Woodstockowe Życie

 

 

 

W tym dziale zebraliśmy dla Was garść najważniejszych informacji: gdzie mieszkać, jak dojechać, gdzie zostawić swój samochód, co Was czeka na polu poza wspaniałymi koncertami i wiele, wiele innych. Przystanek Woodstock odbywa się w Kostrzynie nad Odrą, w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim ziemskim, na granicy polsko-niemieckiej (zobacz atrakcje woj. lubuskiego). 


Potrzebujesz niebanalnego środka transportu, aby dostać się na teren festiwalu? Wskakuj do Allegro BUSa! W środku czekają animatorzy i kawał dobrej muzyki, a wszystko to za darmo! Nie ma lepszego sposób na dotarcie na Woodstock z uśmiechem na twarzy. Nie musisz się martwić jak trafić na Przystanek Woodstock. Wystarczy, że wsiądziesz do Allegro BUSa. Autobus będzie kursował na trasie między rondem, a dworcem, codziennie od 10.00 do 18.00.

Dowiedz się więcej na: http://woodstock.allegro.pl/

 


 

Organizacja ruchu w Kostrzynie nad Odrą podczas 21. Przystanku Woodstock 
 

 

Chcemy, żeby na polu przed sceną (na mapie zaznaczone namiotami) mogło zmieścić się jak najwięcej Woodstockowiczów i zapewnić bezpieczeństwo tym, którzy rozbijają się wcześniej. Dlatego to pole dla ruchu zamykamy wcześniej. Wjazd samochodem na pole przed sceną woodstockową nie będzie możliwy od poniedziałku 27.07 (planowo od północy). To oznacza, że od poniedziałku ulica Północna (pasaż handlowy) nie będzie przejezdna. Do czasu zapełnienia pola (podejrzewamy, że przez cały czas Festiwalu) można wjeżdżać na teren za Pokojowa Wioska Kryszny - na mapce oznaczone samochodami.  W czasie Festiwalu obowiązuje zmieniona organizacja ruchu w mieście i dookoła Festiwalu. Zobacz to na mapie. 

 

Możesz zobaczyć też mapę Google przygotowaną przez Michała 

Pamiętajcie, żeby przeczytać Regulamin terenu Festiwalu Przystanek Woodstock oraz Regulamin imprez masowych odbywających się w ramach Festiwalu. Pobierz listę do druku 

 

 

Pamiętajcie, że możecie też nas śledzić na naszych woodstockowych społecznościach. 
 

 

 

 

 

 


 

 

Visit Przystanek Woodstock - Woodstock Festival Poland's profile on Pinterest.
radio woodstock
        SerwerSMS.pl