Aktualności

Capoeira - warsztaty Brazylijskiej Sztuki Walki

2017-07-12 15:19:27

 

Capoeira to magiczne i pełne dobrej energii połączenie walki, filozofii, muzyki i akrobacji. To nasz drugi rok współpracy z ASP i siódmy rok na Woodstocku.


Jeśli już trenujesz, nie może Cię z nami zabraknąć. Jeśli jeszcze nie... capoeira jest jak Woodstock, każdy, chociaż raz w życiu musi sprobować! Trenerzy z różnych części Polski i grup, poprowadzą zajęcia z różnych stylów sztuki walki, co pozwoli uczestnikom zakochać się w różnorodności i możliwościach jakie daje Capoeira.

Zajęcia dostosowane są zarówno dla osób uprawiających aktywność fizyczną, jak i dla tych, którzy na co dzień nie mają do czynienia ze sportem.

Zapewniamy świetną zabawę i energię!

Gdzie: okolice namiotu ASP
Kiedy: 11.30-14.00 środa-sobota

 

(Organizatorzy zajęć Capoiera na Woodstocku)

 

warsztaty capoeira na Woodstocku fot. Bartek Muracki  

POKAŻ PODOBNE
2017-06-25 22:16:58

Dowiedz się, jak samodzielnie stworzyć kosmetyki

Naturalnie Naturalni, czyli samodzielnie tworzenie kosmetyków, kremów, środków czystości oraz mydła, a także kiszenie wszystkiego co możliwe. Spotkajmy się na ASP!

2017-06-26 20:35:43

Dowiedz się więcej o boreliozie

Kochamy naturę i polską przyrodę - jednocześnie jesteśmy świadomi że przyroda to nie tylko piękno, czasem też zagrożenia. Kleszcz to zdecydowanie najgroźniejsze zwierzę w Polsce i w innych krajach naszej strefy klimatycznej. Poznaj nieprzyjaciela. Znaj czynniki ryzyka.

2017-06-30 16:11:44

Miłość, młodość, odpowiedzialność

Towarzystwo Rozwoju Rodziny oddział w Zielonej Górze zaprasza na swoje stoisko na Akademii Sztuk Przepięknych!

ZOBACZ TEŻ