Aktualności

Dowiedz się, jak samodzielnie stworzyć kosmetyki

2017-06-25 22:16:58

 

Martyna i Szymon, czyli Naturalnie Naturalni, autorzy bloga http://naturalnienaturalni.pl zapraszają do swojego namiotu na Akademii Sztuk Przepięknych. Od lat pasjonują się zdrowym stylem życia i dążeniem do samowystarczalności, oczywiście bez popadania w skrajności. Pragną zarażać ludzi swoim pozytywnym podejściem do życia oraz pasją, jaką jest samodzielnie tworzenie kosmetyków, kremów, środków czystości oraz mydła, a także kiszenie wszystkiego co możliwe, octowanie na całego oraz domowe naturalne probiotyki i lecznicze mikstury. Podpowiedzą Ci, jak zacząć małymi krokami, tworzyć naturalny zdrowy dom, otoczenie i żyć w zgodzie z naturą. 

 

(Naturalnie Naturalni) 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-07-03 22:57:31

Warsztaty i treningi na stoisku Stowarzyszenia Otwarte Klatki

W ramach Akademii Sztuk Przepięknych Stowarzyszenie Otwarte Klatki będzie mieć dla Was prelekcje (np. Koniec z cierpieniem świń), warsztaty (warsztaty z robienia szablonów), a także poranny crossfit i trening judo.

2017-06-30 16:11:44

Miłość, młodość, odpowiedzialność

Towarzystwo Rozwoju Rodziny oddział w Zielonej Górze zaprasza na swoje stoisko na Akademii Sztuk Przepięknych!

2017-07-07 13:37:34

Młodość wolna od uzależnień

W ramach kampanii "Młodość wolna od uzależnień" Polskie Towarzystwo Oświaty we współpracy z Wojewódzką Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Gorzowie Wlkp. utworzy punkt informacyjno - edukacyjny.

ZOBACZ TEŻ