Woodstockowe Życie

 

 

 

W tym dziale zebraliśmy dla Was garść najważniejszych informacji: gdzie mieszkać, jak dojechać, gdzie zostawić swój samochód, co Was czeka na polu poza wspaniałymi koncertami i wiele, wiele innych. Przystanek Woodstock odbywa się w Kostrzynie nad Odrą, w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim ziemskim, na granicy polsko-niemieckiej. 

Interaktywne mapy znajdziecie TUTAJ 

Mapę Googla znajdziecie TUTAJ

 

Uwaga! Wjazd samochodem na pole woodstockowe nie będzie możliwy od środy 30.07. Jeśli pole zapełni się wcześniej, ze względów bezpieczeństwa, organizatorzy będą wtedy podejmować decyzję o jego zamknięciu dla ruchu samochodowego. Organizację ruchu w Kostrzynie i parkingi znajdziecie na mapie. 

 


Pamiętajcie, żeby przeczytać Regulamin terenu Festiwalu Przystanek Woodstock oraz Regulamin imprez masowych odbywających się w ramach Festiwalu. 

 

Jeśli jednak nadal macie jakieś wątpliwości lub coś nie jest dla Was jasne - dajcie nam znać! Na adres redakcja@wosp.org.pl napiszcie pytanie, na które odpowiedź powinna się tu znaleźć. Specjalnie dla Was postaramy się ją odszukać. 

 

Pamiętajcie, że możecie też nas śledzić na naszych woodstockowych społecznościach. 
 

 

 

 

 

 


 

 

Visit Przystanek Woodstock - Woodstock Festival Poland's profile on Pinterest.