Aktualności

Runmageddon na 23. Przystanku Woodstock

2017-01-15 09:27:18

Biegi odbędą się w dniach 3-5 sierpnia. Pierwszy to Intro, czyli trzy kilometry w błocie ze sztucznymi i naturalnymi przeszkodami. Drugi wyścig to już 6 kilometrów prawdziwego testu dla twardzieli! A to wszystko na terenie Przystanku Woodstock.

 

Runmageddon Woodstock

 

Runmageddon to ekstremalny wyścig sprawdzający siłę, wytrzymałość i odporność psychiczną. Bieg przede wszystkim kładzie nacisk na pracę drużynową. Wyjątkowość Runmageddonu cechuje również ogromne zagęszczenie przeszkód. Zapisz się już dziś i pokaż znajomym na co Cię stać! Więcej informacji na stronie www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-woodstock.

 

 

(DŚ)

POKAŻ PODOBNE
2017-07-26 12:33:34

Rząd RFN interweniuje w sprawie Przystanku Woodstock

Koordynator rządu Republiki Federalnej Niemiec ds. polsko-niemieckiej współpracy społecznej i przygranicznej, a jednocześnie premier Brandenburgii, Dr Dietmar Woidke, podjął interwencję w sprawie tegorocznego Przystanku Woodstock.

2017-07-23 17:56:39

Pokaz filmu "Ostatni w Aleppo"

2 sierpnia o godzinie 13 razem z Polską Akcją Humanitarną zapraszamy Was do dużego namiotu ASP na pokaz filmu "Ostatni w Aleppo".

2017-07-25 23:00:57

Wracasz z Przystanku Woodstock autem? Sprawdź się alkomatem!

Specjalnie dla najlepszej widowni festiwalowej w Polsce, firma Promiler i marka Lech po raz kolejny stworzą strefy, w których każdy kierowca będzie mógł przebadać się za darmo alkomatem! Sprawdźcie, gdzie i kiedy będą funkcjonowały punkty Sprawdź Promile oraz jak prawidłowo przygotować się do badania alkomatem.

ZOBACZ TEŻ