagą po miasteczku festiwalowym. 

#DIY
 
13:00 - 14:30
„LIFE – moje cele i wartości” – warsztat rozwojowy warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Stowarzyszenia MONAR

Program warsztatu:

 • określenie moich wartości i możliwości ich realizacji,
 • praca technikami coachingowymi w temacie wartości osobistych i wartości innych osób,
 • nabycie umiejętności wyznaczania celów,
 • planowanie i realizowanie celów powiązanych z moimi wartościami,
 • jak stosować umiejętności i techniki coachingowe w życiu codziennym?

 W warsztacie może wziąć udział maksymalnie 50 osób.

#edukacja
#psychologia
 
13:00 - 14:00
Teleportacja do Strefy Relaxu warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

"Destination - relaxation", czyli teleportacja do Strefy Relaxu!

Podróż bez biletu, bez stresu i bez spóźniania się na pociąg. Proste rozwiązania są przecież najlepsze, wystarczy przejść przez drzwi starej szafy, a znajdziesz się w sferze relaksu, hamaków i luzu.

Jeśli dobrze nadstawisz uszu, usłyszysz może szum fal na Jamajce lub dźwięki relaksacyjnej muzy. Proste techniki relaksacji (Yoga Nidra) pomogą ci wejść w klimat, a co najlepsze, możesz je potem stosować sam, po powrocie do domu. Chwila wakacji na co dzień.

Zapraszamy przez cały dzień od 10:00 do 19:00, warsztaty zaczynamy o każdej pełnej godzinie.

#relaks
 
13:30 - 15:00
Warsztaty z Piotrem Bukartykiem warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Kręcioła TV / Dobra Strona Internetu

Po kilku latach nieobecności na Przystanek Woodstock wraca Piotr Bukartyk i znów poprowadzi dla Was muzyczne warsztaty. Tradycyjnie uczestnicy warsztatów zagrają na Dużej Scenie Przystanku Woodstock na zakończeniu Festiwalu. 

Piotr Bukartyk to autor i kompozytor, a tak naprawdę zwyczajny układacz piosenek, posługujący się gitarą, tenorem umiarkowanie bohaterskim, bądź sopranem koloraturowym domowej roboty. Układa jedną piosenkę tygodniowo – w czwartek wieczorem. W piątek rano premiera w radiowej Trójce, w audycji Wojciecha Manna. I tak od wielu już lat. Co jakiś czas wybiera parę numerów i robi z tego płytę. Sprzedają się przyzwoicie.

Wszystkie historie śpiewane przez Piotra, oprawione są niebanalnym tekstem oraz wspaniałym aranżem muzycznym, nad którym czuwa Krzysztof Kawałko. Dzięki temu, każdy koncert jest niesamowitą podróżą w świat muzyki.  

#nauka muzyki
 
13:30 - 14:00
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
14:00 - 15:00
Teleportacja do Strefy Relaxu warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

"Destination - relaxation", czyli teleportacja do Strefy Relaxu!

Podróż bez biletu, bez stresu i bez spóźniania się na pociąg. Proste rozwiązania są przecież najlepsze, wystarczy przejść przez drzwi starej szafy, a znajdziesz się w sferze relaksu, hamaków i luzu.

Jeśli dobrze nadstawisz uszu, usłyszysz może szum fal na Jamajce lub dźwięki relaksacyjnej muzy. Proste techniki relaksacji (Yoga Nidra) pomogą ci wejść w klimat, a co najlepsze, możesz je potem stosować sam, po powrocie do domu. Chwila wakacji na co dzień.

Zapraszamy przez cały dzień od 10:00 do 19:00, warsztaty zaczynamy o każdej pełnej godzinie.

#relaks
 
14:00 - 18:00
Zdjęcia sferyczne z Ricoh Theta warsztat Inne

Miejsce: Namiot Ricoh

W tym roku zabierzemy Was też do Małej Japonii. Wejdźcie do Kraju Kwitnącej Wiśni i przekonajcie się jak wypadniecie w 360°. Przygotowaliśmy dla Was specjalną strefę w której będziecie mogli własnoręcznie przetestować nasz aparat z serii Theta i odkryć siłę sferycznej fotografii.

#rozrywka
 
14:00 - 16:00
Esperanto 2 x dziennie: łatwo i zabawnie warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wielokulturowa Wioska Esperanto

Atrakcyjnie, rozrywkowo prowadzone kursy języka Esperanto, pozwalające poznać podstawy łatwego, neutralnego języka komunikacji międzynarodowej.

#edukacja
#nauka
 
14:00 - 15:00
Usłysz swój głos warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Uniwersytetu SWPS

Na warsztacie chciałabym podejść holistycznie do głosu, przeprowadzić rozgrzewkę aparatu mowy (w tym ciała), przećwiczyć emisję, ćwiczenia oddechowe, poszukać z uczestnikami ich naturalnego głosu. Przeplotę to dyskusją, aby Woodstockowicze mogli podzielić się swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami. Zależy mi, aby przeprowadzić warsztat w formie zabawy i zostawić ich z poczuciem fantastycznie spędzonego czasu oraz zainspirować do dalszej pracy z głosem.

#edukacja
#psychologia
 
14:00 - 18:00
Zajęcia plastyczne dla dzieci warsztat Inne

Miejsce: Namiot Ricoh

Specjalne zaproszenie kierujemy do najmłodszych Woodstockowiczów. Dzieciaki będą mogły u nas podszkolić swoją ekologiczną wiedzę i umiejętności plastyczne! Będą mogły rysować i kolorować. W specjalnej strefie przygotowano dla nich tablice interaktywne i edukacyjne kolorowanki o tematyce ekologicznej. 

#rozrywka
#dla dzieci
 
14:00 - 15:00
Związki i rozwiązki - warsztaty z bliskości warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Uniwersytetu SWPS

Cykl warsztatów poświęcony bliskim relacjom między ludźmi, zaczynający się od pytań dlaczego i z kim wchodzimy w bliskie relacje, co jest istotne w procesie zbliżania się do siebie, jak rozwija się relacja i jak ją podtrzymać, a kończący na komunikacji i rozwiązywaniu konfliktów w tejże relacji.

#edukacja
#psychologia
 
14:00 - 15:00
"Wierzenia Słowian dawniej i dziś" - wykład warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Wioski Słowiańskiej

Przybliżymy, w co wierzyli dawni Słowianie oraz omówimy możliwość współistnienia tych wierzeń z obecną, naukową wiedzą o świecie. Prowadzący: Ratomir Wilkowski

#edukacja
 
14:00 - 14:30
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
14:00 - 15:00
Stawiam na kreatywność! warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot BezpiecznaJA

Warsztaty dla pierwszych 20 osób, które zgłoszą się do dnia warsztatów lub w naszym namiocie. Miejsca opaskowane.

- Czym jest kreatywność?
- Do czego wykorzystam twórcze myślenie?
- Czy i jak ćwiczyć kreatywność?

Warsztaty w formie grywalizacji.

Prowadzi Agnieszka Żarecka - coach i mentor biznesu.

#edukacja
#psychologia
 
14:00 - 15:00
Jak pomagać, a nie szkodzić? warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Pomarańczowy Namiot FAMILII

Chcemy powiedzieć w kilku słowach jak rozmawiać, utrzymać kontakt z osobami w problemie (nie tylko uzależnienia). Warsztat adresowany jest do osób ceniących bezpośredni kontakt z drugimi osobami, co dzisiaj - w dobie komunikatorów internetowych - nie jest takie powszechne.

