Aktualności

Media na Woodstock - akredytuj się!

2017-06-27 14:12:54

 

Prosimy wszystkie redakcje zainteresowane pracą na Festiwalu o wypełnienie wniosku o udzielenie akredytacji prasowej na Przystanek Woodstock 2017. Warunkiem uzyskania akredytacji jest uiszczenie opłaty 150 zł netto od redakcji maksimum 2-osobowej. W przypadku większej ilości osób pracujących w redakcji, opłata zostanie zwiększona o 75 PLN netto za każdą dodatkową osobę, ale nie więcej niż 4 osoby (chyba, że redakcja odpowiednio umotywuje większą potrzebę wystosowując prośbę do Organizatora).

 

Aby złożyć wniosek należy zalogować się na stronie www.media.wosp.org.plInformacja o numerze konta bankowego, kwocie oraz możliwości odbioru faktury dla redakcji, zostanie przesłana na adres osoby odpowiedzialnej za działanie zespołu redakcyjnego.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, organizator 23. Przystanku Woodstock, przygotuje na terenie festiwalu Centrum Prasowe, które ma być miejscem kontaktu organizatora z dziennikarzami. W Centrum Prasowym dla każdej redakcji pracującej na Przystanku przygotowywać będziemy regularnie materiały prasowe i serwis fotograficzny dostępny w Bazie mediów WOŚP.

Zgłoszone ekipy będą mogły odebrać identyfikatory w Centrum Prasowym 23. Przystanku Woodstock (w Kostrzynie nad Odrą) już od środy (02.08.2017), od godziny 10.00, po wcześniejszym okazaniu legitymacji prasowych.Wstęp do Centrum Prasowego będą miały tylko osoby posiadające identyfikator prasowy.

Ilość akredytacji jest ograniczona, Organizator Festiwalu może odmówić akredytacji bez podania przyczyny.

 

Każdy dziennikarz chcący się akredytować na Przystanek Woodstock musi założyć konto i akredytować się osobiście!

 

POKAŻ PODOBNE
2017-07-06 13:41:13

Profilaktyka zdrowotna na Woodstocku

W tym roku na Akademii Sztuk Przepięknych będzie obecnych kilkanaście organizacji, które zajmują się tematyką prozdrowotną. Przygotują dla Was kilkadziesiąt wykładów, zajęć i warsztatów, w których będziecie mogli wziąć udział!

2017-07-07 13:37:34

Młodość wolna od uzależnień

W ramach kampanii "Młodość wolna od uzależnień" Polskie Towarzystwo Oświaty we współpracy z Wojewódzką Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Gorzowie Wlkp. utworzy punkt informacyjno - edukacyjny.

2017-06-27 10:29:18

Wioska Wielu Kultur

W skład wioski wchodzą organizacje, które na co dzień zajmują się pracą z migrantami, z osobami przebywającymi w ośrodkach dla cudzoziemców w Polsce, działalnością edukacyjną w zakresie wielokulturowości i sytuacji uchodźców na świecie skierowaną do społeczeństwa polskiego oraz organizujące działania pomocowe w miejscach konfliktów zbrojnych: Inicjatywa Dom Otwarty, Stowarzyszenie Refugees Szczecin, Fundacja Emic, Stowarzyszenie Wolna Syria.

ZOBACZ TEŻ