Aktualności

Znajdź pomysł na siebie na Woodstocku

2017-07-21 22:53:44

 

Stowarzyszenie ExploRes zaprasza na warsztaty Znajdź pomysł na siebie i co mi w duszy gra. 

 

Znajdź pomysł na siebie

Warsztaty dotyczą tego, jak znaleźć swoją życiową drogę – tak, by móc cieszyć się z wykonywanej pracy i dobrze w niej zarabiać. Dotąd przeprowadzonych zostało 120 edycji tych zajęć w których wzięło udział ponad 3600 osób. Zajęcia te dedykowane są wszystkim tym, którzy wciąż szukają pomysłu na samego siebie. Na zeszłorocznym Woodstocku zajęcia te przyciągnęły blisko sto osób, liczymy więc, że w tym roku uda nam się poprawić ten wynik. 

 

Co mi w duszy gra? 

Warsztaty rozwoju osobistego "Co mi w duszy gra?" składają się z gier, procesów i doświadczeń, podczas których pracując zarówno w grupach, jak i w parach bądź indywidualnie możemy lepiej poznać samego siebie, nauczyć się współdziałać z innymi oraz zrozumieć mechanizmy rządzące naszych zachowaniem. Dobra zabawa oraz kilka głębokich, osobistych odkryć - gwarantowane!

 

(Stowarzyszenie ExploRes) 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-07-03 14:14:31

Spotkanie na temat bezpieczeństwa za nami

W zeszłym tygodniu w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się spotkanie Komendy Wojewódzkiej Policji z organizatorami 23. Przystanku Woodstock, które było poświęcone bezpieczeństwu na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

2017-06-30 10:34:12

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze organizuje stoisko profilaktyczne, na którym będzie można zasięgnąć porady specjalisty - lekarza psychiatry, psychologa, specjalisty terapii uzależnień.

2017-07-07 15:24:05

Utrudnienia na trasie przez Gorzów Wlkp.

W związku z trwającym remontem estakady na stacji Gorzów Wielkopolski i remontem ulic w mieście informujemy o bardzo dużych utrudnieniach w przejechaniu przez Gorzów Wielkopolski.

ZOBACZ TEŻ