#profilaktyka uzależnień
#edukacja
 
14:00 - 18:00
Sfotografuj się w Ricoh Studio warsztat Inne

Miejsce: Namiot Ricoh

Wpadnijcie do namiotu Ricoh tuż obok Dużej Sceny, zróbcie pamiątkowe fotkę i zostańcie częścią fotograficznej historii Przystanku Woodstock!

#rozrywka
#dla dzieci
 
14:00 - 16:00
Koniec z cierpieniem świń - Virtual Reality warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Otwartych Klatek

Kampania End Pig Pain walczy z cierpieniem małych prosiąt, które w pierwszych tygodniach życia są brutalnie okaleczane.

Na stoisku pokazujemy, że świnie to bardzo inteligentne zwierzęta, które nie zasługują na swój los. Na odwiedzających czekają także okulary do wirtualnej rzeczywistości, które pozwolą uczestnikom zobaczyć świat oczami świni. 

#eko
#prawa zwierząt
 
14:00 - 15:00
Warsztaty Bębniarskie "Drumming Circle" - poczuj rytm własnego serca warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

Warsztaty Bębniarskie "Drumming Circle". Poczuj rytm serca!

Przynieś swój bęben i zagraj z nami w bębniarskim kręgu. Bęben to instrument serca, magia płynąca z jego rytmów potrafi wyzwalać pierwotne stany i emocje. Taka przygoda z dźwiękami rozbudza kreatywność, usprawnia koordynację ruchową, pomaga w skupieniu uwagi i koncentracji. Najważniejsze na zajęciach jest to, aby wszystkie serca zagrały jednym rytmem. To działa i będziemy o tym bębnić na okrągło.

#nauka muzyki
 
14:00 - 14:45
Superfoods - niech moc będzie z tobą! warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

Sprawdź, czy wiedziałeś jakie nadzwyczajne właściwości drzemią w roślinach, dowiedz się, kto jest wśród nich prawdziwym herosem, a który owoc to prawdziwy król witamin.

Będziesz zaskoczony, gdy dowiesz się, że superżywność to nie tylko egzotyczne produkty, ale i warzywa czy orzechy, które znasz od dawna.  A jaka jest twoja superpower?

#zdrowie
#edukacja
 
14:30 - 15:00
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
14:30 - 16:30
Design Thinking warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Fundacji Impossible

Dobrze byłoby umierać z myślą, że zostawiamy świat odrobinę lepszym. My już teraz dajemy Wam możliwość, by taką zmianę na świecie zaprojektować. Na warsztacie, wykorzystując metodykę Design Thinking spróbujemy znaleźć odpowiedź na palące problemy naszego lokalnego i globalnego otoczenia.

#kultura
#edukacja
 
14:30 - 16:00
Warsztaty z druku 3D warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot warsztatowy ASP

Gorący temat ostatnich kilku lat. Każdy słyszał, nie każdy widział, niewiele osób wie. Przywieziemy drukarkę 3D i pod opieką instruktora będzie można poznać zasadę działania, zobaczyć wydruki, oraz wydrukować swój pierwszy projekt!

#edukacja
#nauka
 
14:30 - 16:00
Konsultacje z psychologiem terapeutą warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Stowarzyszenia MONAR

Możliwość skorzystania z pomocy psychologicznej i konsultacji z terapeutą, dla osób które:

 • przeżywają trudne sytuacje życiowe,
 • czują się zagubione,
 • mają problemy z funkcjonowaniem w codziennych sytuacjach,
 • mają problemy w relacjach z osobami bliskimi lub w innych relacjach,
 • odczuwają obniżenie nastroju,
 • potrzebują konsultacji w kwestii uzależnienia lub innych.

#zdrowie
#psychologia
 
14:45 - 15:30
Zostań honorowym chwastożercą warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

Pojawiają się jak niechciani goście na imprezie plenerowej. Na początku staramy się ich delikatnie wyprosić, jednak z upływem czasu poddajemy się widząc ich upór, natręctwo i wszędobylstwo. Okazuje się wtedy, że znacznie zyskują przy bliższym poznaniu. Mimo swojej pospolitej urody i niesalonowych manier wiele mogą nam zaoferować i mają całkiem bogate (w witaminy) wnętrze. Przymykamy wtedy oko na ich wady, zaczynamy je doceniać i zostajemy kolejnym chwastolubnym.

#zdrowie
 
15:00 - 16:00
Budujemy mosty, czyli jak gadać żeby się dogadać warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Uniwersytetu SWPS

Warsztat ukazuje blokady i pułapki komunikowania się z innymi. Po przeprowadzeniu ćwiczeń zapraszam do dyskusji nad wnioskami, nad tym jak mają się one dożycia codziennego, jakie emocje towarzyszyły wykonaniu zadań. Z doświadczenia w prowadzeniu ćwiczeń wykorzystanych w tym warsztacie wynika, że uczestnicy chcą za wszelką cenę zmusić grupę przeciwną do wykonania zadania, nie próbują znaleźć kompromisu, obrażają grupę przeciwną, denerwują się. Przekonajmy się, czy Woodstokowicze będą reagowali inaczej.

#edukacja
#psychologia
 
15:00 - 16:00
"Dzikość Serca" - debata spotkanie ASP Duży Namiot

Nadrzeczne haszcze, siedliska wędrownych ptaków, miejskie łąki, porośnięte szczawiem nasypy kolejowe – piękne, czy brzydkie? Chaotyczne czy doskonałe? Zaorać, czy żyć? Czym jest dzika przyroda? Czy powinniśmy się jej bać, czy raczej podziwiać i dbać o to, by było jej jak najwięcej? Czy dzika przyroda ma sens w mieście? W jaki sposób każdy i każda z nas może stać się strażnikiem dzikiej przyrody?

Proponujemy rozmowę o zaletach dzikości oraz o tym, czym grozi jej "ucywilizowanie". Dyskusja odbywa się w aktualnym kontekście - z jednej strony trwa spór o miejskie drzewa i ich wycinkę, z drugiej strony - coraz bardziej popularne stają się nurty zielonej miejskiej partyzantki: miejskie pszczoły, guerrilla gardening, miejscy ogrodnicy.

W dyskusji wezmą udział m.in Katarzyna Jagiełło z Greenpeace, jedna z najbardziej wpływowych kobiet roku według Wysokich Obcasów i Cecylia Malik, artystka znana z akcji Matki-Polki na wyrębie.

#eko
#edukacja
 
15:00 - 16:00
Improwizacja – taka sytuacja! warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Uniwersytetu SWPS

Warsztaty będą oparte na ćwiczeniach improwizacyjnych. Ich głównym celem będzie rozwijanie kreatywności, budowanie pewności siebie w grupie oraz zwiększenie swobody wypowiedzi, w sytuacjach spontanicznych. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, że zabawa może okazać się doskonałym narzędziem wspierania rozwoju osobistego.

#edukacja
#psychologia
 
15:00 - 15:30
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
15:00 - 16:00
Spotkanie z zespołem Prawda na stoisku Stowarzyszenia "Nigdy więcej" spotkanie ASP Warsztaty

Miejsce: Stoisko Stowarzyszenia "Nigdy więcej"

Stowarzyszenie "Nigdy więcej" zaprasza na spotkania z artystami oraz z zespołami występującymi na Przystanku Woodstock i wspierającymi kampanię „Muzyka Przeciwko Rasizmowi”. 

#spotkania z zespołami
 
15:00 - 17:00
Upleć sobie wianek! warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

“Warsztaty zaplecione w Wianki”- zrób sobie wianek!

Niektórzy z natury plotą trzy po trzy, my zaś z natury pleciemy wianki. Szumiące trawy, polne kwiaty czy dziko rosnące zioła przerabiamy na kolorowe sploty i mamy  przy tym dziki ubaw. Chcesz być na czasie? Pamiętaj, w tym roku zamiast bandanki nosimy wianki.

