Aktualności

Miłość, młodość, odpowiedzialność

2017-06-30 16:11:44

 

Jeżeli chcesz się czegoś dowiedzieć o seksualności, seksie, bezpieczniejszych zachowaniach i podejmowaniu odpowiedzialnych wyborów nasze stoisko jest dla Ciebie!


U nas w przyjaznej atmosferze, bez wstydu i oceniania DOWIESZ SIĘ WSZYSTKIEGO CO CHCIAŁBYŚ WIEDZIEĆ O SEKSIE A BOISZ SIĘ LUB NIE MASZ KOGO ZAPYTAĆ


Jesteśmy jedną z pierwszych organizacji w Polsce, która podjęła na Woodstocku działania  zakresu edukacji seksualnej i profilaktyki już w 1998 r. i od tamtej pory prowadzimy naszą akcję nieprzerwanie.


W naszej Woodstockowej ofercie znajdą się następujące bezpłatne działania:
- rozmowy dotyczące seksualności, bezpieczniejszych zachowań seksualnych, orientacji seksualnej, antykoncepcji, edukacji seksualnej, profilaktyki HIV/AIDS, HCV, HBV i innych STI, testowania na HIV w Polsce, profesjonalnej pomocy w sytuacjach trudnych i kryzysowych (np. problemy wieku dorastania, przemocy seksualnej, zakażenia HIV),
- nauka prawidłowego zakładania prezerwatywy męskiej i damskiej, 
- pokaz i omówienie nowoczesnych metod antykoncepcyjnych,
- gry i quizy edukacyjne,
- rozdawnictwo bezpłatnych materiałów profilaktycznych. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

(Towarzystwo Rozwoju Rodziny oddział w Zielonej Górze) 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-07-04 14:42:44

Warsztaty z Tomkiem Michniewiczem

W ubiegłym roku mieliście okazję spotkać się z Tomaszem Michniewiczem na rozmowie w Akademii Sztuk Przepięknych. Rozmowa ta była tak ciekawa dla obu stron, że w tym roku Tomek spotka się z Wami aż trzy razy podczas warsztatów.

2017-06-30 10:34:12

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze organizuje stoisko profilaktyczne, na którym będzie można zasięgnąć porady specjalisty - lekarza psychiatry, psychologa, specjalisty terapii uzależnień.

2017-07-04 15:39:12

Już tylko 30 dni do Woodstocku!

Do tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata zostało już tylko 30 dni! Najwyższa pora, by brać się za planowanie transportu oraz listy woodstockowych koncertów wydarzeń, w których chcielibyście wziąć udział!

ZOBACZ TEŻ