Aktualności

Fundacja Impossible - woodstockowe zajęcia

2017-07-12 15:16:08

Fundacja Impossible jest inkubatorem innowacji społecznych. Gromadzimy, szkolimy i aktywnie wspieramy w działaniu ludzi, którzy zmieniają swoje otoczenie na lepsze.

 

Zapraszamy do naszego stoiska, żeby dowiedzieć się jak Ty możesz z naszym wsparciem robić rzeczy niemożliwe, a także by skorzystać z naszych projektów:


- Uwolnij Emocje! którego celem jest kształcenie inteligencji emocjonalnej dzieci i przybliżanie tematu emocji dorosłym
- Świadomy Wybór, którego celem jest wspieranie młodych ludzi w szukaniu zawodu, który da im skrzydła.

 

Zachęcamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku, gdzie będziemy informować na bieżąco o naszych Woodstockowych warsztatach, konkursach i odjechanych akcjach, które dla Was przygotowujemy! 

 

(Fundacja Impossible)

 

fot. https://www.facebook.com/ImpossiblePL

POKAŻ PODOBNE
2017-06-30 10:34:12

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze

Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii w Zielonej Górze organizuje stoisko profilaktyczne, na którym będzie można zasięgnąć porady specjalisty - lekarza psychiatry, psychologa, specjalisty terapii uzależnień.

2017-06-27 10:25:38

Fundacja NaszeZoo.pl na 23. Przystanku Woodstock

Na stoisku Fundacji NaszeZoo.pl dowiecie się między innymi udzielania pierwszej pomocy zwierzętom, a także wykonacie własnoręcznie zabawki dla psów i kotów.

2017-07-06 10:08:27

Odpowiedzialny Woodstock po raz kolejny!

Po raz kolejny na Przystanku Woodstock będzie można przebadać się alkomatem dzięki połączeniu sił wolontariuszy Leszka i pracowników PROMILER. Spotkajmy się w strefach „Sprawdź Promile”!

ZOBACZ TEŻ