Aktualności

Nie biorę, jestem OK

2017-07-12 15:18:51


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy i konsultacji na temat zagrożeń związanych z używaniem „dopalaczy” i innych środków odurzających. Jak co roku jesteśmy też z pomarańczowymi opaskami „Nie biorę, jestem OK”!

 

Punkt konsultacyjny ds. narkotyków i tzw. dopalaczy
W naszym punkcie będziecie mogli sprawdzić aktualny stan wiedzy o substancjach psychoaktywnych dostępnych na obecnym rynku, zasięgnąć porady o zagrożeniach związanych ze stosowaniem substancji psychoaktywnych, zgłosić się na konsultację do terapeuty, psychologa. Możecie też otrzymać bezpłatne materiały informacyjne. Jeśli poszukujecie pomocy dla siebie lub dla kogoś z Waszych bliskich, doradzimy jak i gdzie znaleźć skuteczne wsparcie.  


Zapraszamy młodzież i dorosłych, rodziców, kierowców do rozmowy na temat obecności środków odurzających w codziennym życiu Waszym i Waszych bliskich.


Warsztaty
Zapraszamy na warsztat „Jak pomagać, a nie szkodzić?” 02-03.08.2017 r. godz. 12:00, 14:00.Zaglądajcie do nas na fanpage „Nie Biorę Jestem O.K”! Zapraszamy do udziału w konkursach! 

 

(Górnośląskie Stowarzyszenie „Familia”) 

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku! 

Zobacz wszystkie warsztaty!  

 

POKAŻ PODOBNE
2017-07-07 12:14:04

Warsztaty na ASP

Na Akademii Sztuk Przepięknych wiele się będzie działo w tym roku. Zobaczcie kolejne warsztaty, w których będziecie mogli wziąć udział.

2017-06-30 10:34:12

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze organizuje stoisko profilaktyczne, na którym będzie można zasięgnąć porady specjalisty - lekarza psychiatry, psychologa, specjalisty terapii uzależnień.

2017-07-04 15:28:58

Weź udział w spotkaniach z zespołami!

Zapraszamy Was na spotkania z zespołami, które wystąpią na Dużej i Małej Scenie 23. Przystanku Woodstock! Terminy i godziny spotkań podamy Wam już wkrótce , a dziś możecie zobaczyć listę zespołów, które wyraziły chęć spotkania!

ZOBACZ TEŻ