Aktualności

Przystanek Woodstock jest najlepszy!!!

2017-01-27 09:50:37

Przełom roku to zawsze czas najróżniejszych podsumowań i plebiscytów o tym, co dla nas najlepsze lub najgorsze było w roku starym i co daje największe nadzieje, ale i obawy w roku nadchodzącym. To oczywiście zabawa, ale daje pewien obraz – jak każdy plebiscyt – poziomu szacunku, sympatii i zaufania do ludzi lub zjawisk ze strony głosujących.

Jest nam więc OGROMNIE MIŁO poinformować, iż w plebiscycie podsumowującym rok 2016 magazynu Teraz Rock, zatytułowanym „Teraz Najlepsi 2016”, w kategorii „Festiwal”, Przystanek Woodstock zajął pierwsze miejsce, tuż przed Open’erem oraz Festiwalem Legend Rocka.

To kolejne wyróżnienie, którym uhonorowana została organizowana przez Fundację WOŚP w zeszłym roku edycja festiwalu – mówi Krzysztof Dobies, rzecznik festiwalu - Jest to o tyle istotne, że przecież akurat ten rok był specyficzny, festiwal otrzymał kuriozalny status imprezy o podwyższonym ryzyku i były głosy próbujące wmówić, iż uczestnicy czują się na nim niebezpiecznie. To teraz sami uczestnicy, doceniając program imprezy i pracę organizatora, w głosowaniu określili Przystanek jako najlepszy festiwal roku 2016. Jesteśmy dumni!

Ranking znajduje się w najnowszym numerze Magazynu, gdzie możecie także zobaczyć wielu laureatów w wielu innych kategoriach TU (czyli w Polsce) i TAM (czyli na świecie). Tradycyjnie także w Teraz Rocku wiele aktualności, newsów, wywiadów i recenzji, a muzycznymi bohaterami wydania są m.in. Metallica, Nine Inch Nails, ale też polskie kapele – Luxtorpeda czy Zacier.

Trwają przygotowania do 23. Edycji Przystanku Woodstock. Festiwal odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wśród pierwszych ogłoszonych wykonawców znaleźli się Orange Goblin z Wielkiej Brytanii, Trivium ze Stanów Zjednoczonych, The Kyle Gass Band również z USA, oraz brytyjska, punkowa legenda – The Exploited.

Aktualności na temat zbliżającego się Przystanku wypatrujcie na stronie interenetowej oraz w emitowanej na antenie Antyradia audycji Jurka Owsiaka „Zaraz Będzie Ciemno” (każdy poniedziałek, godzina 20:00).

(Milkee)

 

POKAŻ PODOBNE
2017-06-25 22:29:07

Wioska Beztroska na ASP

Już po raz drugi na wzgórzu ASP wyrośnie niezwykle kolorowa Wioska Beztroska, miejsce obok którego nie można przejść obojętnie. Jej inicjatorem jest stowarzyszenie MAYE, założone przez ludzi, których wspólną platformą działania jest MUZYKA ART YOGA ECO.

2017-06-30 10:34:12

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze organizuje stoisko profilaktyczne, na którym będzie można zasięgnąć porady specjalisty - lekarza psychiatry, psychologa, specjalisty terapii uzależnień.

2017-07-03 14:14:31

Spotkanie na temat bezpieczeństwa za nami

W zeszłym tygodniu w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się spotkanie Komendy Wojewódzkiej Policji z organizatorami 23. Przystanku Woodstock, które było poświęcone bezpieczeństwu na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

ZOBACZ TEŻ