Aktualności

Spotkamy się znów w Pradze na Eliminacjach!

2017-03-10 11:39:13

 

Zapraszamy Was na koncert zagranicznych Eliminacji, który odbędzie się 9 kwietnia (niedziela) w klubie Lucerna Music Bar w samym sercu czeskiej Pragi!

Dzięki współpracy z MusicMap.TV, która jest organizatorem Finałów WOŚP w Pradze, Eliminacje do Przystanku Woodstock odbywają się w Czechach już po raz drugi. Te muzyczne zmagania przeznaczone są dla kapel z Czech, Słowacji oraz Węgier. W tym roku zespoły nadesłały aż 142 zgłoszenia - 4 z Węgier, 26 ze Słowacji i 112 z Czech. Z nich jurorzy wyłonili 9 kapel, które zaprezentują się na scenie klubu Lucerna Music Bar, by zawalczyć o możliwość występu w Kostrzynie nad Odrą:

  • CZECH IT (Czechy)
  • PEARCY SECOND (Czechy)
  • FISHFACE (Słowacja)
  • PROJECT PARABELUM (Czechy)
  • CO&VOX (Czechy)
  • HANTA (Czechy)
  • IDIO&IDIO (Czechy)
  • EDGAR (Słowacja)
  • LEANDER KILLS (Węgry)

Jak gwiazdy wieczoru wystąpią: THE SNUFF (Czechy), których możecie pamiętać z zeszłorocznego Przystanku Woodstock oraz THE UNGUIDED (Szwecja).

Występy oceni jury w składzie: Jurek Owsiak (prezes zarządu Fundacji WOŚP), Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio), Tomasz Kasprzyk "Kasprol" (dziennikarz muzyczny Antyradia, muzyk multiinstrumentalista), Piotr Chancewicz "Dziki" (producent muzyczny, muzyk) oraz Krzysztof Dobies "Milkee" (rzecznik prasowy Przystanku Woodstock).

Wstęp oczywiście wolny! Koncert rozpocznie się o godzinie 15:00

Zobaczcie, jak było na czeskich Eliminacjach w zeszłym roku - galeria i do zobaczenia 9 kwietnia w klubie Lucerna Music Bar! 

(amm)

 

Występ zespołu Anacreon podczas zeszłorocznych Eliminacji w czeskiej Pradze, fot. Fundacja WOŚP

 

POKAŻ PODOBNE
2017-07-25 23:00:57

Wracasz z Przystanku Woodstock autem? Sprawdź się alkomatem!

Specjalnie dla najlepszej widowni festiwalowej w Polsce, firma Promiler i marka Lech po raz kolejny stworzą strefy, w których każdy kierowca będzie mógł przebadać się za darmo alkomatem! Sprawdźcie, gdzie i kiedy będą funkcjonowały punkty Sprawdź Promile oraz jak prawidłowo przygotować się do badania alkomatem.

2017-07-20 09:00:00

Już 1,5 tysiąca osób na Runmageddonie Woodstock!

Ściany, Zjeżdżalnia, Małpi Gaj… i wiele innych morderczych przeszkód czeka na uczestników pierwszego w historii Runmageddonu na Woodstocku! Zapisy trwają.

2017-07-24 14:39:48

Oddaj krew na Przystanku Woodstock

Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Zielonej Góry i z Poznania organizuje podczas Przystanku Woodstock zbiórkę krwi. Krew będzie można oddawać od 2 do 5 sierpnia, w godzinach 9:00-17:00.

ZOBACZ TEŻ