Zakupy

Woodstockowe zakupy

W ciągu kilku letnich dni kostrzyńskie pole staje się prawdziwym miasteczkiem, w którym naprawdę wiele się dzieje. Jedną z możliwości szczególnie mocno docenianych przez Woodstockowiczów jest możliwość robienia zakupów bezpośrednio na woodstockowym polu i płacenia na kilka różnych, bardzo wygodnych sposobów. Zobaczcie, jak kupować i płacić na Przystanku Woodstock! 

Zakupy w czasie Przystanku Woodstock
Jak płacić?

Na festiwalowych stoiskach możecie zapłacić:


★ kartą płatniczą, w tym kartą zbliżeniową (MasterCard, Maestro),
★gotówką = na przykład wypłaconą z bankomatów Banku Pekao S.A. – do waszej dyspozycji będą  4 bankomaty zlokalizowane na Festiwalowym polu (2 przy Lidlu, 2 w Pasażu handlowym).
★ telefonem dzięki zainstalowanej aplikacji PeoPay Banku Pekao 

 

Pasaż handlowy

Jak co roku przy głównej alejce powstanie pasaż handlowy, który swoim klimatem wpisał się w nasz Festiwal. Na pewno nie zabraknie miejsc, w których będziecie mogli kupić przeróżne kolorowe indyjskie ciuchy, biżuterię, mundury z demobilu, glany czy książki. Na samym początku pasażu stanie nasz wielki SiemaShop wypełniony produktami związanymi z Woodstockiem oraz Fundacją. Niedaleko niego stanie mniejszy namiot z gadżetami zespołów, które występować będą na scenie Festiwalu. Będą lody, kawa, napoje chłodzące, dwa punkty medyczne oraz ładowanie telefonów. Zobacz na Google Street View! 
 

Regulamin uczestnictwa Firm Handlowych  w Festiwalu Przystanek Woodstock

Wniosek o zgodę na działalność gospodarczą na 23 Festiwalu Przystanek Woodstock

 

 

Gastronomia przy Dużej Scenie

Menu już wkrótce! 

Zobacz na Google Street View! 

 

Gastronomia przy głównej alejce

Menu już wkrótce! 

Zobacz na Google Street View!

 

Lidl

Przygotowując się na Przystanek Woodstock, nie musicie się martwić o dźwiganie z domu ogromnych zapasów prowiantu. Sklep Lidl, w oryginalnym rockowym wydaniu, przygotowujemy specjalnie z myślą o Was! Codziennie będziecie mogli zaopatrzyć się w chrupiące pieczywo prosto z pieca, świeże warzywa i owoce czy w słodkie oraz słone przekąski. Nie obejdzie się również bez pysznych lodów i owocowych soków prosto z lodówki, które pomogą Wam ugasić pragnienie. W sklepie znajdziecie także wiele przedmiotów, które mogą okazać się niezbędne w czasie festiwalu m.in. namioty, karimaty czy śpiwory. Przyjeżdżacie na Woodstock jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem? To nie problem, nasz woodstockowy sklep rusza wcześniej. 

 

 

Pokojowa Wioska Kryszny

Gorący wegański talerz, 1 porcja składa się z: 
1. ryż
2. gulasz (zupa z warzyw, grochu w sosie pomidorowym)
3. halawa - słodki deser z kaszy mannej
4. papadam - wafel indyjski

 

ZOBACZ TEŻ