Woodstockowe Życie

 

 

 

W tym dziale zebraliśmy dla Was garść najważniejszych informacji: gdzie mieszkać, jak dojechać, gdzie zostawić swój samochód, co Was czeka na polu poza wspaniałymi koncertami i wiele, wiele innych. Przystanek Woodstock odbywa się w Kostrzynie nad Odrą, w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim ziemskim, na granicy polsko-niemieckiej (zobacz atrakcje woj. lubuskiego). 


 

Regulaminy Regulamin terenu Festiwalu Przystanek Woodstock 

Regulamin imprez masowych odbywających się w ramach Festiwalu Przystanek Woodstock  

Zakaz parkowania na części pola namiotowego 
 


W czasie Przystanku Woodstock w mieście funkcjonuje zmieniona organizacja ruchu. Wjazd na część pola będzie niemożliwy od 9 lipca. Po 9 lipca będzie można wjeżdżać jedynie na tzw. "Pole Malinowskiego (jasnozielony kolor) i na parkingi zorganizowane wokół Przystanku Woodstock.

 

Przeczytaj apel Jurka Owsiaka do Woodstockowiczów 

 

Jednym z wymogów, które zostały nam przekazane w tym roku ze strony służb zabezpieczenia Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego, jest uniemożliwienie parkowania pojazdów na części pola namiotowego (jasnoczerwony kolor). Powodem takiej decyzji jest troska o bezpieczeństwo uczestników festiwalu. W związku z tym nie będzie możliwości wjazdu samochodem na wyznaczone części pola namiotowe, a kierowcy pojazdów, które zaparkują tam wcześniej, będą proszeni o przestawienie ich na parkingi lub na teren "Pola Malinowskiego".
 

Zobacz plan zmienionej organizacji ruchu w Kostrzynie 


 

 


 


Co zabrać na Przystanek Woodstock?  


              SerwerSMS.pl