Aktualności

Woodstock na żywo!

2017-07-14 14:20:54

Odliczamy dni do Przystanku Woodstock! Już nie możemy się doczekać naszego spotkania w Kostrzynie. Pamiętamy jednak o tych, którzy nie mogą do nas przyjechać. Dla nich właśnie, jak co roku, przygotowaliśmy z Przystanku Woodstock relację na żywo!
 

 

Na stronie Kręcioła.TV znajdziecie:  

  • transmisje koncertów z Dużej Sceny  
  • transmisje koncertów z Małej Sceny
  • transmisje spotkań w Akademii Sztuk Przepięknych    

 

 

Woodstock online - gdzie będzie można nas zobaczyć na żywo?

Wszystkie transmisje znajdziecie na kreciola.tv

Zapisz się na transmisję - otrzymasz od nas przypomnienie mailem i SMS, że zaczynamy! 

Subskrybuj nasz kanał na YouTube, ustaw przypomnienia o transmisjach

Chcesz znać szczegółowy program transmisji? Śledź nasz harmonogram!

 

 

Dodatkowo na Kręcioła.TV znajdziecie masę relacji z pola - będą reportaże na Kręciole, będziemy na Facebook Live, Instagramie i nie zabraknie nas też na Snapchacie (@kreciolatv). 

 

Cały czas podczas transmisji trwa także nasza rozmowa na czacie na YouTube Kręcioła.Tv, więc jeśli chcecie nie tylko zobaczyć koncerty, ale też pogadać i spotkać się z innymi wirtualnymi woodstockowiczami - wpadajcie, czekamy na Was!


UWAGA! 

Jak wspomnieliśmy - w tym roku możecie zapisać się na transmisję z Przystanku Woodstock, a to wszystko dzięki SerwerSMS i FreshMail. Dziękujemy za pomoc!

 

Zapisać można się tu: http://kreciola.tv/timetable
 

 fot. Piotr Barbachowski

 

POKAŻ PODOBNE
2017-07-10 16:30:03

Zarejestruj swoje cenne rzeczy na Otagio!

Zapiszcie wszystkie zabierane ze sobą wartościowe przedmioty na otagio.com/Woodstock! Jeśli z jakichś przyczyn coś zaginie – znacznie łatwiej będzie zguby poszukiwać, a i będzie ona bezpieczniejsza wobec nieuczciwego znalazcy!

2017-06-30 10:30:51

Grupa Edukatorów Seksualnych Ponton znów na Woodstocku

„Mapa dobrych praktyk w edukacji seksualnej” - przy stoisku Grupy Ponton można będzie wziąć udział w quizie sprawdzającym wiedzę. Odpowiedzi będę od razu weryfikowane przez wolontariuszki, które w przypadku wątpliwości udzielą rzetelnych informacji.

2017-07-07 13:37:34

Młodość wolna od uzależnień

W ramach kampanii "Młodość wolna od uzależnień" Polskie Towarzystwo Oświaty we współpracy z Wojewódzką Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Gorzowie Wlkp. utworzy punkt informacyjno - edukacyjny.

ZOBACZ TEŻ