Aktualności

Rysunkowa przygoda z Woodstock

2017-07-21 23:41:43

 

"Rysunkowa przygoda z Woodstock" - na naszych warsztatach ośmielamy i przypominamy jaką frajdą jest rysowanie. Pokażemy jak łatwo można komunikować się za pomocą obrazu i udowodnimy, że każdy to potrafi.  Nauczymy Cię prostych trików i zdradzimy parę rysunkowych tajemnic. Wspólnie stworzymy mapę rysunkowych przygód na Woodstock. Przyjdź porysować! Śmiało!  

 

Magdalena Arażny Rysuję praktycznie od zawsze. Od kilku lat robię to zawodowo – jako Magda Rysuje [www.instagram.com/magdarysuje] zajmuję się tworzeniem wielkoformatowych notatek graficznych i filmików rysunkowych, ilustrowaniem i projektowaniem materiałów wizualnych. Lubię dzielić się praktyczną wiedzą i pokazywać ludziom, że rysowanie to świetna sprawa nie tylko dla dzieciaków!

 

Dorota Kostowska Ty mówisz, ja rysuję, wszyscy mają przed oczami obraz całości - to jest właśnie zapis graficzny na żywo (graphic recording). Zawodowo zajmuję się zapisem graficznym podczas konferencji, szkoleń, tworzę wielkoformatowe rysunki na zamówienie i ośmielam innych do wykorzystywania rysunków, bazgrołów i zapisków w codziennej pracy i komunikacji z innymi. Znajdziesz mnie tutaj: www.dorotakostowska.pl i tutaj:www.instagram.com/dorota.kostowska  

 

Rysunkowa przygoda z Woodstock - piątek, 15:30 - 17:30, Namiot KRĘCIOŁA.TV

 

Magda i Dorota przygotują także notatki graficzne ze wszystkich spotkań na Akademii Sztuk Przepięknych. 

 

 Spójrzcie na pracę mistrzyń kreski podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 

Magda i Dorota podczas 25. Finału WOŚP

 

 

  

POKAŻ PODOBNE
2017-07-03 22:57:31

Warsztaty i treningi na stoisku Stowarzyszenia Otwarte Klatki

W ramach Akademii Sztuk Przepięknych Stowarzyszenie Otwarte Klatki będzie mieć dla Was prelekcje (np. Koniec z cierpieniem świń), warsztaty (warsztaty z robienia szablonów), a także poranny crossfit i trening judo.

2017-07-12 15:09:35

Razem w kierunku integracji

Razem w kierunku integracji. Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM zaprasza na swoje stoisko w ramach Akademii Sztuk Przepięknych

2017-06-30 10:30:51

Grupa Edukatorów Seksualnych Ponton znów na Woodstocku

„Mapa dobrych praktyk w edukacji seksualnej” - przy stoisku Grupy Ponton można będzie wziąć udział w quizie sprawdzającym wiedzę. Odpowiedzi będę od razu weryfikowane przez wolontariuszki, które w przypadku wątpliwości udzielą rzetelnych informacji.

ZOBACZ TEŻ