Aktualności

Strajk Kobiet Na Akademii Sztuk Przepięknych

2017-07-12 16:23:59

 

Jesteśmy oddolnym, niezależnym ruchem społecznym wkurzonych kobiet i wspierających nas rozumnych mężczyzn - nieformalną, bezpartyjną inicjatywą kobiet, należących do różnych organizacji kobiecych, a także niezrzeszonych, które zorganizowały Ogólnopolski Strajk Kobiet – Czarny Poniedziałek 3 października 2016 r. w ponad 200 miastach w Polsce i za granicą.

 

Uważamy, że kobiety są siłą, która może powstrzymać marsz populizmu i neofaszyzmu przez świat – jesteśmy przecież wszędzie. W powołanej przez Polki i Argentynki koalicji Międzynarodowego Strajku Kobiet wzięły udział kobiety z ponad 60 państw, organizując 8 marca 2017 r. masowe, solidarne, zróżnicowane działania pod hasłem „Solidarność naszą bronią”. Na Przystanku Woodstock chcemy pokazać Wam jak działamy i czy zajmujemy się na co dzień jako ruch społeczny. Chcemy wyjaśnić na czym polega nasza praca w Strajku Kobiet a także zachęcić do debat, warsztatów i rozmów w naszym namiocie. Rozmowy będą dotyczyć przede wszystkim nas- kobiet. Poruszymy tematy ciężkie, opowiemy o kulturze gwałtu, zjawisku seksizmu a także dotkniemy brzydkiego słowa na „f” czyli feminizm.

 

Serdecznie zapraszamy do naszego namiotu! Będzie widoczny!

 

(Strajk Kobiet) 

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku! 

Zobacz wszystkie warsztaty! 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-07-07 13:37:34

Młodość wolna od uzależnień

W ramach kampanii "Młodość wolna od uzależnień" Polskie Towarzystwo Oświaty we współpracy z Wojewódzką Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Gorzowie Wlkp. utworzy punkt informacyjno - edukacyjny.

2017-06-27 10:32:56

Woodstok for future health

Pomorski Uniwersytet Medyczny kolejny raz zaprasza Was na zajęcia Woodstok  for future health.

2017-07-04 15:39:12

Już tylko 30 dni do Woodstocku!

Do tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata zostało już tylko 30 dni! Najwyższa pora, by brać się za planowanie transportu oraz listy woodstockowych koncertów wydarzeń, w których chcielibyście wziąć udział!

ZOBACZ TEŻ