Eliminacje w Pradze

Eliminacje dla zespołów z Czech, Słowacji i Węgier

 

W woodstockowych Eliminacje mogą brać również udział zespoły z Czech, Słowacji i Węgier - dla nich zorganizowaliśmy czeską edycję naszych zmagań! Jeśli znacie ciekawe kapele z tych krajów – koniecznie dajcie im znać! Do czeskich Eliminacji mogą zgłosić się wszystkie chętne zespoły ze Słowacji, Węgier lub Czech, które mają własne utwory a ich repertuar koncertowy trwa minimum 40 minut. Zespół pochodzący z jednego z tych trzech krajów, który chciałby wystąpić na Przystanku Woodstock musi wysłać swoją płytę CD, na której znajdują się minimum 3 autorskie utwory, na adres:

 

MUSICMAP.TV

"ELIMINACE PRZYSTANEK WOODSTOCK 2017 PRAGUE“
Žirovnická 2389/1
budova ČTK
Záběhlice
Praha 10, 106 00
Czech Republic

 


Termin nadsyłania płyt na Eliminacje do 23. Przystanku Woodstock minął 13 lutego 2017 roku. Spośród wszystkich zgłoszonych i przesłuchanych płyt Jury wybrali zespoły, które przeszły do finału i zagrały na żywo 9 kwietnia w klubie Lucerna Music Bar przed jurorami oraz publicznością. Z nich zostały wyróżnione kapele, które zagrają na scenach 23. Przystanku Woodstock: Projekt Parabelum, Fish Face, Cox&Vox oraz Idio&Idio

Pierwsze Eliminacje w czeskiej Pradze zorganizowano w 2016 roku i w ich wyniku na Małej Scenie Przystanku Woodstock zagrali: Denoi (Czechy) i Bod Omylu (Słowacja), a na Strefie Lecha zaprezentował się Barbar Punk (Czechy).

Zgłoszenia na Eliminacje do kolejnego Przystanek Woodstock w 2018 roku zaczniemy przyjmować jesienią 2017 roku.

 

Regulamin CZ

Regulamin SK

Regulamin HU 

ZOBACZ TEŻ