Aktualności

Pociągiem na 23. Przystanek Woodstock

2017-06-22 10:12:04

 

Na początku sierpnia br. odbędzie się 23. Przystanek Woodstock. Z tej okazji Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, uruchomią około 80 dodatkowych składów musicREGIO – specjalnych pociągów, które będą dowozić pasażerów na koncerty i umożliwią wygodny powrót do domów po zakończeniu festiwalu. Dla tych, którzy zdecydują się kupić bilety wcześniej, przewoźnik przygotował specjalne promocje.


Bilety na pociągi musicREGIO będą dostępne w sprzedaży internetowej już od 26 czerwca br. W tym roku przewoźnik przygotował atrakcyjne promocje. Wszyscy, którzy od 26 czerwca do 9 lipca kupią bilety na stronach http://biletyregionalne.plhttp://koleo.pl otrzymają 10-procentową zniżkę! Aby zaoszczędzić jeszcze więcej (do 30%!), warto od razu kupić bilet w dwie strony. Sprzedaż biletów w kasach POLREGIO rozpocznie się 1 lipca. Bilety na pociągi musicREGIO będą dostępne także w okienkach kasowych innych przewoźników: PKP Intercity, Kolei Mazowieckich i Kolei Wielkopolskich.

 

Woodstockowe pociągi wyjadą na trasy już wieczorem 31 lipca, a w drogę powrotną większość z nich wyruszy 6 sierpnia. Dwa dodatkowe pociągi musicREGIO odjadą z Kostrzyna dzień po zakończeniu festiwalu, czyli 7 sierpnia. Do Kostrzyna nad Odrą będzie można dojechać ze wszystkich regionów Polski, zarówno z największych aglomeracji (Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Łódź, Wrocław, Poznań), jak i z wielu mniejszych miast i miasteczek. Na mapie połączeń musicREGIO znalazły się także nowe punkty, takie jak: Kołobrzeg, Włocławek, Piła, Siedlce czy Mińsk Mazowiecki.

 

Duży wpływ na rozkład jazdy pociągów musicREGIO mają prace remontowe prowadzone na wielu trasach kolejowych. Ze względu na nie pociągi z Warszawy będą kursowały innymi trasami: przez Łódź, Kalisz oraz przez Włocławek, Toruń. Z uwagi na zamknięcie linii kolejowej Lublin – Warszawa w tym roku nie będą jeździły pociągi do i z Lublina. Mieszkańcom Lubelszczyzny rekomendujemy skorzystanie z pociągu musicREGIO kursującego z i do Łukowa. Przypominamy również, że ze względu na prowadzony obecnie remont estakady kolejowej w Gorzowie Wielkopolskim z utrudnieniami muszą się liczyć także podróżujący z Kostrzyna do Krzyża i Poznania. Na części trasy, pomiędzy stacjami Gorzów Wlkp. i Gorzów Wlkp. Wschodni, podróżni korzystają z autobusów komunikacji zastępczej.

 

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, od lat angażują się w obsługę imprez o charakterze masowym – wydarzeń kulturalnych, religijnych oraz sportowych. Od początku swojego istnienia przewoźnik uruchamia też dodatkowe pociągi dla uczestników Przystanku Woodstock, od kilku lat kursujących pod szyldem musicREGIO. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w 2012 roku Przewozy Regionalne zapewniły obsługę transportową Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, a podczas odbywających się w zeszłym roku Światowych Dni Młodzieży pociągami POLREGIO podróżowało blisko milion pasażerów. Organizacja przejazdów dla pielgrzymów udających się na ŚDM była największą operacją logistyczną w historii spółki.

 

Wszystkie niezbędne informacje ułatwiające zaplanowanie podróży na Woodstock (rozkład jazdy, cennik biletów, mapa połączeń) można znaleźć na stronie internetowej POLREGIO:  https://polregio.pl/pl/oferty-i-promocje/promocje/woodstock2017 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-07-07 13:37:34

Młodość wolna od uzależnień

W ramach kampanii "Młodość wolna od uzależnień" Polskie Towarzystwo Oświaty we współpracy z Wojewódzką Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Gorzowie Wlkp. utworzy punkt informacyjno - edukacyjny.

2017-06-27 10:23:51

Akcja Letnia Amnesty International

Na tegorocznym Przystanku Woodstock na stanowisku Amnesty International dowiecie się, w jaki sposób każdy z nas może zostać obrońcą/ obrończynią praw człowieka.Razem sprzeciwimy się hejtowi i mowie nienawiści, a także staniemy w obronie tych, którzy na co dzień walczą na nasze prawa.

2017-07-03 14:14:31

Spotkanie na temat bezpieczeństwa za nami

W zeszłym tygodniu w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się spotkanie Komendy Wojewódzkiej Policji z organizatorami 23. Przystanku Woodstock, które było poświęcone bezpieczeństwu na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.

ZOBACZ TEŻ