Zgłoszone zespoły

Setki płyt od zespołów z Polski i zagranicy!

Zakończyliśmy proces naboru zgłoszeń na Eliminacje do 24. Przystanku Woodstock. W połowie lutego jurorzy Eliminacji spotkali się na przesłuchaniach, podczas których spośród wszystkich zgłoszonych zespołów, wybrali zespoły, które zostały zaproszone do kolejnego etapu Eliminacji i wystąpią na żywo podczas koncertów przed publicznością! Zwycięzcy Eliminacji otrzymają nagrodę główną, jakim jest zaproszenie do zagrania koncertu na 24. Przystanku Woodstock.

Pełną listę zespołów, których płyty dotarły do nas w regulaminowym czasie znajdziecie poniżej:

 

Zespoły z Polski:

747

0% NORMY

40 Mil Obłędu

41-200

6bm

Acoustic Project

Act Out

DA

Agata Karczewska

Akleizdein 

Ako oka

Alcoholica

Aldaron i ławeczka

Alicetea

Älskar Music

ALTERLIFE

Alters

Amare

Amarok

Amaze

Ampli Fire

Anastasis

Andy MC

Animations

Anja  Sei

Ann

Anotherland

Aquilla

Arktyka

Art of Illusion

As night falls

atem

Aterra

Atme band

Atom

autrowersja

Ave

axis mundi

Backstage Pass

Bacteryazz

Bad Impression

Bad Luck Experience

Bad Solution

BaiKa

bakutil

BANAU

BANG BANG

Banned Sauce

Bapu

Bardziej

Batalion d'Amour

Beboki

Biegun zachodni

Black dog

Blackberry Brothers

Blacksnake

Bleeding Moses

Bloody mess

Blue Willmingtons

Brodacze live act

Bubbles

Bubliczki

Bulgoty

Bulionder

BulletRaid

Bullfinch

Bunga Band

Buskers Band

Bustergang

Butterflies Catcher

Cabana

Cabineth

Cała Góra Barwników

Camping Hill

Candycaine

Candyflip

Canis Latrans

Caren Coltrane Crusade

Carol Markovsky

Carrion

Cathleen

Center Positive

Chainsaw

Cheap Tobacco

Chevy

chmura

Chvaściu & New Concept

Ciabatta

Cilli crew

Clumsy Warlocks

Coherence

Coria

Cran

Crank

Crimson Trail

Cronica

Czaqu

Czarna Wołga 

Czarne Kwiaty

Daboja

DDA

De Łindows

De waiters

Deadline

Death Denied

Deep Alley

DeKret

Demon Jester

Deraptors

Diary Of Sorron

Dice (PL)

DiscoPogo

Distinct Way

Distinct Way

Doba czadu

Dobra-Dobra.,.

