Aktualności

450 tys. wzmianek o Woodstocku

2017-08-11 14:33:58

 

Jak co roku do Kostrzyna nad Odrą zawitały setki tysięcy ludzi, celebrujących wielkie, muzyczne święto. Sprawdziliśmy, co tam się działo - na miejscu i w internecie. Dwie sceny, blisko 50 zespołów - m.in. Łąki Łan, Lemon, Oddział Zamknięty, Hey czy House of Pain - kilkaset tysięcy uczestników. Setki wolontariuszy i 1600 funkcjonariuszy policji. Jak co roku, Przystanek Woodstock robi wrażenie - skalą przedsięwzięcia, organizacją, rozmachem i dodatkowymi aktywnościami. W specjalnym autobusie tylko pierwszego dnia oddano ponad 500 litrów krwi, w strefach sponsorskich kolejki do spotkań z artystami i postaciami show-biznesu nie miały końca, a w Akademii Sztuk Przepięknych, jak widać zmieścili się wszyscy:

 

 fot.Lucyna Lewandowska

 

 

Woodstock w internecie

 

Jak przystało na partnerów technologicznych festiwalu, trzymamy rękę na pulsie tego, co i ile o festiwalu pisze się online. Szybki rzut oka na panel SentiOne pokazuje, jak szybko wydarzenie rozprzestrzenia się na ekrany laptopów i smartfonów:

 

 

Jak widać, zainteresowanie festiwalem osiągnęło kulminację w ten weekend, choć gorąco bywało już wcześniej - w związku z wysokimi wymaganiami odnośnie zabezpieczenia imprezy.

 

Tylko w tym roku na temat internauci wygenerowali ponad 450 tys. wzmianek o Woodstocku - jedną trzecią z nich podczas trwania festiwalu. Najpopularniejszym źródłem dyskusji okazuje się Facebook:

 

 

 

Większość wzmianek pozostawili mężczyźni, a prawie trzy czwarte z tych nacechowanych emocjonalnie to wpisy pozytywne.

 

 

 

 

Wrażenie robi na pewno rozległość miejsc, w których oznaczali się piszący o festiwalu internauci:

 

 

Oraz trudna do przedstawienia na grafice liczba lokalizacji w samym Kostrzynie:

 

 

 

O internautach i wszystkich tych, którzy na festiwalu z różnych przyczyn być nie mogą nie zapomnieli organizatorzy, których odwiedziliśmy w woodstockowym centrum zarządzania komunikacją w sieci.

 

 

 

To właśnie tu powstają wszystkie relacje, które możecie śledzić na festiwalowych:

 

 

Snapkod Woodstocka

 

Nie zapomnijcie też o KreciolaTV i Youtubie, na których znajdziecie nagrania koncertów, spotkań w Akademii Sztuk Przepięknych, vlogów Jurka Owsiaka, a także archiwalne treści z poprzednich lat. A jeśli szukacie konkretnych wpisów lub dobrego podsumowania całego szumu wokół festiwalu, już dziś zajrzyjcie na www.sentione.pl

 

Do zobaczenia za rok!

 

(SentiOne) 

POKAŻ PODOBNE
2017-07-21 23:41:43

Rysunkowa przygoda z Woodstock

Na rysunkowych warsztatach w namiocie KręciołaTV - Magda Arażny i Dorota Kostowska ośmielają i przypominają, jaką frajdą jest rysowanie. Pokazują, jak łatwo można komunikować się za pomocą obrazu i udowodnią, że każdy to potrafi.

2017-07-19 10:05:31

Do Woodstocku zostało już tylko 15 dni!

Do tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata zostało już tylko 15 dni! Dziś mamy dla Was zebrane informacje dotyczące programu festiwalowych aktywności, wjazdu na teren imprezy i noclegów. Do zobaczenia za 2 tygodnie!

2017-07-21 22:00:18

Woodstockowe Kino za Rogiem

Kino za Rogiem pierwszy raz na Przystanku Woodstock. Przyjdź i sprawdź, jak to działa. Kino za Rogiem oferuje unikatową możliwość: tutaj ma się wpływ na repertuar, tutaj można zamówić projekcję na życzenie.

ZOBACZ TEŻ