Aktualności

Po raz siódmy Inicjatywa Fruuu na ASP

2016-05-30 16:00:10

Po raz siódmy przy ASP instruktorzy Fruuu, grupy impro z Zielonej, zapraszają na otwarte warsztaty podstaw komedii improwizowanej. Warsztaty są dla tych,  którzy mają chęć poznać co to jest impro i od razu spróbować swych sił w wybranych krótkich formach. Zero siedzenia, dużo ruchu i zabawy.

Techniki impro to nieocenione narzędzie występujących na scenie i autorów wszelkich tekstów, dla innych gwarantowany ubaw, a może nawet wzbogacenie życia o lepszą jakość relacji z ludźmi i sobą samym.

Warsztaty będą obejmowały mnóstwo ćwiczeń grupowych z wpisaną w DNA zabawą. Ćwiczenia te rozwijające umiejętności przydatne w udanym improwizowaniu: umiejętność obserwacji otoczenia, lepsze słuchanie, szybkość i szerokość kojarzenia, wykorzystanie wyobraźni, tworzenie i jednoczesne prezentowanie niesamowitych historii ad hoc. Od uczestników nie oczekujemy nic więcej poza otwartą głową i chęcią uczestnictwa. 

(amm)


POKAŻ PODOBNE
2017-07-07 15:24:05

Utrudnienia na trasie przez Gorzów Wlkp.

W związku z trwającym remontem estakady na stacji Gorzów Wielkopolski i remontem ulic w mieście informujemy o bardzo dużych utrudnieniach w przejechaniu przez Gorzów Wielkopolski.

2017-07-07 13:37:34

Młodość wolna od uzależnień

W ramach kampanii "Młodość wolna od uzależnień" Polskie Towarzystwo Oświaty we współpracy z Wojewódzką Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Gorzowie Wlkp. utworzy punkt informacyjno - edukacyjny.

2017-07-04 15:39:12

Już tylko 30 dni do Woodstocku!

Do tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata zostało już tylko 30 dni! Najwyższa pora, by brać się za planowanie transportu oraz listy woodstockowych koncertów wydarzeń, w których chcielibyście wziąć udział!

ZOBACZ TEŻ