Aktualności

Rozmowy na temat praworządności

2017-07-12 15:14:29

 

Rzecznik Praw Obywatelskich zaprasza do debaty na temat aktualnych  problemów dotyczących praw człowieka w Polsce - spotkanie z pracownikami  Biura Rzecznika Praw Obywatelskich, adwokatami, liderami różnych organizacji pozarządowych będzie okazją nie tylko do zdobycia wiedzy na temat przepisów prawnych, ale także przedyskutowania swoich poglądów i skonfrontowania ich opiniami pozostałych uczestników debaty. Codziennie zapraszamy na warsztaty na tematy związane z Konstytucją RP.


Zapraszamy na rozmowy i warsztaty na temat praworządności, cudzoziemców i migrantów, równego traktowania ale także tworzenia i prowadzenia swoich kanałów na YouTube, prowadzenia bloga czy też na warsztaty z animacji... Pokażemy, jakie masz prawa w kontakcie z policją, jak można ułatwić życie i kontakty z osobami głuchymi, czy też jak tworzyć własne projekty społeczne. 


Ponadto będziemy popularyzować Konwencję ONZ o prawach osób niepełnosprawnych, instytucję Rzecznika Praw Obywatelskich i jego kompetencje, udzielać informacji prawnych, przyjmować wnioski i skargi oraz promować Infolinię Obywatelską 800 676 676. W programie także konkursy z nagrodami! 

 

(Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich) 

 

Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar fot. Lucyna Lewandowska

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-06-30 10:30:51

Grupa Edukatorów Seksualnych Ponton znów na Woodstocku

„Mapa dobrych praktyk w edukacji seksualnej” - przy stoisku Grupy Ponton można będzie wziąć udział w quizie sprawdzającym wiedzę. Odpowiedzi będę od razu weryfikowane przez wolontariuszki, które w przypadku wątpliwości udzielą rzetelnych informacji.

2017-07-07 15:24:05

Utrudnienia na trasie przez Gorzów Wlkp.

W związku z trwającym remontem estakady na stacji Gorzów Wielkopolski i remontem ulic w mieście informujemy o bardzo dużych utrudnieniach w przejechaniu przez Gorzów Wielkopolski.

2017-06-27 10:32:56

Woodstok for future health

Pomorski Uniwersytet Medyczny kolejny raz zaprasza Was na zajęcia Woodstok  for future health.

ZOBACZ TEŻ