Dobra nasza

Doksa

Dolina Cieni

Dollz

Dormant Dissidents

Double Blind

Dr Plama

Drakon

Dream Atlas

Dreamheart

Dreszczz

DrGree

Drugstore Crisis

Drummer's Nine Cats

DumbAssCrew

Dyabeu

Dyabol

Dzikie Jabłka

Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów

Eier

Eluktrick

Emerjod

Empatic

Ereles

Eric Shoves Them In His Pockets

Erith

Escape

Eta

Eternal Fever

Etna Kontrabande

Euphorizone

Exist

Exlibris

Fajrant

Farfocle

Fear Inside Of Me

Fellowes Tale

Fever

Fifidroki

Fink Tree

Flow Up

FMxĐ

Folya

Formax

Fosfor

Fox in the Box

Franca

Francis Tuan

Frank and Love

Free Road

Frontier of Existence

Frozes

Fuajee

Fumez

Furia gniew

Futurelight

Gabinet Looster

Gabriel Brzask

Gang śródmieście

Garash

Gentuza

George Dyer Band

Glasspop

Godbite

Gomor

GOOOD

Gorge Ravine

Gorgonzolla

Graphotype

Gravity

Grey Fruit

Grey Season

Grim Orange Dice

Grip

Groovno

Gryps

Grzegorz Hyży

Gypsy & the Acid Queen

Harpagans

Harusha

HCR

Head Shot Five

Headbanger

Headless

Headless Frog

Headwind

Helless

HellHaven

Hemp Brothers Band

Here on earth

Hertz Klekot

High

Highfly

Hoax of Upsala

Hope

Horrorscope

Hotu Matu'A

Hoyraczek

Hurrockaine

ICON

ID

Ida Dzik

Ignu

IKONA

Ikona

Imeo

impala

Imperative

In Silence

In the name of God

India

Infected MIND

Inhuman

Inne miejsca

Insekt

Insist

IRAAS BAND

Irefuse

Iwona Kmieciak

Iwona Kmiecik  IVO

Jagoda Kret

Jahfahrai

James B. & Friends

Jan & Whorekiestra

JazzBlaster

JazzBlaster

Jimmy Esposito

JitterFlow

John Kentucky Band

John Mineton

Kabanos

Kagyuma

Kalina

Kamil Pawelski

Kapela PSP

Kapela ze wsi Warszawa

Karens Diet

Katharsis

Ketha

Key story

Killsorrow

King Kong Family

Klaustrofobia

Kleszcz & Dino

Kminek

Koniec listopada

Konkubent

Konopians

Korpus

Kosmiczna stodoła

Kraina przyjemności

Krambabula

Kravat

Kreha

Krusher

Krys Blues Band

Krzyk

Krzysztof

Krzysztof Głuch Oscillate

Kuba Wiecek

La Ninia

Lady Strange

Last Of The Real

Last Tango

Leepeck

Lej mi pół

Lenny Is Dead

Leshy

Leski

Leszek Marek Wróbel

Let us Love

Linia Nocna

Liquid

Loa Karma

Lost in Motion

Lowtide

Lucidia

Łap! Punka

Łubu Dubu

Łydka Grubasa

Łysa góra

Mad in Poland

Madrugada

Maigra

Maja i dandysi

Majestic

Maksymilian Łapiński

Malchus

Manchiz

Mantra

Mantragore

Marne Szanse

Masło

Mass Solitude

Men Of The Wild Age

Menhor

Mensko

Mentally Blind

Metafora Live Band

MetKa

Mexyk

Mgły

Mickiewicz-Stasiuk-Haydamaky

Mike & Epicentrum

Milczenie owiec

Mill Jard

Milsen

Mindfak

Misturapura

Moderator

Modlyszka

Moherhead

Moonlight

Moringa

MosherZ

Motörłeb

Mr Hawkins

Mr. Tea

My

My secret Haven

N.I.C.