Samoobsługowa produkcja wianków codziennie od 15:00 do 17:00.

#DIY
 
15:00 - 17:00
"Opowiedz o Woodstocku 12 zdjęciami" - warsztaty fotograficzne warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Kręcioła TV / Dobra Strona Internetu

Kochasz fotografować? Robisz zdjęcia na Woodstocku? Proponujemy Ci warsztaty fotograficzne, dzięki którym stworzysz oryginalną zdjęciową opowieść z Przystanku.

Grzegorz Dembiński, autor albumu fotograficznego o Woodstocku ""Make love not war"", doświadczony fotoreporter i fotoedytor, wielokrotnie nagradzany w konkursach fotografii prasowej, wprowadzi Cię w tajniki fotoreportażu i fotoeseju.

Na warsztatach dowiesz się o sposobach fotografowania, wyborze tematów, rodzajach narracji fotograficznej i sposobach układania zdjęć w spójną całość.

Zajęcia będą trwały 4 dni i złożą się na nie: część teoretyczna (w namiocie) i praktyczna (ćwiczenia na terenie Przystanku). Ostatniego dnia uczestnicy będą mogli edytować swoje zdjęcia pod okiem prowadzącego.

Prezentacja zdjęć: w sobotę (5 sierpnia) w godz. 15:00-17:00.

#DIY
#edukacja
 
15:00 - 16:00
Teleportacja do Strefy Relaxu warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

"Destination - relaxation", czyli teleportacja do Strefy Relaxu!

Podróż bez biletu, bez stresu i bez spóźniania się na pociąg. Proste rozwiązania są przecież najlepsze, wystarczy przejść przez drzwi starej szafy, a znajdziesz się w sferze relaksu, hamaków i luzu.

Jeśli dobrze nadstawisz uszu, usłyszysz może szum fal na Jamajce lub dźwięki relaksacyjnej muzy. Proste techniki relaksacji (Yoga Nidra) pomogą ci wejść w klimat, a co najlepsze, możesz je potem stosować sam, po powrocie do domu. Chwila wakacji na co dzień.

Zapraszamy przez cały dzień od 10:00 do 19:00, warsztaty zaczynamy o każdej pełnej godzinie.

#relaks
 
15:00 - 16:30
Warsztaty Arduino warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Stoisko Hackerspace Woodstock

Do niedawna by bawić się mikrokontrolerami należało skonstruować sobie programator. Dla osoby niezbyt technicznej było to nie lada wyzwanie. Powstanie openhardware'owego projektu Arduino zminimalizowało ten wysiłek do zdobycia
gotowej płytki, podłączenia jej do portu USB w komputerze i uruchomienia programu do pisania kodu. Teraz na Arduino podstaw programowania uczą się zarówno ci starsi jak i ci młodsi. Spróbujemy w warunkach woodstockowych właśnie te podstawy wam przybliżyć.

#edukacja
#nauka
 
15:30 - 17:00
Henna warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Wioski Słowiańskiej

Darmowe malowanie wzorów słowiańskich na ciele.

#DIY
 
15:30 - 16:00
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
16:00 - 17:00
Nie taki HIV straszny jak go malują warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Towarzystwa Rozwoju Rodziny

Warsztat z zakresu profilaktyki ryzykownych zachowań w odniesieniu do epidemii HIV/AIDS. Ma na celu przekazanie wiedzy uczestnikom związanej z problematyką psychospołecznych aspektów HIV/AIDS i innych chorób przenoszonych drogą płciową, szacowaniem ryzyka odnośnie ryzyka zakażenia, wzrostu wiedzy na temat poradnictwa okołotestowego i możliwości wykonania testów w kierunku HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową.

#edukacja
#psychologia
 
16:00 - 17:00
Wykład o uzależnieniach warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze

Wykład dotyczący definicji uzależnienia, wyjaśniający mechanizm uzależnienia, a także konsekwencje zdrowotne i psychospołeczne uzależnienia od środków psychoaktywnych.

#profilaktyka uzależnień
#zdrowie
#edukacja
 
16:00 - 20:00
Mantra Time warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska - Namiot Chillax

"Chillax time” - Mantra Jam Session to klimatyczna przestrzeń, w której możesz zanurzyć się w atmosferze wyciszenia, relaksu i odpoczynku od zgiełku świata.

Zapraszamy Was do miejsca, gdzie będziecie mogli całkowicie pogrążyć się w pozytywnych wibracjach. Ustronie to otuli was jak ciepły koc, da bezpieczeństwo i wypoczynek.

Proponujemy muzyczną ucztę, gdzie można śpiewać, tańczyć, grać na instrumentach albo po prostu słuchać. We wspólnym mantra jam session wszyscy są równi, a muzycy, śpiewacy i uczestnicy zajęć siedzą wspólnie na ziemi, tworząc jedność, bez podziałów na twórców i odbiorców. Każdy może włączyć się do wspólnego muzykowania.

Zaczynamy od 16:00 i gramy aż do 20:00. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

#relaks
 
16:00 - 17:30
Chcąc znaleźć dobre życie musisz stać się sobą! warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot BezpiecznaJA

Poznanie siebie jest najlepszą życiową inwestycja jaką można sobie zafundować. Nie obawiajmy się tej inwestycji bo profity będziemy zbierać do późnej starości.

"Człowiek odkrywa siebie, kiedy zmierzy się z przeszkodami" - jak powiedział autor Małego Księcia. Skupiamy się na innych, realizujemy cudze marzenia zapominając o sobie. A kto jest ważniejszy od nas samych? Jak możemy dać komuś szczęście jeżeli sami nie czujemy się szczęśliwi? Poznanie siebie to najlepsza inwestycja jaką możemy sobie ofiarować. Zapraszam na cykl moich warsztatów.

Prowadzi life coach Marta Kobińska.

#edukacja
#psychologia
 
16:00 - 19:00
Nie siedź! Rusz się!” - zawody sprawnościowe organizowane na zasadach 5-boju drużynowego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Himalayan Camp

"Wierzymy, że można prowadzić aktywny styl życia, niekoniecznie będąc wyczynowym sportowcem!”- Regatta team.


Dla nas każda forma aktywności się liczy! Bo przecież każdy ruch to zdrowie! 


Regatta wraca na HimalayanCamp po raz trzeci  i zaprasza do udziału w 5-boju sprawnościowym "Nie siedź! Rusz się!". Przyjdź na Himalayan Camp, zbierz drużynę (4 osoby), pokonajcie wspólnie kilka prostych przeszkód, pokażcie, że w ekipie tkwi siła i wygrywajcie nagrody rzeczowe i vouchery!

#sport
 
16:00 - 16:40
Holden Avenue koncert Scena Viva Kultura

Wrocławska formacja powołana do życia w lutym 2007r.  Premiera debiutanckiego albumu zespołu „Holden Avenue” miała miejsce 4 maja 2009r., natomiast drugi krążek zespołu pod tytułem „Emisja” trafił na półki sklepowe we wrześniu 2011r. Obydwa wydawnictwa wydane były nakładem wydawnictwa Rockers Publishing (Lou&Rocked Boys) oraz nagrane zostały pod okiem Przemka „Perły” Wejmanna (Perlazza). Ostatnie wydawnictwo zespołu „Wybierz Drogę” ujrzało światło dzienne jesienią 2012r. Od początku istnienia zespół stawiał na energię koncertową grając setki koncertów i występując na największych polskich festiwalach. Po wydaniu ostatniego wydawnictwa działalność zespołu nieco zwolniła, choć jego członkowie w tzw. międzyczasie nie próżnowali, zarówno tworząc nowe projekty (Żyranci, Dubrising), jak też wspomagając już istniejące (Prawda, Blade Loki, SIQ).

