Aktualności

Warsztaty fotograficzne z Grzegorzem Dembińskim

2017-07-12 15:19:49

 

Kochasz fotografować? Robisz zdjęcia na Woodstocku? Proponujemy Ci warsztaty fotograficzne, dzięki którym stworzysz oryginalną zdjęciową opowieść z Przystanku. Grzegorz Dembiński, autor albumu fotograficznego o Woodstocku "Make love not war", doświadczony fotoreporter i fotoedytor, wielokrotnie nagradzany w konkursach fotografii prasowej, wprowadzi Cię w tajniki fotoreportażu i fotoeseju.


Na warsztatach dowiesz się o sposobach fotografowania, wyborze tematów, rodzajach narracji fotograficznej i sposobach układania zdjęć w spójną całość. Zajęcia będą trwały 4 dni i złożą się na nie: część teoretyczna (namiot ASP) i praktyczna (ćwiczenia na terenie Przystanku). Ostatniego dnia uczestnicy będą mogli edytować swoje zdjęcia pod okiem prowadzącego. 

 

(WWW.GRZEGORZDEMBINSKI.COM
WWW.FB.COM/WOODSTOCKPHOTOBOOK

 

Zobacz wszystkie warsztaty! 

 

fot. Grzegorz Dembiński

POKAŻ PODOBNE
2017-06-27 14:12:54

Media na Woodstock - akredytuj się!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, organizator 23. Przystanku Woodstock, przygotuje na terenie festiwalu Centrum Prasowe, które ma być miejscem kontaktu organizatora z dziennikarzami. Rozpoczęliśmy proces przyjmowania wniosków akredytacji prasowych na 23. Przystanek Woodstock.

2017-07-03 14:14:31

Spotkanie na temat bezpieczeństwa za nami

W zeszłym tygodniu w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się spotkanie Komendy Wojewódzkiej Policji z organizatorami 23. Przystanku Woodstock, które było poświęcone bezpieczeństwu na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

2017-06-27 10:29:18

Wioska Wielu Kultur

W skład wioski wchodzą organizacje, które na co dzień zajmują się pracą z migrantami, z osobami przebywającymi w ośrodkach dla cudzoziemców w Polsce, działalnością edukacyjną w zakresie wielokulturowości i sytuacji uchodźców na świecie skierowaną do społeczeństwa polskiego oraz organizujące działania pomocowe w miejscach konfliktów zbrojnych: Inicjatywa Dom Otwarty, Stowarzyszenie Refugees Szczecin, Fundacja Emic, Stowarzyszenie Wolna Syria.

ZOBACZ TEŻ