Aktualności

Nie dźwigaj niepotrzebnie - kupuj na Przystanku Woodstock!

2017-07-31 17:00:00

Nie musicie dźwigać ze sobą jedzenia i chować go w namiocie obawiając się o jego zjadliwość na drugi dzień. Świeże produkty czekają na Was w rockowym sklepie Lidla, który w tym roku po raz pierwszy będzie dla Was otwarty przez 24h! W sklepie znajdziecie m.in. gorące pieczywo prosto z pieca, świeże warzywa i owoce, słone i słodkie przekąski, a także zimne napoje i pyszne lody. Jeśli zapomnieliście karimaty lub zostawicie śpiwór w pociągu - nie przejmujcie się – i jedno, i drugie, a nawet namiot będziecie mogli również kupić w rockowym sklepie Lidla.

Ciepłe posiłki będą czekać na Was w dwóch strefach gastronomicznych i Pokojowej Wiosce Kryszny. Na pasażu handlowym napijecie się gorącej kawy i kupicie pyszne lody, znajdziecie także orzeźwiające napoje na stanowisku Coca Coli. 

Buszując po stoiskach znajdziecie także m.in. indyjskie ciuchy, biżuterię, mundury z demobilu, glany, płyty winylowe, książki czy okulary przeciwsłoneczne.

Na początku pasażu znajdziecie SiemaShop, który będzie czynny od wtorku do soboty w godzinach 9:00 – 00:00. Znajdziecie w nim nasze woodstockowe koszulki, muzyczne wydawnictwa i gadżety.

Odwiedźcie nasz internetowy sklep Siema Shop i zapoznajcie się z produktami, które będziecie mogli kupić w naszym festiwalowym sklepie.

Nie zapomnijcie kupić dedykowaną woodstockową puszkę piwa, która będzie na Was czekać w Wioskach Piwnych. 

Na festiwalowych stoiskach będziecie mogli zapłacić:

  • kartą zbliżeniową PayPass (MasterCard, Maestro, Visa),
  • korzystając z aplikacji płatności mobilnych PeoPay Banku Pekao S.A.,
  • gotówką wypłaconą z bankomatów – na polu będą do dyspozycji 3 bankomaty (2 na pasażu handlowym i 1 przy Lidlu).


Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące produktów dostępnych na naszym festiwalu, czyli co, gdzie, za ile, znajdziecie w aplikacji mobilnej, która przez najbliższe dni będzie Waszym przewodnikiem po najpiękniejszym miejscu na świecie.

 

(Syla)

aplikacja w Google Play

aplikacja w App Store

fot. Krupek Paweł Krupka

fot. Krupek Paweł Krupka

fot. Dominik Malik

 

POKAŻ PODOBNE
2017-11-03 13:56:00

Zobacz woodstockowe koncerty zespołów z Eliminacji

W tym roku na 23. Przystanku Woodstock wystąpiło 17 zespołów, które zwyciężyły w woodstockowych Eliminacjach! Posłuchajcie jak zabrzmiały ich hity na grane na Dużej i Małej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

2017-11-09 13:05:13

5 powodów, dlaczego warto zagłosować na Przystanek Woodstock

Przystanek Woodstock po raz kolejny został nominowany w prestiżowym plebiscycie European Festival Awards! Pamiętajcie, że głosowanie trwa do 30 listopada i zobaczcie, dlaczego warto zagłosować na nasz festiwal!

2017-11-03 13:45:55

Zagłosuj na Przystanek Woodstock

Przystanek Woodstock po raz kolejny został nominowany w prestiżowym plebiscycie European Festival Awards! Co roku są w nim nagradzane najlepsze europejskie imprezy muzyczne, a my znów liczymy na Wasze głosy!

ZOBACZ TEŻ