Aktualności

Nie siedź! Rusz się i Akademia Małego Podróżnika

2017-07-14 14:54:29

 

Marka odzieży turystycznej Regatta zaprasza wszystkich aktywnych uczestników do odwiedzin HimalayanCamp, zlokalizowanego na Wzgórzu Akademii Sztuk Pięknych. Wśród wielu innych atrakcji w himalajskim miasteczku, jak: kino adventure, prelekcje podróżników, szkolenia outdoorowe, ścianka wspinaczkowa i slackline czekają także: zajęcia dla najmłodszych i tor przeszkód.

 

Regatta wraca na Himalayan Camp po raz trzeci. Tradycyjnie zaprasza do udziału w 5-boju sprawnościowym pod hasłem: „Nie siedź! RUSZ SIĘ!”. Wystarczy zebrać czteroosobową drużynę i pokonać wspólnie kilka prostych przeszkód, by mieć szansę na wygranie nagród rzeczowych oraz voucherów do realizacji w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym na zakup produktów Regatta, Dare 2b i Craghoppers.

 

Regatta przekonuje, że każdy ruch to zdrowie i że nie trzeba być wyczynowym sportowcem, żeby prowadzić aktywny tryb życia. Wystarczy do tego kilka desek i skrzynki po piwie!

 

 

Najmłodsi są szczególnie bliscy marce Regatta, która posiada dla nich szeroką ofertę odzieży na każde aktywności. Dlatego w tym roku przygotowała wyjątkowe miejsce: strefę aktywności, w której poruszą nie tylko swoje ciała, ale i wyobraźnię. W Akademii Małego Podróżnika na młodych odkrywców czekają: bańki giganty, malowanie buziek, warsztaty etnograficzne, rysowanki i manufaktura recyklingu. W dniach 3-5 sierpnia 2017 r. od godziny 10.00 do 18.00 dorośli mogą przyprowadzić swoje pociechy do namiotu Akademii, a sami odpocząć na pufach w strefie rodzica po nocnych koncertach.

 

Nie siedź! Rusz się na Himalayan Camp razem z Regattą!

 

Szczegółowy program dostępny jest na stronie: http://himalayancamp.pl/program

 

POKAŻ PODOBNE
2017-06-25 22:29:07

Wioska Beztroska na ASP

Już po raz drugi na wzgórzu ASP wyrośnie niezwykle kolorowa Wioska Beztroska, miejsce obok którego nie można przejść obojętnie. Jej inicjatorem jest stowarzyszenie MAYE, założone przez ludzi, których wspólną platformą działania jest MUZYKA ART YOGA ECO.

2017-06-30 10:30:51

Grupa Edukatorów Seksualnych Ponton znów na Woodstocku

„Mapa dobrych praktyk w edukacji seksualnej” - przy stoisku Grupy Ponton można będzie wziąć udział w quizie sprawdzającym wiedzę. Odpowiedzi będę od razu weryfikowane przez wolontariuszki, które w przypadku wątpliwości udzielą rzetelnych informacji.

2017-06-30 10:34:12

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze organizuje stoisko profilaktyczne, na którym będzie można zasięgnąć porady specjalisty - lekarza psychiatry, psychologa, specjalisty terapii uzależnień.

ZOBACZ TEŻ