Dziesięciolecie działalności zespołu będzie stało pod znakiem mocnego powrotu na scenę! Oryginalny skład wzmocniony dodatkowo drugim wokalistą jest gwarancją nowej dawki koncertowego czadu!

 „Kalifornijskie brzmienie prosto z Polski!” – Holden Avenue wznawia nadawanie!

 
16:00 - 17:00
Teleportacja do Strefy Relaxu warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

"Destination - relaxation", czyli teleportacja do Strefy Relaxu!

Podróż bez biletu, bez stresu i bez spóźniania się na pociąg. Proste rozwiązania są przecież najlepsze, wystarczy przejść przez drzwi starej szafy, a znajdziesz się w sferze relaksu, hamaków i luzu.

Jeśli dobrze nadstawisz uszu, usłyszysz może szum fal na Jamajce lub dźwięki relaksacyjnej muzy. Proste techniki relaksacji (Yoga Nidra) pomogą ci wejść w klimat, a co najlepsze, możesz je potem stosować sam, po powrocie do domu. Chwila wakacji na co dzień.

Zapraszamy przez cały dzień od 10:00 do 19:00, warsztaty zaczynamy o każdej pełnej godzinie.

#relaks
 
16:00 - 18:00
Przyjazny krąg warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wielokulturowa Wioska Esperanto

Spotkania z ciekawymi ludźmi, ekspozycje i prelekcje z pokazami, granie i wspólne śpiewanie, nawet tańce! Szczegóły codziennie na afiszach! 

#rozrywka
#edukacja
 
16:00 - 17:00
Jak może pomóc Rzecznik Praw Obywatelskich? warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Biura Rzecznika Praw Obywatelskich

Rozmowa o kompetencjach i podejmowanych inicjatywach przez Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich. Warsztat prowadzony przez Joannę Łodej.

W godzinach 16:00-17:00 warsztat będzie prowadzony w języku angielskim.

#prawa człowieka
#edukacja
 
16:00 - 16:30
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
16:00 - 17:00
Wykład o uzależnieniach warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Polskiego Towarzystwa Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze

Wykład dotyczący definicji uzależnienia, wyjaśniający mechanizm uzależnienia, a także konsekwencje zdrowotne i psychospołeczne uzależnienia od środków psychoaktywnych.

#profilaktyka uzależnień
#zdrowie
#edukacja
 
16:30 - 17:30
Zielona kanapa - cykl spoktań spotkanie ASP Warsztaty

Miejsce: Ekowioska Greenpeace

Cykl kameralnych, otwartych na rozmowę spotkań z aktywistami, ludźmi nauki, podróżnikami i artystami, których łączy miłość do dzikiej przyrody i zaangażowanie w jej obronę. Porozmawiaj z ludźmi, którzy chcą, by cała Puszcza stała się parkiem narodowym, drzewa w miastach nie były masowo wycinane, a pszczoły i inne owady zapylające wszędzie mogły znaleźć odpowiednie miejsce do życia. Spotkaj tych, którzy odwiedzili ostoje dzikiej przyrody i widzieli, jak ginie. Wspólnie zastanówmy się, co każdy z nas może zrobić, by dzikość naszych serc jak najpiękniej splatała się z dzikością natury.

- środa (2 sierpnia) - "Rafa koralowa i jaki ma związek z Puszczą Białowieską. Oraz o lasach deszczowych na Borneo i o tym, jak giną przez człowieka" - Kasia Jagiełło

- czwartek (3 sierpnia) - "Wpływ wydobycia ropy w północnej części Republiki Komi w Rosji na dziką przyrodę na tym obszarze oraz organizowanie się lokalnej społeczności przeciw tym niszczycielskim działaniom." - Radosław

- piątek (4 sierpnia) - "Puszcza Karpacka jest drugim, obok Puszczy Białowieskiej, skarbem polskiej przyrody. Paweł Średziński współtworzy społeczną inicjatywę na rzecz powołania Turnickiego Parku Narodowego." - Paweł Średziński

- piątek (4 sierpnia) - "Dzika przyroda w mieście." - Natalia Bańdo

 - sobota (5 sierpnia) - "Jak to się stało, że zafascynowałem się drzewami?" - Piotr Tyszko-Chmielowiec

- sobota (5 sierpnia) - "Spotkanie z poetą i grafikiem, autorem książki Sensu sens" - Marek Adamik

- sobota (5 sierpnia) - "Biolożka, aktywistka, która zorganizowała m.in. krakowską demonstrację w obronie Puszczy, opowie o swoich doświadczeniach z dziką przyrodą" - dr Paulina Kramarz

#eko
#edukacja
 
16:30 - 17:00
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
17:00 - 19:00
Komediowe Show - Mentalny Teatr Hipnozy warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot warsztatowy ASP

"KOMEDIOWE SHOW - MENTALNY TEATR HIPNOZY"


Uczestnicy tegorocznego Przystanku Woodstock oprócz delektowania się pięknymi dźwiękami płynącymi ze wszystkich scen będą także mieli możliwość zasmakowania potęgi własnej wyobraźni. W tym celu będziemy dla Was prowadzić komediowe show hipnozy.

Spektakl hipnozy scenicznej, to jedyne show, w którym gwiazdami stają się ludzie wybrani z publiczności. Za sprawą sugestii hipnotyzera, doświadczają oni głębiej świata nieograniczonych możliwości, które kryją się w umyśle każdego z nas. Zahipnotyzowani bohaterowie na scenie będą przeżywali przygody, które rozegrają się w ich wyobraźni, ale będą także prezentacją niesamowitych fenomenów hipnozy interesującą również dla widzów.

Mentalny Tatr Hipnozy to całkowicie bezpieczny spektakl, który na długo pozostaje w pamięci uczestników. Podany w lekkiej, komediowej formie, pozwala na osiągnięcie wyższego stanu umysłu, który jest formą głębokiego relaksu. Hipnotyczny trans to stan pełnego odprężenia, w którym granicę możliwości wyznacza granica wyobraźni.

#rozrywka
#teatr
 
17:00 - 17:30
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
17:00 - 18:00
Za co Was kochamy - czyli o relacji student-uczelnia w social media warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Kręcioła TV / Dobra Strona Internetu

Czy zastanawiałeś się nad tym jak Twoja Uczelnia buduje relacje na linii instytucja - student, nad tym jakie dobiera kanały do komunikacja z Wami i jak tworzy content , tak aby dopasowany by do waszych oczekiwań?

W mojej prezentacji chciałbym opowiedzieć Wam o tym, jak przygotowujemy się do rozmowy z Wami, gdzie poszukujemy treści, skąd czerpiemy pomysły i inspiracje i na czym nam zależy w kontrakcie ze studentami. Chciałbym także posłuchać tego co Wy macie do powiedzenia i dowiedzieć się na czym Wam najbardziej zależy. Zastanówmy się nad tym jak jeszcze lepiej się komunikować.

#edukacja
 
17:00 - 17:40
Valery Mess koncert Scena Viva Kultura

Korzenie bydgoskiej kontrkultury niezależnej w muzycznych odnogach sięgają pierwszych lat 80. XX wieku. Pionierem jest Abaddon. Lata 90. to ekspansja Upside Down. Schyłek dekady to czas Good 4 Nothing. Wszystkie trzy zespoły eksplorując pokłady punk-rocka, przetrwały do dzisiaj pod postacią Valery Mess.