Naked Root

Naliah

Nanuq

Navigator

Necro

Neshorn

Neshorn

NeuOberschlesien

Nie

Nienawiszcz

Nieporozumienie

Nightmares

Nika Boon

nikt

NiPU

No Brothers

No Way

Nobility Stalk

None

Northern Plague

Not To Say

Nowa Kultura

Obcy

Oho!koko

Okruszek nie ma sznas

Old Smuggler

One future

On stuff

Opus magnum

Orange Zebra

Orbita wiru

Orkiestra Prowincjonalna

oRety

Orkiestra Dęta w Chludowie

OSC

Othalan

Othis

Out of Mind

Over the Under

Overdrive

Overstep

Pablopavo

Paborowski - dźwięki

Padam

Paganda

Painthing

Pampeluna

Pampeluna Bunt

Pan niszment

Pan Pozor

Pandemic

Pany

Paprika Korps

Parande

Paranoid Mind

Paranoja

Part of the kitchen

Pasieka Obłędu

Patologia

Perverse

Pierwotny Pastuch

Piotr Schmidt 

Piotr Wojtasik Jazz Band

Piramide

Plethora

Płyny polar

Pod Kontrolą

Pod Prąd

Poisons

Poligon nr. 4

Polish Fiction

Polska B

Pozytywny Stan

Pracownik Rocku

Premiera

proAge

Projekt Hubas

Protect this city

Przed wschodem słońca

Przybył

Psychotype

Pull The Wire

Queen Margot

Qulturka

Radioaktywny świat

RaggaBaraBanda

Ramageinc

Raya Bell

Rebel Day

Red Cape Wolf

Red storm

Redroom

Reggaeside

Render

Reszta Pokolenia

Retrospektakl

Risen

Robert Cichy

Rock Arteries

Rock Imagination

ROCK N ROLL ARMY

Rockasta

Rocker Soul

Rust

Rusty Chain

Rusty Rage

Sain

Sam Som

Samaya

Sari ska band

Sautrus

Sayes

Seven on Seven

Shift

Shima

Ships Went South

Siaki

Sick Nest

Sickyard

Sielska

Silent Jester

Silver Samurai

Simonu i Jah Vesta Soundsystem

Simple Pleasures

Sinful Betty's Band

Sixty Sin

Skaza

Skazani

Skov

Sleepwalker

Slow Motion Bullet

Slow Motion Suicide

Smth On Point

Smutne Piosenki

Snake Thursday

Snowblind

Snowman

So Called Life

Soap

Soulride

Sound of Touch

Spinache

Srogo

St. James hotel

Stado pędzących imadeł

Standard B

Steam

SteelFire

Strażacy

Suchy Pion

Suck my Glove

Sulfuric

Suova

Survival

Swear the Empress

Synesthesia

Szkalne Oczy

SznapsMaszyna

Takie po prostu Trio

Tasty poison

Tension Zero

Tequila Sunrise

Terapolka

Tersha

Thar ai

The Bartenders

The Beat Freaks

The Blue Mantic

The Bullseyes

The Djangos

The End

The Fruitcakes

The Kroach

The Louders

The Messengers

The Mind Parasites

The Moon

The Novorodkens

the pajx

The Procrasters

The Sabala Bacala

The Suits

The Tree

The Vicious Souls

The wall

Thesis

Thrill

time od the simmers

Time of the sinners

To the faroes

Tomek Kowal Kowalski

Transgresja

Trichomes

Tune

Twardowsky

Two timer

Tyta

Underfate

Utopia

V8

Variété

Vataha

Vavamuffin

Veira

Vermis

Vierna

Vitrage

Walfad

Warszał

Wata

Wąsy

Wes Gałczyński & Power Train

Westfalka

Wet band

White Highway

Whiterose

Wielkolud

Wiewiórka na Drzewie

Wisdomtrip

Wizja Lokalna

Włodzimierz

Wombat

Wszyscy Byliśmy Harcerzami

Wściekły Atak Nienawiści

Wues-wus

Wyjście awaryjne

Yankee

You Know What

Załoga Dr. Bryga

Zapraszam

Zarazzaraz

ZENEK

Zero Stopni

Zgon na lekcji chemii

Ziemia zakazana

Zimny Zimowy Wiatr

Znaki czasu

Zupa

Żmij

Żurek

Żółta Febra

Żywiołak

 

Zespoły z zagranicy:

