Aktualności

Duża Scena bez barierek

2017-08-05 13:58:11

Burmistrz Kostrzyna Nad Odrą wyraził zgodę na demontaż barierek pod Dużą Sceną! Wczorajsza prośba, wysłana przez Jurka Owsiaka, o demontaż poskutkowała. Otrzymaliśmy pozytywną odpowiedź. Nie byłaby ona możliwa, gdyby nie zaufanie, jakim Nas obdarzył Pan Andrzej Kunt - burmistrz miasta Kostrzyn Nad Odrą. 

 

Zaufanie to nie byłoby możliwe, gdyby nie Wasze zachowanie. Pokazaliście, że na Przystanku Woodstock każdy jest mile widziany, niezależnie od religii czy koloru skóry, i jest w stanie dobrze, a przede wszystkim bezpiecznie się bawić. Służby, które pracują na festiwalu (Pokojowy Patrol, Niebieski Patrol, Medyczny Patrol) dbają bardzo profesjonalnie o bezpieczeństwo na Przystanku Woodstock.

 

Zaufanie, który mamy, jest niesamowitą rzeczą. Teraz wszystko w Waszych rękach. Prosimy Was bardzo, abyście nie wnosili pod Dużą Scenę:

- ostrych narzędzi (noży)

- alkoholu 

- szkła

- rzeczy łatwopalnych

- broni

 

Życzymy miłej zabawy na koncertach!

(Ola)

 

 

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-11-16 10:18:35

5 kroków jak zagrać na zbliżającym się 26. Finale WOŚP

Jeśli masz grasz w zespole, a cała Twoja ekipa chce wystąpić podczas zbliżającego się Finału mamy dla Was Bank Zespołów, dzięki któremu w łatwy sposób skontaktujemy Cię z lokalnymi organizatorami styczniowego zamieszania.

2017-11-20 20:00:00

Złoty Bączek 2018 - notowanie 1

Przed Wami pierwsze notowanie w Plebiscycie Złotego Bączka 2018! Sprawdź. które zespoły uplasowały się na pierwszych miejscach, a które potrzebują Wasze wsparcia.

2017-09-22 11:48:35

Woodstockowicze pomogli Nepalowi! Dziękujemy!

Drodzy Woodstockowicze, serdecznie dziękujemy w imieniu swoim i uczniów z wioski Bakrang-6! Na korytarzu naszej nowej szkoły wisi kolaż z twarzami osób z Woodstocku, które nas wsparły. Może odnajdziecie na nim również swoją twarz?

ZOBACZ TEŻ