Aktualności

Woodstockowe Legendy na scenę!

2017-05-25 13:18:18

 

Jak wiecie, Przystanek Woodstock - Woodstock Festival to nie tylko muzyka i wspaniali artyści oraz fantastyczni goście ASP, Woodstock to także - a może i przede wszystkim - fantastyczna publiczność, kosmiczna wyobraźnia, nieprawdopodobne kolory i nasz flagowy okrzyk „Zaraz Będzie Ciemno!”. 

 

Wielu z Was tworzy te klimaty od wielu, wielu lat. Takich właśnie woodstockowych bohaterów szukamy! Dajcie znać, podnieście rękę do góry, wyślijcie sygnał, abyśmy mogli taką szaloną ekipę Woodstockowych Legend i wieloletnich woodstockowych Podróżników pokazać na scenie. Projekt Play może Wam to umożliwić. Potrzebuję od Was krótkiego newsa: który raz jesteście na Przystanku Woodstock, trzy zdania Waszej najbardziej szalonej o nim opinii, fota z Woodstocku i kontakt do Was. Już my Was znajdziemy! Scena Woodstockowa użyczy swojego rock’n’roll’owego parkietu, abyście mogli zerknąć na Najpiękniejszy Festiwal Świata „z góry”. Co Wam będę mówił… ilość miejsc OGRANICZONA!

 

Zgłoszenia przesyłajcie na adres  [email protected]

 

(Jurek Owsiak) 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-08-01 18:15:00

Godzina "W" na woodstockowym polu

73. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Woodstockowicze upamiętnili przed dużą sceną.

2017-08-01 13:50:00

Przystanek Woodstock jest miejscem dla wszystkich

Nie migamy się od bezpieczeństwa, nie budujemy przeszkód. Stawiamy barierki, jednak walczymy z barierami. Nie słyszysz, poruszasz się na wózku inwalidzkim? Jesteśmy przygotowani. Przyjeżdżaj – czekamy na Ciebie!

2017-07-31 17:00:00

Nie dźwigaj niepotrzebnie - kupuj na Przystanku Woodstock!

Co roku w Kostrzynie nad Odrą powstaje najbarwniejsze miasto na świecie, gdzie kilkaset tysięcy ludzi spędza ze sobą piękne chwile podczas wspaniałych koncertów i innych wydarzeń. Chcemy, by nasz festiwal dla Was był nie tylko bezpieczny, ale i komfortowy.

ZOBACZ TEŻ