Aktualności

Speaker First z Indonezji na Woodstock 2017

2017-04-21 16:19:02

 

Speaker First jest pierwszym zespołem z Indonezji, którego muzykę można usłyszeć na antenie radia w Stanach Zjednoczonych! „Brzmią jak Indonezyjski Led Zeppelin, The Who, albo Motorhead! Ich występy na żywo są naprawdę powalające.”

 

 

Speaker First wywodzą się z górzystej Jawy leżącej w Indonezji. Pochodzą z miasta słynącego z wyjątkowych umysłów i talentów, dlatego też muzycy czerpią inspirację z życia w Bandung (stolicy prowincji na Jawie). Speaker First to rockandrollowe trio. W skład zespołu wchodzą Mahattiar Alkatiry oraz gitarzyści Beni Barnady i Bony Barnaby.

 

Speaker First zaskakuje publiczność swoim bezkompromisowym brzmieniem i energią sceniczną. Ich muzyka jest inspirowana dokonaniami gigantów sceny rockowej takich jak QOTSA, Wolfmother i Black Rebel Motorcycle Club.

 

Pierwszy międzynarodowy singiel zespołu „The Anthem” podbił serca fanów i na stale zagościł na falach 20 stacji radiowych w Stanach Zjednoczonych. Wkrótce po tym zespół wyruszył w trasę koncertową „PASSPORT APPROVED LIVE”, podczas której muzycy grali koncerty w studiach radiowych w siedmiu miastach na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Muzycy z Indonezji wystąpili na żywo na antenie w miastach takich jak San Diego, Los Angeles, czy Seattle zdobywając uznanie coraz liczniejszego grona fanów.

 

Speaker First jest pierwszym rockowym zespołem z Indonezji, który ma realną szansę na to by osiągnąć sukces na światową skalę  i na stale wpisać się w historię muzyki rockowej. Woodstockowicze już wkrótce będą mieli okazję się o tym przekonać! 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-07-10 16:30:03

Zarejestruj swoje cenne rzeczy na Otagio!

Zapiszcie wszystkie zabierane ze sobą wartościowe przedmioty na otagio.com/Woodstock! Jeśli z jakichś przyczyn coś zaginie – znacznie łatwiej będzie zguby poszukiwać, a i będzie ona bezpieczniejsza wobec nieuczciwego znalazcy!

2017-06-30 10:34:12

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze organizuje stoisko profilaktyczne, na którym będzie można zasięgnąć porady specjalisty - lekarza psychiatry, psychologa, specjalisty terapii uzależnień.

2017-07-07 13:54:21

HimalayanCamp 2017 na Akademii Sztuk Przepięknych

HimalayanCamp 2017 otwiera się dla Was już 2.08.2017 . Znajdziecie tam między innymi: 5-bój sprawnościowy, Akademię Małego Podróżnika, otwarty tor rowerowy, ruchomą ściankę wspinaczkową, aktywną strefę nordic walking.

ZOBACZ TEŻ