Aktualności

Znów gramy w Pradze!

2017-04-09 15:32:16

 

W samym centrum przepięknej czeskiej Pragi startują właśnie drugie zagraniczne Eliminacje do Przystanku Woodstock! W zeszłym roku spotkaliśmy się w klubie Futurum, dziś czekamy na Was w klubie Lucerna Music Bar! Dzisiejszego wieczoru 8 zespołów z Czech, Słowacji i Węgier (wyłonionych w pierwszym etapie przesłuchań) będzie walczyć o awans na scenę Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Będą to: Pearly Seconds, Czech It, Edgar, Projekt Parabelum, Idio & Idio, Fish Face, Cox & Vox oraz Leander Kills! Zespół Hanta zrezygnował z udziału w Eliminacjach w ostatniej chwili. Gwiazdami dzisiejszego wieczoru będą: czeski The Snuff, których na pewno pamiętacie z zeszłorocznego Przystanku Woodstock oraz The Unguided ze Szwecji! 

Głównym organizatorem zagranicznych Eliminacji jest ponownie serwis MusicMap.TV. Zmagania te są przeznaczone dla kapel z Czech, Słowacji oraz Węgier. 

Występy będzie oceniać jury w składzie:

  • Jurek Owsiak (prezes zarządu Fundacji WOŚP),
  • Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio),
  • Tomasz Kasprzyk "Kasprol" (dziennikarz muzyczny Antyradia, muzyk multiinstrumentalista),
  • Piotr Chancewicz "Dziki" (producent muzyczny, muzyk),
  • Krzysztof Dobies "Milkee" (rzecznik prasowy Przystanku Woodstock).

Zapraszamy Was do klubu Lucerna Music Bar, spędźcie razem z nami ten wieczór w woodstockowych rytmach! Wstęp wolny! 

A jeśli nie możecie być dziś z nami - zaglądajcie na:

(amm)

 

Jurorzy rozpoczynają Eliminacje do 23. Przystanku Woodstock, fot. Silesianfoto.com

 

Na scenie zespół Pearly Seconds

POKAŻ PODOBNE
2017-04-21 12:41:02

Zdrowa Woda po prawie 20 latach wraca na Woodstock

W 1992 r. Zdrowa Woda zainicjowała akcję "Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy", z którą utożsamia się do dziś. Na Przystanku Woodstock zagrali w 1995 roku (Czymanowo) i 1998 roku (Żary). W tym roku wracają na Małą Scenę!

2017-05-08 15:41:52

Złoty Bączek 2017 - notowanie 26

Powoli zbliżamy się do końca II etapu w Plebiscycie Złotego Bączka. 22 maja rozpoczynamy III etap i od tego dnia w naszym plebiscycie znajdziecie już tylko 3 zespoły w każdej kategorii.

2017-05-08 14:22:02

Archive zagra na Przystanku Woodstock

W 2016 roku ukazał się entuzjastycznie przyjęty przez publiczność i krytyków dziesiąty studyjny album Archive „The False Foundations”. W ramach kolejnej trasy koncertowej po Europie artyści z Wielkiej Brytanii zagrają na Dużej Scenie Przystanku Woodstock!

ZOBACZ TEŻ