Aktualności

Nowe woodstockowe koszulki w Siemashopie!

2017-06-20 16:05:06

 

W Siemashopie możecie już znaleźć nowe woodstockowe koszulki, magnesy, flagi, kubki, smycze, opaski, torby i inne gadżety! Zobaczcie, jakie wzory przygotowała dla Was w tym roku ekipa naszych grafików pod wodzą Jurka Owsiaka! 

Koszulki jak zwykle są niezwykle kolorowe, z elementami graficznymi 23. Przystanku Woodstock. Są już dostępne w wersji męskiej, damskiej oraz dziecięcej. Są klasyczne t-shirty i kroje bardziej damskie.

Magnezy, flagi, kubki, smycze, opaski i torby również są udekorowane wzorami tegorocznej edycji festiwalu, są kolorowe ludziki i wzory bardziej punkowe - każdy znajdzie coś dla siebie!

Jak wiecie, całość z dochodu SiemaShopu przeznaczona jest na działalność statutową Fundacji WOŚP, więc dzięki Waszym zakupom możemy wspierać polską medycynę dziecięcą.  

Mamy nadzieję, że te przepiękne, wakacyjne koszulki umilą Wam czas, który pozostał do 23. Przystanku Woodstock!

 

Zobacz woodstockowe koszulki! 

Kliknij w wybrany wzór, żeby przejść do sklepu Siemashop

 

 fot. Łukasz Widziszowski

Fot. Stanisław Wadas

fot. Damian  Jędrzejewski‎ 

fot. Stanisław Wadas  

fot. Damian  Jędrzejewski‎

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-06-30 10:30:51

Grupa Edukatorów Seksualnych Ponton znów na Woodstocku

„Mapa dobrych praktyk w edukacji seksualnej” - przy stoisku Grupy Ponton można będzie wziąć udział w quizie sprawdzającym wiedzę. Odpowiedzi będę od razu weryfikowane przez wolontariuszki, które w przypadku wątpliwości udzielą rzetelnych informacji.

2017-07-07 15:24:05

Utrudnienia na trasie przez Gorzów Wlkp.

W związku z trwającym remontem estakady na stacji Gorzów Wielkopolski i remontem ulic w mieście informujemy o bardzo dużych utrudnieniach w przejechaniu przez Gorzów Wielkopolski.

2017-07-03 22:57:31

Warsztaty i treningi na stoisku Stowarzyszenia Otwarte Klatki

W ramach Akademii Sztuk Przepięknych Stowarzyszenie Otwarte Klatki będzie mieć dla Was prelekcje (np. Koniec z cierpieniem świń), warsztaty (warsztaty z robienia szablonów), a także poranny crossfit i trening judo.

ZOBACZ TEŻ