Valery Mess nie gra metalu ani hard rocka. Nie gra też reggae ani hip hopu. Na pewno nie gra też disco-polo ani piosenki aktorskiej. Valery Mess to na pewno muza dla wkurzonych posiadaczy samochodów rocznika '98 i amatorów turystyki niezobowiązującej. Valery Mess to także nieustająca tradycja bydgoskiego punk-rocka w najczystszej i najszczerszej postaci, doładowana big-bitowym uderzeniem rodzimej muzyki rozrywkowej.


Rok 2015 to czas publikacji oficjalnego demo CD i koncertowe wyjazdy po bezdrożach województwa kujawsko-pomorskiego. Początek roku 2016 to realizacja nagrań na kolejną pozycję w dyskografii EP „Ist End” i dla odmiany wyjazdy do województw ościennych po drogach ekspresowych.


Dotychczasowe formaty audio/video są jednak tylko forpocztą do pełnowymiarowej płyty, która aktualnie przygotowywana, czeka wspólnie z Lou Rocked Boys na otwarcie letniego sezonu 2017 i bramek biletowych na autostradach w całej Europie. 

#punk
 
17:00 - 21:00
Konsultacje psychologiczne (indywidualne i par) warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM

Celem Fundacji Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM jest wspieranie psychologiczne, psychoterapia indywidualna i grupowa oraz par i rodzin. Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin, których łączy holistyczne spojrzenie na naturę człowieka, pasja pomagania i dzielenia się wiedzą. Misją fundacji jest znoszenie barier i wspieranie rozwoju osobistego osób doświadczających trudności na różnych płaszczyznach funkcjonowania: osobistej, rodzinnej i zawodowej.

informujemy że Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM prowadzić będzie w trakcie 23.Przystanku Woodstock konsultacje psychologiczne oraz wsparcie indywidualne i par. Konsultacje mogą dotyczyć problemów natury emocjonalnej, życia seksualnego, profilaktyki chorób przenoszonych drogą płciową, trudności w relacjach partnerskich itp.  

Konsultacje odbywają się po wcześniejszym zgłoszeniu w namiocie Fundacji lub przez e-mail: [email protected]

#psychologia
 
17:00 - 18:00
Nauka składania kwiatów lotosu warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Polskiego Stowarzyszenia Falun Dafa

Kwiat lotosu jest na Wschodzie uważany za symbol wewnętrznego doskonalenia. Wyrasta ponad błoto, ma trudną do złamania łodygę i nieskalany rozwija swoje płatki. Podobnie jest człowiekiem, który doskonali się wewnętrznie. 

#DIY
 
17:00 - 20:00
Barierołamacz warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Biura Rzecznika Praw Obywatelskich

Barierołamacz to symulacja niepełnosprawności. Głównym celem
Barierołamacza jest budowanie świadomości uczestników gry w zakresie barier, z którymi na co dzień zmagają się osoby z niepełnosprawnościami. Uczestnicy gry "wchodzą" w sytuację osób z niepełnosprawnościami poprzez realizację 4 zadań. Każde z zadań jest symulacją innej niepełnosprawności.

Prowadzenie: spółdzielnia socjalna „FADO”

#prawa człowieka
#edukacja
 
17:00 - 18:00
Nauka ćwiczeń Falun Dafa warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Stowarzyszenia Falun Dafa

W praktyce Falun Dafa jest pięć prostych ćwiczeń, o bardzo silnym działaniu energetycznym, które pozwalają oczyścić i uregulować ciało. Nauka ćwiczeń jest bezpłatna.

#relaks
#sport
 
17:00 - 19:00
Warsztaty z robienia szablonów warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Otwartych Klatek

Kampania End Pig Pain walczy z cierpieniem małych prosiąt, które w pierwszych tygodniach życia są brutalnie okaleczane.

Na stoisku pokazujemy, że świnie to bardzo inteligentne zwierzęta, które nie zasługują na swój los. Odwiedzający stoisko będą mogli podpisać petycję o zwiększenie dobrostanu świń, wziąć udział w quizie z nagrodami, prelekcjach oraz w warsztatach z robienia szablonów. 

#eko
#DIY
#prawa zwierząt
 
17:00 - 18:00
Bajki słowiańskie warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Wioski Słowiańskiej 

Słowiańskie baśnie, klechdy i legendy, niekoniecznie dla najmłodszych.

#dla dzieci
#relaks
 
17:00 - 18:00
Teleportacja do Strefy Relaxu warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

"Destination - relaxation", czyli teleportacja do Strefy Relaxu!

Podróż bez biletu, bez stresu i bez spóźniania się na pociąg. Proste rozwiązania są przecież najlepsze, wystarczy przejść przez drzwi starej szafy, a znajdziesz się w sferze relaksu, hamaków i luzu.

Jeśli dobrze nadstawisz uszu, usłyszysz może szum fal na Jamajce lub dźwięki relaksacyjnej muzy. Proste techniki relaksacji (Yoga Nidra) pomogą ci wejść w klimat, a co najlepsze, możesz je potem stosować sam, po powrocie do domu. Chwila wakacji na co dzień.

Zapraszamy przez cały dzień od 10:00 do 19:00, warsztaty zaczynamy o każdej pełnej godzinie.

#relaks
 
17:30 - 18:00
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
17:30 - 18:30
Malowanie ciała farbkami warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

Eksperymenty z kolorem i rysunkami na własnych ciele, ich energetyzującą moc oraz okazja do wyrażania własnych emocji językiem barw. Zostań kameleonem w ludzkiej skórze, baw się tonacjami i odcieniami, zostań na chwilę żywym eksponatem, chłopakiem jak z obrazka czy chodzącym landszaftem.

Przecież każdy wie, że niezła z Ciebie sztuka!

#DIY
 
18:00 - 19:00
Rootzmans koncert Scena Viva Kultura

Zespół ROOTZMANS powstał w połowie 2012 roku.  Grupa brała udział w 7 edycji programu Must Be The Music, gdzie dotarła do finału zbierając pozytywne opinie jurorów oraz publiczności. Na początku 2016 roku ukazał się singiel „Różni nas wiele”, który powstał przy współpracy z Popkiem i Matheo. Utwór był zapowiedzią debiutanckiej płyty zespołu, a w serwisie YouTube osiągnął już ponad 10 milionów wyświetleń. W czerwcu 2016 roku grupa zadebiutowała na deskach słynnego amfiteatru podczas 53 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu prezentując singiel „Ofiary zatrutego źródła”.


25.11.2016r miała miejsce premiera debiutanckiej płyty Rootzmans – „WIZJE”. Zaraz po premierze ukazał się najnowszy singiel „Złe istoty”.  Współpraca z Popkiem i Matheo nie zakończyła się na jednym utworze ponieważ zespół pojawił się na płycie Trzech Króli – Popek & Sobota & Matheo. W 2017 roku w wyniku tej kolaboracji powstały utwory takie jak „Bajka” oraz „Czego sercu nie żal”, które cieszą się również milionami odtworzeń na YouTube. W ciągu ostatnich lat zespół koncertował po całej Polsce oraz poza jej granicami zdobywając jednocześnie popularność na lokalnej scenie. 

 
18:00 - 19:00
Teleportacja do Strefy Relaxu warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

"Destination - relaxation", czyli teleportacja do Strefy Relaxu!

Podróż bez biletu, bez stresu i bez spóźniania się na pociąg. Proste rozwiązania są przecież najlepsze, wystarczy przejść przez drzwi starej szafy, a znajdziesz się w sferze relaksu, hamaków i luzu.

Jeśli dobrze nadstawisz uszu, usłyszysz może szum fal na Jamajce lub dźwięki relaksacyjnej muzy. Proste techniki relaksacji (Yoga Nidra) pomogą ci wejść w klimat, a co najlepsze, możesz je potem stosować sam, po powrocie do domu. Chwila wakacji na co dzień.

