Aktualności

Mamy już listę zespołów, które zgłosiły się na tegoroczne Eliminacje!

2018-02-06 15:56:47

 

Za nami 5 lutego, a to oznacza, że minął termin na zgłoszenia do udziału w Eliminacjach do 24. Przystanku Woodstock. Przed jurorami ciężka decyzja - spośród setek nadesłanych zgłoszeń muszą teraz wybrać zespoły, które przejdą do kolejnego etapu Eliminacji i wystąpią przed publicznością podczas koncertów na żywo!

Poniżej znajdziecie listę zespołów z Polski i z zagranicy, które zgłosiły się do udziału w Eliminacjach do 24. Przystanku Woodstock. Pod koniec lutego jurorzy spotkają się, by dokładnie przesłuchać wszystkie nadesłane płyty i wybrać zespoły, które przejdą do kolejnego etapu. Gdy tylko jury podejmie ostateczna decyzję zaprezentujemy Wam listę kapel, które wystąpią na półfinałowych koncertach w klubach w całej Polsce i - tradycyjnie już - Czechach.

 

Zobacz listę zgłoszonych zespołów!

 

Dziękujemy bardzo wszystkim zespołom za nadesłane płyty. Kapele, które nie zdążyły wysłać nam swoich materiałów w tym roku - zachęcamy do odezwania się do nas w 2019 roku!

 

fot. Lucyna Lewandowska

POKAŻ PODOBNE
2018-02-05 14:59:54

The Inspector Cluzo na Dużej Scenie Przystanku Woodstock!

Po porywających występach w 47 krajach świata, niezwykle żywiołowy duet muzyków - farmerów wystąpi na Dużej Scenie Przystanku Woodstock! To będzie ich pierwszy występ w Polsce i wspaniałe okazja by świętować 10-lecie zespołu!

2017-12-18 14:52:46

Złoty Bączek - notowanie 5

Przed Wami kolejne notowanie Złotego Bączka - nagrody którą Wy, jako publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata przyznajecie swoim ulubionym wykonawcom. Czy w rankingu pojawiły się zmiany? Przekonajcie się sami!

2018-02-15 13:11:17

Trwają przesłuchania płyt!

Dzisiaj od rana w Fundacji WOŚP trwają przesłuchania płyty zespołów, które zgłosiły się do Eliminacje do 24. Przystanku Woodstock! Jest naprawdę głośno!

ZOBACZ TEŻ