Aktualności

BezpiecznaJa pierwszy raz na ASP

2017-07-12 15:13:56

 

BezpiecznaJa, ogólnopolski projekt bezpłatnych szkoleń rozwoju osobistego dla kobiet i nastolatek w zakresie szeroko pojętego bezpieczeństwa. PRZESTAŃ się BAĆ!Co u nas znajdziecie?

Namiot BezpiecznaJa


Codziennie w namiocie BezpiecznaJa będziecie mogli [wyjątkowo nie tylko kobiety] skorzystać z wielu warsztatów rozwojowych. Wszystkie mają na celu pokazać Wam jak istotnym elementem szczęścia jest poczucie bezpieczeństwa. Będą warsztaty z kreatywności, bezpiecznej komunikacji, panele dyskusyjne i wykłady BezpiecznaJa, wykłady w zakresie drogi do poznania siebie, szkolenie 3 Wyspy, oraz:

 

Namiot Kęcioła TV i Dobra strona Internetu.

Pierwsze to skrócone szkolenie BezpiecznaJa, zaprojektowane dla wszystkich. Drugie to Bezpieczna Rodzina, szkolenie dla każdego, także dla rodziców, zawiera elementy warsztatów BezpiecznaJaKid dla dzieci. Warsztaty prowadzi autorka projektu BezpiecznaJa, mentor coach i trenerka rozwoju osobistego Dominika Cwynar.

 

Dodatkowo  obok niej w szranki stają 3 niesamowite osoby, które również poprowadzą sporo spotkań w naszym namiocie.

  • Agnieszka Żarecka, trenerka i mentor biznesu oraz rozwoju osobistego.
  • Marta Kobińska, Life coach

 

O szczegółach wszystkiego co się będzie u nas działo poczytajcie w opisie szkoleń dostępnym w harmonogramie. Obdzieramy ze wstydu, przekraczamy tabu, oswajamy z lękiem.

Pokażemy Wam w jaki sposób samoobrona mentalna łączy się z rozwojem osobistym i dlaczego ma tak ogromne znaczenie.

Warsztaty i szkolenia odbywać się będą od środy rano do soboty wieczorem i są otwarte dla wszystkich. Przy warsztatach Kreatywności ilość miejsc ograniczona do 20 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń w naszym namiocie od wtorku 01 sierpnia, lub poprzez stronę WWW albo naszą stronę na Facebooku.

 

Dodatkowo nasi wolontariusze będą w trakcie całego festiwalu zbierać podpisy wyrażające poparcie organizacji bezpłatnych szkoleń BezpiecznaJa i BezpiecznaJaTeen w każdym Województwie.

Również w naszym namiocie będziecie mogli oficjalne wesprzeć #NobelDlaWOŚP.

Zapraszamy was i już nie możemy się doczekać spotkania z wami. 

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!  

Zobacz wszystkie warsztaty!

 

https://www.facebook.com/BezpiecznaJa

POKAŻ PODOBNE
2017-07-04 14:42:44

Warsztaty z Tomkiem Michniewiczem

W ubiegłym roku mieliście okazję spotkać się z Tomaszem Michniewiczem na rozmowie w Akademii Sztuk Przepięknych. Rozmowa ta była tak ciekawa dla obu stron, że w tym roku Tomek spotka się z Wami aż trzy razy podczas warsztatów.

2017-07-04 15:28:58

Weź udział w spotkaniach z zespołami!

Zapraszamy Was na spotkania z zespołami, które wystąpią na Dużej i Małej Scenie 23. Przystanku Woodstock! Terminy i godziny spotkań podamy Wam już wkrótce , a dziś możecie zobaczyć listę zespołów, które wyraziły chęć spotkania!

2017-06-29 13:50:14

Strefa Lecha - kolejne prezentacje

Na Strefie Lecha zobaczycie Code Red - zespół grający groove trashmetal z Niemiec i Superhalo - laureatów Eliminacji do Przystanku Woodstock 2016.

ZOBACZ TEŻ