Zapraszamy przez cały dzień od 10:00 do 19:00, warsztaty zaczynamy o każdej pełnej godzinie.

#relaks
 
18:00 - 19:00
Nauka ćwiczeń Falun Dafa warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Stowarzyszenia Falun Dafa

W praktyce Falun Dafa jest pięć prostych ćwiczeń, o bardzo silnym działaniu energetycznym, które pozwalają oczyścić i uregulować ciało. Nauka ćwiczeń jest bezpłatna.

#relaks
#sport
 
18:00 - 19:00
Nauka składania kwiatów lotosu warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Polskiego Stowarzyszenia Falun Dafa

Kwiat lotosu jest na Wschodzie uważany za symbol wewnętrznego doskonalenia. Wyrasta ponad błoto, ma trudną do złamania łodygę i nieskalany rozwija swoje płatki. Podobnie jest człowiekiem, który doskonali się wewnętrznie. 

#DIY
 
18:00 - 19:15
"Bezpieczna komunikacja" - warsztat warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot BezpiecznaJA

Warsztat "Bezpieczna komunikacja":
- Czym jest bezpieczna komunikacja?
- Jak się bezpiecznie komunikować?
- Bezpieczna komunikacja, a asertywność

Prowadzi Agnieszka Żarecka - coach i mentor biznesu.

#edukacja
#psychologia
 
18:00 - 19:00
Nauka chińskiej kaligrafii warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Polskiego Stowarzyszenia Falun Dafa

 
Chińska kaligrafia uczy człowieka Zachodu uważności, skupienia, panowania nad emocjami. Przypomina o konieczności harmonii z otaczającym światem. Poprzez głębię znaczeń chińskie znaki odkrywają przed nami bogactwo starożytnej mądrości."

#DIY
 
18:00 - 18:30
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
18:00 - 00:00
Wybierz sobie film! film ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot "Kino za rogiem"

Kino za Rogiem to kino, w którym Ty decydujesz, co będziesz oglądał. Kino za Rogiem to kino, w którym Ty decydujesz, co będziesz oglądał. A więc… wybierz sobie film!

Od środy do soboty w godzinach od 18:00 do 24:00 można zamawiać projekcje filmów z listy dostępnej w namiocie (podzielonej na pakiety tematyczne). Wyświetlimy film nawet dla jednej osoby (maksymalnie 40 osób).

 Filmy do wyboru:

 • Wszyscy albo nikt
 • Fuocoammare. Ogień na morzu.
 • Zanim opadną liście
 • Rejs
 • Ubu król
 • Z punktu widzenia nocnego portiera
 • Dziewczyna z szafy
 • Wściekłość
 • Dekalog 89+ odc. 7. Street Feeling
 • Bobry
 • Człowiek, który gapił się na kozy
 • Wolność nogi
 • Więcej niż miód
 • Projekt NIM
 • Powódź
 • Bierut: PKF 45/23, PKF 45/25, PKF 49/52, PKF 51/20, PKF 52/47, PKF 54/01
 • Dzień za dniem
 • Gomułka: PKF 58/29A, PKF 60/18A, PKF 61/42A, PKF 66/20B, PKF 67/51B, PKF 70/23B
 • Urząd
 • Jazz camping
 • Jubileuszowy
 • Konsul i inni
#film
 
18:30 - 19:00
Spotkanie z Jelonkiem spotkanie Namiot Spotkań Antyradia

Miejsce: Namiot spotkań Antyradia

Zapraszamy Was na spotkania z zespołami, które wystąpią na scenach 23. Przystanku Woodstock! O godzinie 18:30 spotka się z Wami Jelonek! Będziecie mogli zadać mu kilka pytań, zdobyć autografy na płytach lub zrobić sobie z nim zdjęcia! 

W spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 50 osób, więc kto pierwszy – ten lepszy! 

#rozrywka
#spotkania z zespołami
 
18:30 - 19:00
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
19:00 - 20:00
Kąpiele w dźwiękach gongów i mis tybetańskich warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wielokulturowa Wioska Esperanto

Niecodzienne dźwięki służą odprężeniu i relaksowi, wprowadzają mistyczny nastrój i przenoszą słuchaczy w krainy nieznane... Niezwykłe doznania gwarantowane dla wszystkich wrażliwych na dźwięki.

Uwaga! Może nastąpić zmiana godzin, dopasowana do zajęć "u sąsiadów" - szczegóły na afiszach!

#relaks
 
19:00 - 20:00
Tańce integracyjne warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot Biura Rzecznika Praw Obywatelskich

Nauka tańców opracowanych na podstawie figur i motywów tanecznych różnych narodów – to zatańczy każdy, taniec zbliża i zaciera różnice.

#rozrywka
 
19:00 - 19:30
Spotkanie z zespołem EABS spotkanie Namiot Spotkań Antyradia

Miejsce: Namiot spotkań Antyradia

Zapraszamy Was na spotkania z zespołami, które zagrają na scenach 23. Przystanku Woodstock! O godzinie 19:00 spotka się z Wami zespół EABS, który wystąpi podczas Jazzowej Nocy na Akademii Sztuk Przepięknych. Będziecie mogli zadać im kilka pytań, zdobyć autografy na płytach lub zrobić sobie z nimi zdjęcia! 

W spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 50 osób, więc kto pierwszy – ten lepszy! 

#rozrywka
#spotkania z zespołami
 
19:00 - 20:00
Wyplatanie Łapaczy Snów warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

Zajęcia dla wszystkich, którzy kolekcjonują sny i wciąż gonią marzenia, łapiąc przy tym wiatr we włosach. Taki wyplatany czas to sztuka zaskakiwania samego siebie i popuszczenia wodzy fantazji, by móc popłynąć daleko, daleko w otchłań kreatywnych, artystycznych uniesień.

Radzimy nie przegapić tej okazji, nie da rady już jej potem złapać. Codziennie od 19:00 do 20:00.

#DIY
 
19:00 - 20:00
Teleportacja do Strefy Relaxu warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

"Destination - relaxation", czyli teleportacja do Strefy Relaxu!

Podróż bez biletu, bez stresu i bez spóźniania się na pociąg. Proste rozwiązania są przecież najlepsze, wystarczy przejść przez drzwi starej szafy, a znajdziesz się w sferze relaksu, hamaków i luzu.

Jeśli dobrze nadstawisz uszu, usłyszysz może szum fal na Jamajce lub dźwięki relaksacyjnej muzy. Proste techniki relaksacji (Yoga Nidra) pomogą ci wejść w klimat, a co najlepsze, możesz je potem stosować sam, po powrocie do domu. Chwila wakacji na co dzień.

Zapraszamy przez cały dzień od 10:00 do 19:00, warsztaty zaczynamy o każdej pełnej godzinie.

#relaks
 
19:00 - 19:30
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
19:20 - 20:20
Johny Rockers koncert Scena Viva Kultura

Zespół Johny Rockers został założony w 2014 roku w Warszawie z inicjatywy Johny'ego - producenta muzycznego, kompozytora oraz wokalisty.

Od samego początku zespół grał koncerty, dzięki czemu został doceniony przez warszawską publiczność. To zainspirowało muzyków do koncertowania po kraju i już w pierwszym roku Johny Rockers odnieśli wielki sukces zdobywając pierwszą nagrodę na "Orlen Marathon Jam Session". Dało im to możliwość zagrania występu live w studiu koncertowym im. Agnieszki Osieckiej na antenie Radiowej Trójki. Rok później wygrali konkurs organizowany w ramach festiwalu Reggaeland 2015.

