Aktualności

Warsztaty z Tomkiem Michniewiczem

2017-07-04 14:42:44

 

W ubiegłym roku mieliście okazję spotkać się z Tomaszem Michniewiczem na rozmowie w Akademii Sztuk Przepięknych. Rozmowa ta była tak ciekawa, że w tym roku Tomek spotka się z Wami aż trzy razy podczas warsztatów / pokazów zdjęć od czwartku do soboty o 15:30 w Dużym Namiocie Akademii Sztuk Przepięknych.  

 

 

 

 

CZWARTEK -  "SWOJĄ DROGĄ. O ZDERZENIU Z INNYM ŚWIATEM"

Tomek Michniewicz zabierze Was do serca kameruńskiej dżungli, z której wszystko co znamy, wygląda zupełnie inaczej. To historia o tym, czy w ciągu paru tygodni wyprawy można się zmienić z księgowego w podróżnika, i czy warto uciekać od siebie samego (a jeśli już, to dokąd). To może być zupełnie nowe spojrzenie na wiele spraw, które otaczają nas na co dzień.

 

PIĄTEK - "ŚWIAT RÓWNOLEGŁY"

Każda kolejna podróż utwierdza Tomka Michniewicza w przekonaniu, że istnieją dwa równoległe światy. Jeden – który wszyscy mamy w głowach, wdrukowywany nam przez lata. Drugi – ten rzeczywisty. Konserwatywny islam, rajskie plaże, niebezpieczne więzienia, afrykański busz i manipulacje, które rządzą w mediach, goniących za słupkami badań. Zobaczycie drugie dno miejsc, które wydaje nam się, że znamy. Wydaje nam się.

 

Sobota - "NIE-NORMALNOŚĆ"

Jeśli podróże czegoś uczą, to tego, że normalność nie istnieje. Że nic nie jest jednoznacznie czarno-białe, dziwne, zabawne, egzotyczne, zwyczajne. Wszystko zależy od perspektywy. Tomek Michniewicz pokaże Wam, czym jest normalność w różnych częściach świata. No właśnie – „normalność”..?

 

 

Tomek Michniewicz to dziennikarz, reportażysta, fotograf, organizator wypraw i ekspedycji. Autor czterech bestsellerowych, nagradzanych reportaży książkowych. Autor programu “Inny świat” w telewizji TTV, audycji “W drogę” w Radiu Zet (a wcześniej “Reszty świata” w Jedynce i “Trójka Przekracza Granice” w Trójce) i założyciel projektu Manufaktura Podróży. Laureat czterech statuetek na festiwalu sztuki mediów i podróży Mediatravel, nominowany do Kolosów i nagrody National Geographic “Traveler”. 

 

 

Harmonogram woodstockowych wydarzeń!

 

 

 

Tomek Michniewicz podczas 22. Przystanku Woodstock,  fot.Basia Lutzner

POKAŻ PODOBNE
2017-07-03 22:57:31

Warsztaty i treningi na stoisku Stowarzyszenia Otwarte Klatki

W ramach Akademii Sztuk Przepięknych Stowarzyszenie Otwarte Klatki będzie mieć dla Was prelekcje (np. Koniec z cierpieniem świń), warsztaty (warsztaty z robienia szablonów), a także poranny crossfit i trening judo.

2017-07-04 15:28:58

Weź udział w spotkaniach z zespołami!

Zapraszamy Was na spotkania z zespołami, które wystąpią na Dużej i Małej Scenie 23. Przystanku Woodstock! Terminy i godziny spotkań podamy Wam już wkrótce , a dziś możecie zobaczyć listę zespołów, które wyraziły chęć spotkania!

2017-06-29 13:50:14

Strefa Lecha - kolejne prezentacje

Na Strefie Lecha zobaczycie Code Red - zespół grający groove trashmetal z Niemiec i Superhalo - laureatów Eliminacji do Przystanku Woodstock 2016.

ZOBACZ TEŻ