Aktualności

Nie dźwigaj niepotrzebnie - kupuj na Przystanku Woodstock!

2017-07-31 17:00:00

Nie musicie dźwigać ze sobą jedzenia i chować go w namiocie obawiając się o jego zjadliwość na drugi dzień. Świeże produkty czekają na Was w rockowym sklepie Lidla, który w tym roku po raz pierwszy będzie dla Was otwarty przez 24h! W sklepie znajdziecie m.in. gorące pieczywo prosto z pieca, świeże warzywa i owoce, słone i słodkie przekąski, a także zimne napoje i pyszne lody. Jeśli zapomnieliście karimaty lub zostawicie śpiwór w pociągu - nie przejmujcie się – i jedno, i drugie, a nawet namiot będziecie mogli również kupić w rockowym sklepie Lidla.

Ciepłe posiłki będą czekać na Was w dwóch strefach gastronomicznych i Pokojowej Wiosce Kryszny. Na pasażu handlowym napijecie się gorącej kawy i kupicie pyszne lody, znajdziecie także orzeźwiające napoje na stanowisku Coca Coli. 

Buszując po stoiskach znajdziecie także m.in. indyjskie ciuchy, biżuterię, mundury z demobilu, glany, płyty winylowe, książki czy okulary przeciwsłoneczne.

Na początku pasażu znajdziecie SiemaShop, który będzie czynny od wtorku do soboty w godzinach 9:00 – 00:00. Znajdziecie w nim nasze woodstockowe koszulki, muzyczne wydawnictwa i gadżety.

Odwiedźcie nasz internetowy sklep Siema Shop i zapoznajcie się z produktami, które będziecie mogli kupić w naszym festiwalowym sklepie.

Nie zapomnijcie kupić dedykowaną woodstockową puszkę piwa, która będzie na Was czekać w Wioskach Piwnych. 

Na festiwalowych stoiskach będziecie mogli zapłacić:

  • kartą zbliżeniową PayPass (MasterCard, Maestro, Visa),
  • korzystając z aplikacji płatności mobilnych PeoPay Banku Pekao S.A.,
  • gotówką wypłaconą z bankomatów – na polu będą do dyspozycji 3 bankomaty (2 na pasażu handlowym i 1 przy Lidlu).


Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące produktów dostępnych na naszym festiwalu, czyli co, gdzie, za ile, znajdziecie w aplikacji mobilnej, która przez najbliższe dni będzie Waszym przewodnikiem po najpiękniejszym miejscu na świecie.

 

(Syla)

aplikacja w Google Play

aplikacja w App Store

fot. Krupek Paweł Krupka

fot. Krupek Paweł Krupka

fot. Dominik Malik

 

POKAŻ PODOBNE
2017-11-20 20:00:00

Złoty Bączek 2018 - notowanie 1

Przed Wami pierwsze notowanie w Plebiscycie Złotego Bączka 2018! Sprawdź. które zespoły uplasowały się na pierwszych miejscach, a które potrzebują Wasze wsparcia.

2017-11-22 12:50:04

Głosowaliście już na Woodstock?

Wciąż mamy czas by oddawać głosy na Przystanek Woodstock w prestiżowym, międzynarodowym konkursie European Festiwal Awards! A tak dla przypomnienia dlaczego to właśnie Woodstock jest Najpiękniejszym Festiwalem Świata mamy dla was kilka nagrań wideo...

2017-11-27 12:31:34

Jak szybko zagłosować na Przystanek Woodstock?

Pozostały już tylko 3 dni by zagłosować na Przystanek Woodstock w międzynarodowym konkursie European Festiwal Awards! Głosowanie trwa do 30.11.2017. Pokażmy, dlaczego to właśnie Woodstock jest Najpiękniejszym Festiwalem Świata!

ZOBACZ TEŻ