Po tym zwycięstwie muzycy w swojej twórczości obrali kierunek Roots Reggae – najszlachetniejszego brzmienia muzyki tego gatunku. Johny Rockers zagrali wiele koncertów między innymi na festiwalach: Reggae Na Piaskach, Reggaeland czy Ostróda Reggae Festival. Zaczęli debiutować na dużych scenach zdobywając aprobatę nie tylko publiczności, ale także recenzentów i komentatorów. W 2016 roku Johny Rockers skupili się na wydaniu swojego debiutanckiego albumu.

Przesłanie, którym chcą się podzielić, jest pełne szczerych uczuć – nostalgii, smutku i bólu, ale także miłości, namiętności i poczucia szczęścia.Zależało im na stworzeniu esencjonalnych i roots'owych brzmień reggae, inspirowanych twórczością zespołów takich jak Black Uhuru, The Wailers czy Steel Pulse.

#reggae
 
19:30 - 20:00
„Operacja Medytacja” - warsztaty medytacji dla każdego warsztat ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Beztroska

„Operacja Medytacja” - zapraszamy na warsztaty medytacji, podczas których  będziesz mógł nauczyć się bardzo prostych technik medytacji z oddechem i z dźwiękiem mantr. Wystarczy, że przyjdziesz  i zabierzesz ze sobą dobre chęci. Nie masz żadnych wymówek - medytować każdy może.

Zapraszamy od środy do soboty co pół godziny w godz.: 10:00 - 20:00.

#zdrowie
#relaks
 
20:00 - 21:00
Spotkanie z zespołem The Dead Daisies spotkanie Namiot Spotkań Antyradia

Miejsce: Namiot spotkań Antyradia

Zapraszamy Was na spotkania z zespołami, które wystąpią na scenach 23. Przystanku Woodstock! O godzinie 20:00 spotka się z Wami zespół The Dead Daisies, który na tegorocznej edycji festiwalu wystąpią razem z Orkiestrą Filharmonii Gorzowskiej. Będziecie mogli zadać im kilka pytań, zdobyć autografy na płytach lub zrobić sobie z nimi zdjęcia! 

Na to spotkanie obowiązują vouchery, które możecie wygrać na stronie Przystanku Woodstock na Facebooku, w audycjach w Antyradiu oraz w Radiu Woodstock już na polu!

#rozrywka
#spotkania z zespołami
 
20:30 - 21:30
Woodstockowe KINO ADVENTURE film ASP Warsztaty

Miejsce: Wioska Himalayan Camp

Prelekcje podróżników oraz pokazy filmów górskich w ramach woodstockowego KINA ADVENTURE.

Organizatorzy: Polish Outdoor Group, Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady w Lądku-Zdroju, Adventure24

#film
#podróże
 
20:30 - 22:00
Kabaret Młodych Panów koncert ASP Duży Namiot

Posiadający kilkunastoletnie doświadczenie na kabaretowej scenie, BEZCZELNIE MŁODZI Panowie nie próżnują i zdobywają kolejne szczyty w swoim dorobku artystycznym. Wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez – ze śmiechu oczywiście – fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.

Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków. Zdobyli najwyższe laury we wszystkich liczących się konkursach i festiwalach kabaretowych z RYJKIEM i PAKĄ na czele.

Skecze i piosenki kabaretu prezentowane były w programach telewizyjnych na antenach Telewizji Polskiej, Polsatu i TVN i innych.

Mimo licznych sukcesów i ugruntowanej już pozycji w kabaretowym świecie nie spoczywają na laurach – stale się rozwijają, ciągle odkrywają swoje możliwości, krok po kroku przesuwając granice własnego profesjonalizmu. Tak, tak można coś robić jeszcze lepiej… 

#rozrywka
 
20:40 - 21:40
Diversity koncert Scena Viva Kultura

Zespół Diversity działa 9 rok. Pochodzi z Buczkowic, tam powstał i cały czas odbywa próby. Kapela założona została przez Łukasza i Kamila. Diversity skupia się na tworzeniu swojego autorskiego materiału, a to co tworzą najprościej nazwać Hard Rock 'n' Rollem. Zespół posiada swój charakterystyczny, niezmienny, łatwo rozpoznawalny styl. Koncerty nie są po prostu odegranymi występami- są prawdziwą rock 'n' rollową zabawą którą wielu już doceniło. Podczas dziewięcioletniego okresu swojej działalności zespół zagrał wiele koncertów klubowych oraz plenerowych u boku wielkich polskich gwiazd. Grupa Diversity jest finalistą Festiwalu w Jarocinie (2016) na którym wystąpiła. W 2016 roku kapela wydała swój pierwszy album noszący tytuł 'Armatni Strzał'. Tytułowy utwór dotarł na szczyt listy przebojów Antyradia – Turbo Top. W skład zespołu wchodzą: Kamil Wojtyła- gitara prowadząca, Łukasz Gluza - gitara rytmiczna, Maciej Syty- bas, wokal, Jacek Gluza- perkusja.  

#rock'n'roll
 
21:00 - 21:30
Spotkanie z zespołem Skicki Skiuk spotkanie Namiot Spotkań Antyradia

Miejsce: Namiot spotkań Antyradia

Zapraszamy Was na spotkania z zespołami, które zagrają na scenach 23. Przystanku Woodstock! O godzinie 21:00 spotka się z Wami zespół Skicki-Skiuk, który wystąpi podczas Jazzowej Nocy na Akademii Sztuk Przepięknych. Będziecie mogli zadać im kilka pytań, zdobyć autografy na płytach lub zrobić sobie z nimi zdjęcia! 

W spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 50 osób, więc kto pierwszy – ten lepszy! 

#rozrywka
#spotkania z zespołami
 
22:00 - 23:00
Exlibris koncert Scena Viva Kultura

Exlibris - założony pod koniec 2003 roku, od ponad dekady łączy energię klasycznego heavy-metalu i hard rocka z przebojowymi melodiami i niebanalnymi aranżacjami.  Exlibris to ostre gitary, wyraziste rytmy, pełne rozmachu orkiestracje i mocny, melodyjny wokal. Wydany we wrześniu 2013 roku album "Humagination" został wybrany albumem miesiąca przez magazyn „Metal Hammer” (wydanie 10/2013), a według serwisu Ranker.com był najwyżej ocenianą płytą rockową w recenzjach internetowych w 2013 roku. „Humagination” był dowodem na to, że w melodyjnym heavy metalu jest jeszcze miejsce na świeże pomysły, a kompozycje nie muszą być trywialne, żeby szybko zapadać w pamięć. Rok 2016 przyniósł zespołowi nowy zastrzyk energii po uzupełnieniu składu przez niezwykle charyzmatycznego fińskiego wokalistę - Riku Turunena. Następstwem tego były występy na dwóch dużych festiwalach (Rock Hard, Ride Free oraz Przystanek Woodstock). W 2016 premierę miało również kolejne wydawnictwo Exlibris - "The Night Of Burning". Jest to zapis koncertu, jaki zespół zagrał w Warszawskiej Proximie w styczniu 2015. 

 
22:20 - 23:30
Skicki-Skiuk koncert ASP Duży Namiot

Wyobraź sobie czterech młodych muzyków jazzowych, albo inaczej... Nie wyobrażaj sobie muzyków jazzowych, bo SKICKI-SKIUK, to czterech przyjaciół, którzy tym co robią, jak robią i nawet tym jak wyglądają, wychodzą poza schemat jazzowego stereotypu. Lubią się na scenie i poza nią, a najbardziej na świecie kochają grać ze sobą - co słychać (i widać). SKICKI-SKIUK to zespół, nie projekt. Jego nazwa pochodzi od końcówek nazwisk: Darek RubinowSKI (saksofon tenorowy), Jakub MizeraCKI (gitara), Jakub MiarczyńSKI (perkusja), Roman ChraniUK (kontrabas), choć każdy z członków zespołu potrafi rozszyfrować tę nazwę na 23 różne sposoby. Nadal myślisz, że jazz nie jest dla Ciebie? Przyjdź i spróbuj, przekonaj się na własne uszy. A jeśli jesteś fanem jazzu, sprawdź czy słusznie dostali Grand Prix Konkursu na Indywidualność Jazzową 52. Festiwalu Jazz Nad Odrą. 

