Eliminacje

Zagranie na scenach Przystanku Woodstock to marzenie wielu zespołów!

Przystanek Woodstock to jeden z największych na świecie festiwali rockowych, który już od kilku lat stwarza młodym zespołom szansę, aby powalczyć o występ na scenach, obok największych gwiazd każdej z edycji imprezy! Niepowtarzalny klimat przyjaźni i wolności oraz wielosettysięczna publiczność pod sceną to magnes nie tylko dla początkujących muzyków.


Eliminacje do Przystanku Woodstock, składają się z dwóch części. Pierwsza jest oparta na przesłuchaniach płyt. Po wybraniu najlepszych zespołów odbywa się seria półfinałowych koncertów na żywo, a ich celem jest wyłonienie artystów, którzy zagrają na scenach Przystanku Woodstock. Drugi etap Eliminacji to, oprócz spełnienia muzycznych marzeń, przede wszystkim niezwykła atmosfera koncertów w najlepszych klubach w Polsce, magia wspólnego grania i radość rywalizacji, w której tak naprawdę nie ma przegranych. 


Organizatorem Eliminacji jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 

CEL:

Eliminacje mają na celu wyłonić kilka zespołów, które zagrają koncerty na scenach Przystanku Woodstock.


UCZESTNICY:

Każdy zespół może wziąć udział w Eliminacjach do Przystanku Woodstock. Wystarczy tylko wysłać płytę zespołu (z minimum 3 utworami) na adres Fundacji WOŚP: ul. Dominikańska 19 C, 02-738 Warszawa, z dopiskiem "Eliminacje do Przystanku Woodstock 2017". Termin wysyłania płyt mija 13 lutego 2017 roku (liczy się data stempla pocztowego).

Więcej informacji na temat zgłoszeń znajduje się zakładce "Zgłoś zespół".PRZEBIEG:

Spośród wszystkich zgłoszonych i przesłuchanych płyt Jury wybierze zespoły, które przejdą do drugiego etapu (półfinału) i zagrają na żywo w klubach przed jurorami oraz publicznością. Z nich zostaną wyróżnione kapele, które wystąpią na koncercie finałowym. Tam poznamy szczęśliwców, którzy zagrają na scenach 23. Przystanku Woodstock!
 


NAGRODY:

Zwycięzcy Eliminacji otrzymują nagrodę główną, czyli koncert na Dużej Scenie Przystanku Woodstock (zespoły nie otrzymują wynagrodzenia za koncert, ale przysługuje im zwrot kosztów podróży ustalony w porozumieniu z Organizatorem). Organizatorzy przewidują również zaproszenia dla zespołów na Małą Scenę Przystanku Woodstock oraz na Scenę Viva Kultura w Pokojowej Wiosce Kryszny.REGULAMIN:

Regulamin Eliminacji do Przystanku Woodstock 2017

 


  

 


SPONSORZY ELIMINACJI 2016


 
 
 
 
 
  
 
 

 
 

 
 
PATRONAT HONOROWY:


 
 
 
 
 

PARTNERZY ELIMINACJI 2016
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 


SPONSORZY NAGRÓD ELIMINACJI 2016


 
       
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 PATRONI MEDIALNI ELIMINACJI 2016


 
 
 

 
 
 
 


ORGANIZATORZY ELIMINACJI 2016
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
WSPÓŁORGANIZATORZY ELIMINACJI 2016 W CZECHACH


 
 
 
 
ZOBACZ TEŻ