Spotkania z zespołami

Spotkaj się z ulubionymi zespołami, które wystąpią na 23. Przystanku Woodstock!

W tym roku również zapraszamy Was na spotkania z zespołami, które wystąpią na Dużej i Małej Scenie 23. Przystanku Woodstock! Na niektóre spotkania będą obowiązywały vouchery (do wygrania w konkursach), a na niektóre kolejka - kto pierwszy, ten lepszy!

 

Spotkania, na które będą obowiązywały vouchery będą się odbywać w Centrum Prasowym Przystanku Woodstock. Vouchery będą do wygrania w konkursach: podczas audycji Jurka Owsiaka "Zaraz będzie ciemno" w Antyradiu, podczas innych audycji na falach tej samej stacji, na stronie Przystanku Woodstocku na Facebooku oraz w Radiu Woodstock już na polu!

 

Na spotkania "otwarte" (na które wstęp będzie wolny) zaprosimy Was do Namiotu Spotkań, który znajdziecie po lewej stronie Dużej Sceny. Będą one trwały 30 minut, w trakcie których będziecie mogli zdobyć autografy na płytach, zrobić sobie zdjęcie z ulubionym artystą i podziękować mu za koncert. Na te wydarzenia będzie obowiązywała kolejka, kto pierwszy – ten lepszy! W spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 50 osób.

 

Aktualny harmonogram spotkań zamieścimy na stronach już niebawem. Przed festiwalem będziecie mogli znaleźć w woodstockowej aplikacji mobilnej (w połowie lipca) oraz na stronie harmonogram.woodstockfestival.pl, a tymczasem obejrzyjcie galerię ze spotkań, które odbyły się w zeszłym roku. 

 

 

 

 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