#jazz
 
22:30 - 23:00
Spotkanie z zespołem Michał Urbaniak & Urbanator spotkanie Namiot Spotkań Antyradia

Miejsce: Namiot spotkań Antyradia

Zapraszamy Was na spotkania z zespołami, które wystąpią na scenach 23. Przystanku Woodstock! O godzinie 22:30 spotkają się z Wami: Michał Urbaniak oraz pozostali artyści występujący z nim w projekcie Urbanator: Michael Patches Stewart, Femi Temowo, Marek Pędziwiatr, Marcin Pospieszalski, Frank Parker, Andy Ninvalle, Patrycja Zarychta oraz Liroy. Będziecie mogli zadać im kilka pytań, zdobyć autografy na płytach lub zrobić sobie z nimi zdjęcia! 

Na to spotkanie obowiązują vouchery, które możecie wygrać na stronie Przystanku Woodstock na Facebooku, w audycjach w Antyradiu oraz w Radiu Woodstock już na polu!

#rozrywka
#spotkania z zespołami
 
23:00 - 01:00
Najgłośniejszy Film PolskI film Duża Scena

Dokument ukazuje Przystanek Woodstock z 2002 roku i ludzi, którzy brali w nim udział.

#rock'n'roll
#film
 
23:20 - 00:30
Jelonek koncert Scena Viva Kultura

"Jelonek" to jednocześnie nazwisko, pseudonim artystyczny oraz tytuł solowego projektu muzycznego skrzypka Michała Jelonka. "Jelonek" to w zdecydowanej większości muzyka instrumentalna z przewodnią rolą skrzypiec oraz instrumentów smyczkowych w rockowo metalowym towarzystwie gitar i perkusji. "Jelonek" na koncertach oprócz swoich autorskich utworów wykonuje także rockowe "przeróbki" muzyki klasycznej takich kompozytorów jak Vivaldi, Paganini, Chopin, Chaczaturian, Rossini i innych klasyków a także Jimi Hendrix, Beastie Boys czy BoneyM :). Michał Jelonek nagrał ponad 30 albumów współautorskich i ponad 60 albumów gościnnie (muzyka klasyczna, pop, r'n'b, folk, rock i metal). Wygrał wiele konkursów i festiwali m.in. Jarocin 93, Złoty Bączek Przystanek Woodstock WOŚP i inne. Kilkakrotnie wytypowany na jednego z najlepszych instrumentalistów polskich (1993-magazyn "Tylko Rock", 1994-Siedlce "Rock 94", 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 - magazyn "Teraz Rock", "Metal Hammer" i inne). Kilkakrotnie nominowany do "Fryderyków". Wraz z zespołem "Ankh" odznaczony przez Ministra Kultury medalem "Zasłużony dla Kultury Polskiej".  W okresie od 1993r. do 2017r. zagrał około 2000 koncertów w Polsce a także w Anglii, Brazylii, Czechach, Estonii, Litwie, Łotwie, Meksyku, Niemczech, Rosji, Słowacji, Szwecji, Szwajcarii i na Ukrainie. 

 
23:50 - 01:10
Eabs koncert ASP Duży Namiot

Zanim wykrystalizował się zespół w dzisiejszym kształcie, EABS był swego rodzaju movementem, ideą. Rekonstrukcją dekonstrukcji. Był również hołdem dla twórczości Ahmada Jamala, Gila Scotta Herona, Jay Dee, Pete Rocka oraz wielu innych muzycznych legend. Organizowane przez EABS, sesje na początku zrzeszały większą ilość improwizujących muzyków. Do każdego spotkania w klubie Puzzle dołączali spontanicznie instrumentaliści, dowiadujący się o tym wydarzeniu przypadkowo. Kilku z nich dołączyło do składu na stałe. Tak wyklarował się septet.

EABS to próba nowego podejścia do jazzu przez pryzmat hip-hopowego brzmienia, na którym wychowali się muzycy. Łącząc wpływy soulu, funku, hip-hopu, elektroniki i świeżego podejścia do kompozycji, zespół stara się tchnąć w jazz ogień, przywracając temu gatunkowi dawny blask, nie zwracając uwagi na panującą etykietę, wciąż poszukując i eksperymentując. 

#jazz
#hip-hop
 
00:00 - 02:00
Kino o północy film ASP Warsztaty

Miejsce: Namiot "Kino za rogiem"

Dziś będziecie mogli obejrzeć filmy:

- "Rękopis znaleziony w Saragossie", fantasy, reż. W.J. Has, Polska 1964, 180’

Błyskotliwa adaptacja jednego z najznakomitszych utworów literatury fantastycznej, uznawana za jeden z najwybitniejszych filmów kina światowego.

- "Rondo", poetycki, reż. Artur Kordas, Polska 2012, 6’

Przejmujące studium samotności.

#film
 
01:30 - 02:50
Wojtek Mazolewski Quintet koncert ASP Duży Namiot

Wojtek Mazolewski - mówią o nim propagator jazzu i produkt eksportowy polskiej kultury. Basista, kompozytor, producent. Założyciel i lider Pink Freud oraz Wojtek Mazolewski Quintet. Jeden z najczęściej grających poza granicami naszego kraju artysta. Lista jego muzycznych partnerów jest bardzo długa (m.in.: Pete Wareham, Dennis Gonzales, Tim Berne, Wojtek Waglewski, Lech Janerka, Fisz, Emade oraz wielu innych). Autor muzyki filmowej i teatralnej. Laureat prestiżowych nagród muzycznych, prezentuje nowe oblicze polskiego jazzu w Europie, Ameryce Południowej, Chinach i Japonii. W 2016 roku zagrał ponad 100 koncertów w 21 krajach na 3 kontynentach. Wybuchowe, eklektyczne koncerty to znak firmowy muzyki Mazolewskiego. Energetycznie łączy tradycję z nowoczesnością. Analogowe brzmienie kwintetu Wojtka nawiązujące do mistrzów jazzu łączy się z elektroniką i współczesnymi inspiracjami. Mieszają sie echa muzyki Milesa Davisa, Erica Dolphiego, Led Zeppelin, Red Hot Chili Peppers, Nirvany i Aplex Twina. Jego kwintet jest najwyżej notowanym zespołem jazzowym na liście przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Wzbudza nie tylko zachwyt fanów, ale cieszy się uznaniem krytyków. Kwintet Wojtka Mazolewskiego - zdobywcy złotej płyty za album “Polka” nie zwalniają tempa. W marcu 2017r. ukazał się ich najnowszy singiel zatytułowany “London”, wydany w Wielkiej Brytanii przez londyńską wytwórnię Lanquidity Records.

#jazz
 
02:00 - 03:00
Nocne marzeń snucie warsztat ASP Duży Namiot

Miejsce: teren przed Dużym Namiotem ASP

Spotkajmy się w blasku gwiazd, żeby porozmawiać o marzeniach: tych małych, tych dużych i tych, które aż strach wypowiedzieć na głos. Daj się zainspirować do tego, żeby po wszystkie marzenia sięgać bez zawahania.

#relaks
Twój Harmonogram
ZOBACZ TEŻ