Dla prasy

Zapraszamy do akredytowania się

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, organizator 22. Przystanku Woodstock, przygotuje na terenie festiwalu Centrum Prasowe, które ma być miejscem kontaktu organizatora z dziennikarzami. W Centrum Prasowym dla każdej redakcji pracującej na Przystanku przygotowywać będziemy regularnie materiały prasowe i serwis fotograficzny dostępny na serwerze FTP. Prosimy wszystkie redakcje zainteresowane pracą na Przystanku Woodstock o wypełnienie wniosku o udzielenie akredytacji prasowej na Przystanek Woodstock 2016. Wnioski o akredytacje będą wkrótce dostępne pod adresem media.wosp.org.pl

Warunkiem uzyskania akredytacji jest uiszczenie opłaty 150 zł netto od redakcji maximum 2-osobowej. W przypadku większej ilości osób pracujących w redakcji, opłata zostanie zwiększona o 75 PLN netto za każdą dodatkową osobę. Informacja o numerze konta bankowego, kwocie oraz możliwości odbioru faktury dla redakcji, zostanie przesłana na adres osoby odpowiedzialnej za działanie zespołu redakcyjnego.

Zgłoszone ekipy będą mogły odebrać identyfikatory w Centrum Prasowym 22. Przystanku Woodstock (w Kostrzynie nad Odrą) już od środy (13.07.2016), od godziny 10.00, po wcześniejszym okazaniu legitymacji prasowych. Wstęp do Centrum Prasowego będą miały tylko osoby posiadające identyfikator prasowy. Ilość akredytacji jest ograniczona, Organizator Festiwalu może odmówić akredytacji bez podania przyczyny.  

 

Regulamin pracy dziennikarzy  

ZOBACZ TEŻ