Eliminacje

Zagranie na scenach Przystanku Woodstock to marzenie wielu zespołów!

 

Przystanek Woodstock to jeden z największych na świecie festiwali rockowych, który już od kilku lat stwarza młodym zespołom szansę, aby powalczyć o występ na scenach, obok największych gwiazd każdej z edycji imprezy! Niepowtarzalny klimat przyjaźni i wolności oraz wielosettysięczna publiczność pod sceną to magnes nie tylko dla początkujących muzyków.


Eliminacje do Przystanku Woodstock, składają się z dwóch części. Pierwsza jest oparta na przesłuchaniach płyt. Po wybraniu najlepszych zespołów odbywa się seria półfinałowych koncertów na żywo, a ich celem jest wyłonienie artystów, którzy zagrają na scenach Przystanku Woodstock. Drugi etap Eliminacji to, oprócz spełnienia muzycznych marzeń, przede wszystkim niezwykła atmosfera koncertów w najlepszych klubach w Polsce, magia wspólnego grania i radość rywalizacji, w której tak naprawdę nie ma przegranych. 


Organizatorem Eliminacji jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 

CEL:

Eliminacje mają na celu wyłonić kilka zespołów, które zagrają koncerty na scenach Przystanku Woodstock.


UCZESTNICY:

Każdy zespół może wziąć udział w Eliminacjach do Przystanku Woodstock. Wystarczy tylko wysłać płytę zespołu (z minimum 3 utworami) na adres Fundacji WOŚP: ul. Dominikańska 19 C, 02-738 Warszawa, z dopiskiem "Eliminacje do Przystanku Woodstock".

Termin wysyłania płyt na Eliminacje do 23. Przystanku Woodstock minął 13 lutego 2017 roku (liczy się data stempla pocztowego). Zgłoszenia na kolejną edycję festiwalu zaczniemy przyjmować jesienią 2017 roku. 

Więcej informacji na temat zgłoszeń znajduje się zakładce "Zgłoś zespół".

 


NAGRODY:

Zwycięzcy Eliminacji otrzymują nagrodę główną, czyli koncert na Dużej Scenie Przystanku Woodstock. Zespoły nie otrzymują wynagrodzenia za koncert, ale przysługuje im zwrot kosztów podróży ustalony w porozumieniu z Organizatorem. Organizatorzy przewidują również zaproszenia dla zespołów na Małą Scenę Przystanku Woodstock oraz na Scenę Viva Kultura w Pokojowej Wiosce Kryszny. 

ZOBACZ TEŻ