Aktualności

Biuro rzeczy znalezionych

2017-08-06 11:30:00

23. Przystanek Woodstock niestety się zakończył, a Wy powoli rozjeżdżacie się do domów. Gdy będziecie pakować swoje plecaki, pamiętajcie, aby zobaczyć, czy wszystko macie. Jeśli coś zgubiliście, upewnijcie się, że na pewno ich nie macie. Jeśli okaże się, że tak - zgłoście się do Biura Rzeczy Znalezionych. Jest ono czynne do dzisiaj (niedziela) do godziny 12:00. Znajduje się on po prawej stronie sceny. Wszystkie rzeczy, które się tam znajdują, zostały zarejestrowane na otagio.com - zajrzyjcie i zobaczcie, czy nic tam Waszego nie ma. 

 

Jeśli nie zdążycie odebrać swoich rzeczy dzisiaj, jest jeszcze możliwość odebrania swoich rzeczy. Wszystkie one wracają z nami do Fundacji do Warszawy. Jeśli jednak okazało się, że coś Waszego znajduje się w Biurze Rzeczy Znalezionych lub zauważyliście, że coś Wam zaginęło, a jest już po 12:00, napiszcie do nas na maila [email protected], opisując bardzo szczegółowo zagubioną rzecz.

 

Mamy nadzieję, że wszystkie zguby zostaną znalezione. Tymczasem wracajcie bezpiecznie i nie zapomnijcie, aby sprawdzić promile w miasteczku Leszka

(Ola)

 

fot. Dominik Malik

 

fot. Dominik Malik

 

fot. Michał Sandecki

POKAŻ PODOBNE
2017-07-20 09:00:00

Już 1,5 tysiąca osób na Runmageddonie Woodstock!

Ściany, Zjeżdżalnia, Małpi Gaj… i wiele innych morderczych przeszkód czeka na uczestników pierwszego w historii Runmageddonu na Woodstocku! Zapisy trwają.

2017-07-25 23:00:57

Wracasz z Przystanku Woodstock autem? Sprawdź się alkomatem!

Specjalnie dla najlepszej widowni festiwalowej w Polsce, firma Promiler i marka Lech po raz kolejny stworzą strefy, w których każdy kierowca będzie mógł przebadać się za darmo alkomatem! Sprawdźcie, gdzie i kiedy będą funkcjonowały punkty Sprawdź Promile oraz jak prawidłowo przygotować się do badania alkomatem.

2017-07-31 17:00:00

Nie dźwigaj niepotrzebnie - kupuj na Przystanku Woodstock!

Co roku w Kostrzynie nad Odrą powstaje najbarwniejsze miasto na świecie, gdzie kilkaset tysięcy ludzi spędza ze sobą piękne chwile podczas wspaniałych koncertów i innych wydarzeń. Chcemy, by nasz festiwal dla Was był nie tylko bezpieczny, ale i komfortowy.

ZOBACZ TEŻ