Aktualności

Molotov Jukebox na Małej Scenie

2017-04-03 14:30:27

 

Londyński sekstet Molotov Jukebox to światowej sławy twórcy współczesnej muzyki z gatunku world music. Muzycy przemierzyli glob i wystąpili na najważniejszych i najbardziej prestiżowych festiwalach takich jak Glastonbury, Eurosonic i Womad, udowadniając że ich muzyczny czar i sceniczna charyzma nie mają sobie równych. Wiosną 2016 roku wydali swój drugi album, „Tropical Gypsy”, który powtórzył sukces ich debiutanckiego nagrania „Carnival Flower” wydanego w 2014 roku. Molotov Jukebox grają muzykę tak wyjątkową, że ich fani ukuli termin ‘gyp-step’ by określić ich słoneczną, pełną werwy i ciepła twórczość.

 

Połączenie zmysłowego głosu gwiazdy srebrnego ekranu, Natalii Teny ze skocznymi dźwiękami akordeonu, bałkańskim śpiewem skrzypiec z potężną latynoską linią melodyczną trąbki i przy wsparciu mocnej sekcji rytmicznej daje niepowtarzalny rezultat. Tłumy natychmiast podrywają się do tańca. Wybuchowe i pełne werwy występy Molotov Jukebox na długo pozostają w pamięci, przeradzając się w taneczne fiesty. Molotov Jukebox udowadniają że taniec nie zna granic i jest uniwersalnym językiem porozumienia między ludźmi.

 

Po odsłuchaniu pierwszych dźwięków z płyty nadesłanej na tegoroczne Eliminacje do Przystanku Woodstock, jurorzy byli pewni że za sprawą barwnego zespołu z Wielkiej Brytanii woodstockowe pole zamieni się w roztańczony, rozbujany i kolorowy karnawał i bez wahania zaprosili ich na festiwal!

 

POKAŻ PODOBNE
2017-06-27 14:12:54

Media na Woodstock - akredytuj się!

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, organizator 23. Przystanku Woodstock, przygotuje na terenie festiwalu Centrum Prasowe, które ma być miejscem kontaktu organizatora z dziennikarzami. Rozpoczęliśmy proces przyjmowania wniosków akredytacji prasowych na 23. Przystanek Woodstock.

2017-06-30 10:30:51

Grupa Edukatorów Seksualnych Ponton znów na Woodstocku

„Mapa dobrych praktyk w edukacji seksualnej” - przy stoisku Grupy Ponton można będzie wziąć udział w quizie sprawdzającym wiedzę. Odpowiedzi będę od razu weryfikowane przez wolontariuszki, które w przypadku wątpliwości udzielą rzetelnych informacji.

2017-06-26 20:29:19

Poranna joga z Simplife

Poranna praktyka jogi dynamicznej dla wszystkich Woodstockowiczów. Codziennie o 9 rano w namiocie warsztatowym. Czekamy na Was z niecierpliwością. Zajęcia prowadzi Natalia Knopek -Simplife Joga.

ZOBACZ TEŻ