Eliminacje
 

Zagranie na scenie Przystanku Woodstock to marzenie wielu zespołów. Tak naprawdę wcale nie jest to takie trudne! 


Przystanek Woodstock to jeden z największych na świecie festiwali rockowych, który już od kilku lat stwarza młodym zespołom szansę, aby powalczyć o występ na scenach, obok największych gwiazd każdej z edycji imprezy! Niepowtarzalny klimat przyjaźni i wolności oraz wielosettysięczna publiczność pod sceną to magnes nie tylko dla początkujących muzyków.


Eliminacje do Przystanku Woodstock, składają się z dwóch części. Pierwsza jest oparta na przesłuchaniach płyt. Po wybraniu najlepszych zespołów odbywa się seria półfinałowych koncertów na żywo, a ich celem jest wyłonienie artystów, którzy zagrają na scenach Przystanku Woodstock. Drugi etap Eliminacji to, oprócz spełnienia muzycznych marzeń, przede wszystkim niezwykła atmosfera koncertów w najlepszych klubach w Polsce, magia wspólnego grania i radość rywalizacji, w której tak naprawdę nie ma przegranych. 


Organizatorem Eliminacji jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 CEL:
Eliminacje mają na celu wyłonić kilka zespołów, które zagrają koncerty na Dużej i Małej Scenie Przystanku Woodstock.


UCZESTNICY:
Każdy zespół może wziąć udział w Eliminacjach do Przystanku Woodstock. Należy tylko wysłać płytę zespołu (z minimum 3 utworami) na adres Fundacji WOŚP: ul. Dominikańska 19 C, 02-738 Warszawa, z dopiskiem "Eliminacje do Przystanku Woodstock". Termin wysyłania płyt na tegoroczną edycję Eliminacji minął 12 lutego 2016 roku (liczyła się data stempla pocztowego).

Kolejna edycja Eliminacji odbędzie się w 2017 roku, więcej informacji na temat zgłoszeń zamieścimy w zakładce "Zgłoś zespół" po 22. Przystanku Woodstock. PRZEBIEG:

Spośród wszystkich zgłoszonych i przesłuchanych płyt Jury wybiera zespoły, które przechodzą do drugiego etapu (półfinału) i grają na żywo w klubach przed jurorami oraz publicznością. Z nich zostają wyróżnione kapele, które występują na koncercie finałowym i wtedy poznajemy tych, którzy w danym roku zagrają na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata.
 


NAGRODY:

Zwycięzcy Eliminacji otrzymują nagrodę główną, czyli koncert na Dużej Scenie Przystanku Woodstock (zespoły nie otrzymują wynagrodzenia za koncert, ale przysługuje im zwrot kosztów podróży ustalony w porozumieniu z Organizatorem). Organizatorzy przewidują również zaproszenia dla zespołów na Małą Scenę Przystanku Woodstock oraz na Scenę Viva Kultura w Pokojowej Wiosce Kryszny.REGULAMIN:
Regulamin Eliminacji do Przystanku Woodstock 2016 

   SPONSORZY ELIMINACJI 2016


                       


 


PATRONAT HONOROWY:

   
PARTNERZY ELIMINACJI 2016


         

    
    
    
      


SPONSORZY NAGRÓD ELIMINACJI 2016


         

           PATRONI MEDIALNI ELIMINACJI 2016


          

     

 


ORGANIZATORZY ELIMINACJI 2016

                        


 


WSPÓŁORGANIZATORZY ELIMINACJI 2016 W CZECHACH
 
              SerwerSMS.pl