Aktualności

Znów będziecie mogli wziąć udział w Frikolekcjach!

2016-05-30 14:51:08

Ekipa T.Burton zaprasza na Frikolekcje - czyli woodstockowe lekcje gry na gitarze za free! Jeśli przyjedziesz na 22. Przystanek Woodstock bez gitary - też będziesz mógł wziąć udział, bo przyjedziemy z 25 gitarami T.Burton!

Terminy Frikolekcji:
 
  • Środa, 13 lipca, 10:00 - 16:00
  • Czwartek, 14 lipca, 10:00 - 16:00
  • Piątek, 15 lipca, 10:00 - 16:00
  • Sobota, 16 lipca, 10:00 - 16:00

 


Frikolekcje będą prowadzili czterej gitarzyści biegli w fingerstyle, lecz na Frikolekcjach mamy w planach także wyjście poza ramy tej techniki.

Mateusz Rychły, specjalista od amerykańskiej muzyki folk zajmie się tym co tygrysy lubią najbardziej - bluesem i improwizacją. Jeśli jeszcze tego nie próbowałaś to na jego lekcji na pewno zagrasz swoją pierwszą solówkę!

 
 


Michał Sieniawski, gitarzysta wierny stylowi fingerstyle skupi się na tym co dla gitarzystów najważniejsze, a zarazem najtrudniejsze, czyli na rytmie. Czasami zamiast grać na gitarach będziecie tylko klaskali lub wystukiwali rytm.

Przemysław Śledź SLEDZIUHA, wszechstronny gitarzysta znany z powalającej "nadwyżki techniki" nauczy jak grać DOBRZE (!) akompaniament do piosenek. SLEDZIUHA, znający wszystkie piosenki świata, gwarantuje dobrą wspólną zabawę w przerwach między lekcjami.

 


Wojtek Więckowski, zaczynał od fingerstyle, grywał z Amerykanami standardy folka i rocka a teraz gra muzykę improwizowaną. Umie wszystko a ciebie chciałby nauczyć posługiwać się rurką slide. Co ty na to?

 


Wymagana jest znajomość podstaw gry na gitarze. Z zapisami na warsztaty startujemy w środę (29 lipca) o 10:00, lekcje zaczynają się codziennie o 11:00, 13:00 i 15:00.

Zapraszamy również osoby nie mające jeszcze nigdy z gitarą do czynienia. Będzie okazja spróbować zagrać pod kierunkiem jednego z naszych mistrzów swoją pierwszą w życiu piosenkę. 

W przerwach między lekcjami każdy kto będzie chciał może pograć sobie na gitarze. Zachęcamy także do tego, żeby stanąć przed kamerą i nagrać swoją muzykę. Klipy z nagraniami publikujemy już od lat na naszym kanale YouTube. Obejrzyj jedno z zeszłorocznych nagrań:

 


Zapraszamy na nagrania solistów, duety, a także bardziej liczne zespoły. Warunek - gotowość do zagrania unplugged. Wokalistki i wokaliści oraz osoby grające na innych instrumentach niż gitary - będą bardzo mile widziani!

(amm)

 

 
POKAŻ PODOBNE
2017-07-04 15:39:12

Już tylko 30 dni do Woodstocku!

Do tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata zostało już tylko 30 dni! Najwyższa pora, by brać się za planowanie transportu oraz listy woodstockowych koncertów wydarzeń, w których chcielibyście wziąć udział!

2017-06-29 13:50:14

Strefa Lecha - kolejne prezentacje

Na Strefie Lecha zobaczycie Code Red - zespół grający groove trashmetal z Niemiec i Superhalo - laureatów Eliminacji do Przystanku Woodstock 2016.

2017-07-10 16:30:03

Zarejestruj swoje cenne rzeczy na Otagio!

Zapiszcie wszystkie zabierane ze sobą wartościowe przedmioty na otagio.com/Woodstock! Jeśli z jakichś przyczyn coś zaginie – znacznie łatwiej będzie zguby poszukiwać, a i będzie ona bezpieczniejsza wobec nieuczciwego znalazcy!

ZOBACZ TEŻ