Zakupy

Woodstockowe zakupy

 

Jak co roku przy głównej alejce powstanie pasaż handlowy, który swoim klimatem wpisał się w nasz Festiwal. Na pewno nie zabraknie miejsc, w których będziecie mogli kupić przeróżne kolorowe indyjskie ciuchy, biżuterię, mundury z demobilu, glany czy książki. Na samym początku pasażu stanie nasz wielki SiemaShop wypełniony produktami związanymi z Woodstockiem oraz Fundacją. Niedaleko niego stanie mniejszy namiot z gadżetami zespołów, które występować będą na scenie Festiwalu. Będą lody, kawa, napoje chłodzące, dwa punkty medyczne oraz ładowanie telefonów. 
 

Regulamin uczestnictwa Firm Handlowych  w Festiwalu Przystanek Woodstock

Wniosek o zgodę na działalność gospodarczą na 22 Festiwalu Przystanek Woodstock
 


Na festiwalowych stoiskach będziecie mogli zapłacić:
★ kartą płatniczą, w tym kartą zbliżeniową (MasterCard, Maestro),
★gotówką wypłaconą z bankomatów Banku Pekao S.A. – do waszej dyspozycji będą 4 bankomaty zlokalizowane na Festiwalowym polu (2 przy Lidlu, 2 w Pasażu handlowym).
★ telefonem dzięki zainstalowanej aplikacji PeoPay Banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. przygotował dedykowaną kartę debetową MasterCard z wizerunkiem 22. Festiwalu Przystanek Woodstock, zaprojektowanym przez Jurka Owsiaka. Kartę będzie można zamówić przez Internet lub w dowolnym Oddziale Banku Pekao S.A. od 13 czerwca 2016 r.

 

Zrób 5 transakcji bezgotówkowych kartą MasterCard, Maestro lub telefonem poprzez aplikację PeoPay na terenie festiwalu Przystanek Woodstock. Przyjdź do namiotu Banku Pekao S.A. i odbierz nagrodę. Na Woodstockowiczów czeka 3 400 atrakcyjnych upominków. Konkurs trwa od godz. 16:00 dnia 12 lipca 2016 r. do godz. 18.00 dnia 16 lipca 2016 r. Więcej na stronie: www.pekao.com.pl/karta-woodstock 
 

 

 GASTRONOMIA


Podobnie jak i roku temu stoiska gastronomiczne znajdziecie w dwóch miejscach - przy Głównej Scenie i przy głównej alejce (narożnik Millenijnej/Północnej). Szczegóły wkrótce! 

 POKOJOWA WIOSKA KRYSZNY 


Gorący wegański talerz, 1 porcja składa się z
1. ryż
2. gulasz (zupa z warzyw, grochu w sosie pomidorowym)
3. halawa - słodki deser z kaszy mannej
4. papadam - wafel indyjski

Cena 8 zł


 
ZOBACZ TEŻ