Aktualności

Zarejestruj swoje cenne rzeczy na Otagio!

2017-07-10 16:30:03

 

To się po prostu zdarza - każdy z Was może coś zgubić lub znaleźć na festiwalu. Warto więc swoje wartościowe przedmioty wcześniej zabezpieczyć - rzeczy zarejestrowane na otagio.com/Woodstock łatwo odnajdą swojego właściciela. Zapiszcie tu wszystkie wartościowe przedmioty, które zabierzecie ze sobą na 23. Przystanek Woodstock i jeśli z jakichś przyczyn coś zaginie – znacznie łatwiej będzie zguby poszukiwać, a i będzie ona bezpieczniejsza wobec nieuczciwego znalazcy!

Oczywiście zawsze w przypadku zgubienia lub znalezienia dowolnego przedmiotu pomocą służyć będzie woodstockowe Biuro Rzeczy Znalezionych. Znajdziecie je tradycyjnie po prawej stronie Dużej Sceny (patrząc od frontu). Będą działać od godzin przedpołudniowych do zakończenia koncertów. 

 

Jeśli zabierzesz ze sobą cenny przedmiot:


• Zarejestruj go na stronie otagio.com/Woodstock
• Jeśli twój przedmiot nie ma numerów seryjnych – zapamiętaj znaki szczególne

 

Jeśli zgubiłeś cenny przedmiot na festiwalu:


• Otaguj przedmiot jako zgubiony w aplikacji otagio.com/woodstock. Jeśli ktoś go odnajdzie, dostaniesz informacje od znalazcy lub od woodstockowego Biura Rzeczy Znalezionych
• Jeśli Twoja rzecz nie ma numerów seryjnych – skontaktuj się z nami za pomocą chatu w otagio i zapytaj o nią – nie zapomnij o znakach szczególnych
• Pojaw się w naszym Biurze Rzeczy Znalezionych

 

Jeśli coś znalazłeś:


• Jeśli znalazłeś cenny przedmiot, sprawdź czy ktoś nie oznaczył go w otagio, jeżeli nie, dodaj go jako odnaleziony lub odnieś do biura i to ono wprowadzi go do otagio.com/woodstock.

 

Fot. Dawid Ilnicki

 

Fot. Marcin Michoń

POKAŻ PODOBNE
2017-06-30 10:30:51

Grupa Edukatorów Seksualnych Ponton znów na Woodstocku

„Mapa dobrych praktyk w edukacji seksualnej” - przy stoisku Grupy Ponton można będzie wziąć udział w quizie sprawdzającym wiedzę. Odpowiedzi będę od razu weryfikowane przez wolontariuszki, które w przypadku wątpliwości udzielą rzetelnych informacji.

2017-07-04 15:39:12

Już tylko 30 dni do Woodstocku!

Do tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata zostało już tylko 30 dni! Najwyższa pora, by brać się za planowanie transportu oraz listy woodstockowych koncertów wydarzeń, w których chcielibyście wziąć udział!

2017-07-07 13:37:34

Młodość wolna od uzależnień

W ramach kampanii "Młodość wolna od uzależnień" Polskie Towarzystwo Oświaty we współpracy z Wojewódzką Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Gorzowie Wlkp. utworzy punkt informacyjno - edukacyjny.

ZOBACZ TEŻ