Aktualności

Ruszyła koncertowa maszyna!

2017-06-08 16:36:46

 

Wyścig o miejsce w line-upie tegorocznego Przystanku Woodstock właśnie ruszył! Dziś, pierwszego dnia naszego muzycznego konkursu, na darmowym koncercie w klubie Progresja w Warszawie wystąpi 8 młodych, obiecujących zespołów. Na scenie pojawią się też dwie gwiazdy - laureat Eliminacji, Materia, i absolutny faworyt woodstockowej publiczności, Kabanos. Wpadajcie na warszawską Wolę - wjazd na koncert, oczywiście też... wolny

Jeżeli nie możecie być z nami w stolicy, to mamy dla Was transmisję w internecie: 

 

 


Na scenie prezentować się będą zespoły grające bardzo zróżnicowaną muzykę. Od gitarowego grania pochodzących ze Śląska muzyków z Osiem lat w Tybecie, poprzez bujające soulowe rytmy prezentowane przez Naliah, grungowe piosenki The Heavy Clouds i bardziej eksperymentalne grungove nuty Portfiger, idie rockowe piosenki zespołu Kolory, heavymetalowe przeboje Nocnego Kochanka, słoneczne jamajskie granie zespołu BEZJAHZGH aż do ciężkiego groovemetalowego brzmienia The Sixpounder z Wrocławia, każdy znajdzie coś dla siebie! 

Zmaganiom będzie uważnie przyglądać się ekipa naszych zasłużonych jurorów w składzie:  

 

  • Jurek Owsiak (prezes zarządu Fundacji WOŚP),
  • Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio),
  • Tomasz Kasprzyk "Kasprol" (dziennikarz muzyczny Antyradia, muzyk multiinstrumentalista),
  • Piotr Chancewicz "Dziki" (producent muzyczny, muzyk),
  • Bartosz Chodorowski (redaktor naczelny radio Woodstock, wieloletni redaktor naczelny radio Sfera)

 

fot. S. Wadas

 

Dajcie się też złapać w nasze sieci społecznościowe, gdzie będziemy na bieżąco relacjonować występy! 

 

 fot. Ł, Widziszowski

 

POKAŻ PODOBNE
2017-06-27 14:12:54

Media na Woodstock - akredytuj się!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, organizator 23. Przystanku Woodstock, przygotuje na terenie festiwalu Centrum Prasowe, które ma być miejscem kontaktu organizatora z dziennikarzami. Rozpoczęliśmy proces przyjmowania wniosków akredytacji prasowych na 23. Przystanek Woodstock.

2017-07-04 15:39:12

Już tylko 30 dni do Woodstocku!

Do tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata zostało już tylko 30 dni! Najwyższa pora, by brać się za planowanie transportu oraz listy woodstockowych koncertów wydarzeń, w których chcielibyście wziąć udział!

2017-07-06 10:08:27

Odpowiedzialny Woodstock po raz kolejny!

Po raz kolejny na Przystanku Woodstock będzie można przebadać się alkomatem dzięki połączeniu sił wolontariuszy Leszka i pracowników PROMILER. Spotkajmy się w strefach „Sprawdź Promile”!

ZOBACZ TEŻ