Aktualności

Utrudnienia na trasie przez Gorzów Wlkp.

2017-07-07 15:24:05

 

W związku z trwającym remontem estakady na stacji Gorzów Wielkopolski i remontem ulic w mieście informujemy o bardzo dużych utrudnieniach w przejechaniu przez Gorzów Wielkopolski.

 

Jadących koleją informujemy o wprowadzeniu autobusowej komunikacji zastępczej na odcinku Gorzów Wielkopolski – Gorzów Wielkopolski Wschodni – przez tereny objęte remontami dróg.

 

Wszystkim udającym się na festiwal i powracającym do domów uczestnikom po festiwalu WOODSTOCK, sugerujemy planowanie podróży z pominięciem stacji Gorzów Wielkopolski tj przez stację Rzepin lub Szczecin.

 

Wybór trasy przez Rzepin lub Szczecin pozwoli na skrócenie czasu podróży i na zwiększenie jej komfortu.

 

Uczestnikom Imprezy życzymy miłej zabawy i wielu wrażeń!

 

(PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.) 

 

 

Woodstockowe przejazdy fot. Ewelina Wojcik

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-06-26 20:29:19

Poranna joga z Simplife

Poranna praktyka jogi dynamicznej dla wszystkich Woodstockowiczów. Codziennie o 9 rano w namiocie warsztatowym. Czekamy na Was z niecierpliwością. Zajęcia prowadzi Natalia Knopek -Simplife Joga.

2017-07-04 14:42:44

Warsztaty z Tomkiem Michniewiczem

W ubiegłym roku mieliście okazję spotkać się z Tomaszem Michniewiczem na rozmowie w Akademii Sztuk Przepięknych. Rozmowa ta była tak ciekawa dla obu stron, że w tym roku Tomek spotka się z Wami aż trzy razy podczas warsztatów.

2017-06-30 10:30:51

Grupa Edukatorów Seksualnych Ponton znów na Woodstocku

„Mapa dobrych praktyk w edukacji seksualnej” - przy stoisku Grupy Ponton można będzie wziąć udział w quizie sprawdzającym wiedzę. Odpowiedzi będę od razu weryfikowane przez wolontariuszki, które w przypadku wątpliwości udzielą rzetelnych informacji.

ZOBACZ TEŻ