Woodstockowe Życie

 

 

 

W tym dziale zebraliśmy dla Was garść najważniejszych informacji: gdzie mieszkać, jak dojechać, gdzie zostawić swój samochód, co Was czeka na polu poza wspaniałymi koncertami i wiele, wiele innych. Przystanek Woodstock odbywa się w Kostrzynie nad Odrą, w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim ziemskim, na granicy polsko-niemieckiej (zobacz atrakcje woj. lubuskiego). 


Uwaga! Jednym z wymogów, które zostały nam przekazane w tym roku ze strony służb zabezpieczenia Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego, jest uniemożliwienie wjazdu pojazdów na teren znacznej części pola namiotowego 22. Przystanku Woodstock. Powodem takiej decyzji jest troska o bezpieczeństwo uczestników festiwalu.

W związku z tym nie będzie możliwości wjazdu samochodem na wyznaczone części pola namiotowe, a kierowcy pojazdów, które zaparkują tam wcześniej, będą proszeni o przestawienie ich na parkingi. Wjazd będzie dopuszczony jedynie na teren "Pola Malinowskiego" oraz na parkingi zorganizowane wokół Przystanku Woodstock. Tegoroczną mapkę z zaznaczonymi strefami opublikujemy w drugiej połowie maja.

 Tak było podczas 21. Przystanku Woodstock
 

               SerwerSMS.pl