Aktualności

Razem w kierunku integracji

2017-07-12 15:09:35

Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM zaprasza na swoje stoisko w ramach Akademii Sztuk Przepięknych. Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin: (m.in.  psychoterapia, terapia uzależnień), których łączy holistyczne spojrzenie na naturę człowieka, pasja pomagania i dzielenia się wiedzą. Misją fundacji jest znoszenie barier i wspieranie rozwoju osobistego osób doświadczających trudności na różnych płaszczyznach funkcjonowania. „Razem łatwiej” jest mottem przewodnim naszej Fundacji – uważamy, że nikt kto znajduje się w sytuacji kryzysowej, nie powinien być pozostawiony sam sobie. Burzymy podziały i bariery, wychodząc z założenia, iż każdy człowiek, pomimo doświadczanych trudności, może dobrze funkcjonować w społeczeństwie i czuć się potrzebny. Dlatego dążymy do integracji, wymiany doświadczeń i współpracy pomiędzy różnymi grupami społecznymi i jednostkami. Chcemy stworzyć wspólny „dom” w którym znajdzie się miejsce dla każdego potrzebującego i poszukującego pomocy, wiedzy czy inspiracji człowieka.

 

Zapraszamy do naszego namiotu na warsztaty i aktywności, podczas których:

- otrzymacie informacje o działalności Fundacji i ew. możliwościach współpracy

- będziecie mogli porozmawiać z psychoterapeutą o swoich trudnościach oraz możliwych różnych form pomocy psychologicznej

- będziecie mogli umówić się na bezpłatną konsultacje z psychoterapeutą

- od 3 do 5 sierpnia o godz. 12.00 odbędą się warsztaty/ pogadanki na temat roli rodziny w naszym życiu

- wspólnie stworzymy obraz rodziny, który zostanie przekazany podopiecznym Fundacji z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

- Od 3 do 5 sierpnia 13-16 - rozpoczniemy wielką produkcje kartek Bożonarodzeniowych dla samotnych, które zostaną rozdane w trakcie spotkań wigilijnych dla samotnych.

- Od 3 do 5 sierpnia 13-16 - nagramy życzenia dla wszystkich samotnych (seniorzy, bezdomni, niepełnosprawni, wykluczeni) z okazji Świąt Bożego Narodzenia/ 

 

(Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM)

 

Zobacz wszystkie warsztaty!  

 

POKAŻ PODOBNE
2017-07-04 15:28:58

Weź udział w spotkaniach z zespołami!

Zapraszamy Was na spotkania z zespołami, które wystąpią na Dużej i Małej Scenie 23. Przystanku Woodstock! Terminy i godziny spotkań podamy Wam już wkrótce , a dziś możecie zobaczyć listę zespołów, które wyraziły chęć spotkania!

2017-07-03 14:14:31

Spotkanie na temat bezpieczeństwa za nami

W zeszłym tygodniu w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się spotkanie Komendy Wojewódzkiej Policji z organizatorami 23. Przystanku Woodstock, które było poświęcone bezpieczeństwu na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

2017-07-07 13:37:34

Młodość wolna od uzależnień

W ramach kampanii "Młodość wolna od uzależnień" Polskie Towarzystwo Oświaty we współpracy z Wojewódzką Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Gorzowie Wlkp. utworzy punkt informacyjno - edukacyjny.

ZOBACZ TEŻ