A kew's tag, Niemcy

ACID ARAB, Francja

AEMERA, Francja

alch3my, Francja

Alle Farben, Niemcy

AlleHackbar, Niemcy

Antikvariniai Kašpirovskio dantys, Litwa

Astral Taurus, Niemcy

Ba, Łotwa

Bam wise, Chorwacja

Basement Saints, Szwajcaria

Black Monsoon, Holandia/Niemcy

Black Water County, Wielka Brytania

Braingate, Holandia/Niemcy

Chamito Sound, Wenezuela

Chancha Via Circuito, Argentyna

Chapelier fou, Francja

Cold Snap, Chorwacja

Colours of Bubbles, Litwa

Corvus, Wielka Brytania

Courage my love, Kanada

Courtesans, Wielka Brytania

De Baron, Holandia

Dead Lord, Szwecja

Dead van drivers, Irlandia

Delhi 2 Dublin, Kanada

Derek Day, USA

Discosaster, Szwajcaria

Doll skin, USA

E-an-na, Rumunia

Earth Shine, Francja

Eccentric Pendulum, Indie

El Diluvi, Hiszpania

ENORM, Indie

Extrema, Włochy

Extrovert, Rosja

Fiesta , Włochy

Filip Motovunski, Chorwacja

Frenzie, Niemcy

Fueled Hate, Wielka Brytania

Gambardellas, Włochy

Garbanotas Bosistas, Litwa

Geisterwald, Szwajcaria

Golgi Complex, Niemcy

Grit, Francja

Haemauk, Wielka Brytania

Half Ear - Słowacja

Howlin' sun, Norwegia

Human Traces, Niemcy

Hundred Year Old Man, Wielka Brytania

Hypnoblue, Rosja

IjaRoxx, Niemcy

Il civetto, Włochy

Imone, Rosja

Impervious Mind, Włochy

Ivan Ivanovich & The Kreml Krauts, Niemcy

Jauti, Litwa

Jay Delver, Czechy

Jetbone, Szwecja

Joey Voodoo, Niemcy

JonZ, Izrael

JUNGLE FIRE, USA

Kafvka, Niemcy

Kamchatka, Szwecja

Kari, Wielka Brytania

KNOW – UK, Wielka Brytania

Kris Barras Band, Wielka Brytania

La P'tite Fumée, Francja

La Punkaravane, Francja

Laurence Jones, Wielka Brytania

Le Basour, Włochy

Legendz reggae roots, Bahrain

Light in babylon, Turcja

Long Tall Jefferson, Szwajcaria

Lost World Band, Rosja

MAGMA, Francja

MAREK DUSIL BLEND, Czechy

Marie Chain, Niemcy

Marry B, Czechy

MC Lars, USA

Metal Blade Records Europe, Niemcy

Midvinterblot, Szwecja

Mountainous Riff Club, Irlandia

Napalma, Brazylia/Mozambik

Newlevel, Białoruś

Nihils, Austria

Ochmoneks, Niemcy

One for sorrow, Wielka Brytania

Orchestre International du Vetex, Belgia

Outright Resistance, Wielka Brytania

Ozone Mama, Węgry

Papyllon, Słowacja

Pigeons on the Gate, Szwajcaria

PIRATENPAPST, Niemcy

Ponete Pilas, Niemcy

PRIMAVOLTA, Włochy

pushseven12, Niemcy

Pyogenesis, Niemcy

Rantanplan, Niemcy

Riot Monk, Rumunia

Rock pe pâine, Rumunia

Rocco's Red Cloud, Niemcy

Rosen, Wielka Brytania

Rozzma, Egipt

Ruby Cube, Francja

Sabatta, Wielka Brytania

Salut c'est cool, Francja

Satya - Beatbox Reggae, Francja

Scarleth, Ukraina

SeiSKAfeS, Hiszpania

Seiskafes, Hiszpania

Seth Walker, USA

Sheep Got Waxed, Litwa

Shirley Holmes, Niemcy

Shizzle Orchestra, Czechy

Sig ragga, Argentyna

Sisters On Wire, Litwa

Skies of june, Wielka Brytania

Skinpin, Australia

SLAM & HOWIE and the reserve men, Szwajcaria

Sleep token, Wielka Brytania

Smiley & The Underclass, Wielka Brytania

Sofa nr 42, Litwa

Spaces of Variations, Ukraina

Suffer, Niemcy

Synpho Session, Niemcy

Ściana, Białoruś

Thank You Scientist, USA

The Anderson Tapes, Wielka Brytania

The Band of Heathens, USA

The Blind Suns, Francja

the cubes, Wielka Brytania

The Gang SK, Słowacja

The Lord of Lightning, USA

The morrisons, Niemcy

The night suns, Wielka Brytania

The Nightfall, Węgry

The two Romans, Szwajcaria

The Wrong Turn, Niemcy

Third Party Incidents, Wielka Brytania

Thungur, Szwecja

TIGRESS, Wielka Brytania

TURBOBIER, Austria

Urban Voodoo People, Wielka Brytania

Unleash The Archers, Kanada

Vaudeville Etiquette, USA

Vesna Pisarović, Chorwacja

Viv & The Sweet Wine, Indie

Vizija, Macedonia

Voodoo Club, Szwecja

Waitapu, Chorwacja

Walking Dead On Broadway, Niemcy

Wild Ride, USA

William The Conqueror, Wielka Brytania

Will'n'ska, Litwa

Wired Chill, Niemcy

Yellow umbrella, Niemcy

Zoo, Hiszpania

ZSK, Niemcy

 



 
ZOBACZ TEŻ