Aktualności

Znów gramy w Pradze!

2017-04-09 15:32:16

 

W samym centrum przepięknej czeskiej Pragi startują właśnie drugie zagraniczne Eliminacje do Przystanku Woodstock! W zeszłym roku spotkaliśmy się w klubie Futurum, dziś czekamy na Was w klubie Lucerna Music Bar! Dzisiejszego wieczoru 8 zespołów z Czech, Słowacji i Węgier (wyłonionych w pierwszym etapie przesłuchań) będzie walczyć o awans na scenę Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Będą to: Pearly Seconds, Czech It, Edgar, Projekt Parabelum, Idio & Idio, Fish Face, Cox & Vox oraz Leander Kills! Zespół Hanta zrezygnował z udziału w Eliminacjach w ostatniej chwili. Gwiazdami dzisiejszego wieczoru będą: czeski The Snuff, których na pewno pamiętacie z zeszłorocznego Przystanku Woodstock oraz The Unguided ze Szwecji! 

Głównym organizatorem zagranicznych Eliminacji jest ponownie serwis MusicMap.TV. Zmagania te są przeznaczone dla kapel z Czech, Słowacji oraz Węgier. 

Występy będzie oceniać jury w składzie:

  • Jurek Owsiak (prezes zarządu Fundacji WOŚP),
  • Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio),
  • Tomasz Kasprzyk "Kasprol" (dziennikarz muzyczny Antyradia, muzyk multiinstrumentalista),
  • Piotr Chancewicz "Dziki" (producent muzyczny, muzyk),
  • Krzysztof Dobies "Milkee" (rzecznik prasowy Przystanku Woodstock).

Zapraszamy Was do klubu Lucerna Music Bar, spędźcie razem z nami ten wieczór w woodstockowych rytmach! Wstęp wolny! 

A jeśli nie możecie być dziś z nami - zaglądajcie na:

(amm)

 

Jurorzy rozpoczynają Eliminacje do 23. Przystanku Woodstock, fot. Silesianfoto.com

 

Na scenie zespół Pearly Seconds

POKAŻ PODOBNE
2017-02-27 15:38:24

Na Woodstocku witamy The Bloody Beetroots Live

Koncert The Bloody Beetroots Live zakończy drugi dzień festiwalu - projekt wystąpi 4 sierpnia (piątek) na Dużej Scenie 23. Przystanku Woodstock.

2017-03-06 10:31:17

27 zespołów zagra na koncertach w Warszawie!

Po przesłuchaniu wszystkich nadesłanych płyt, po dyskusjach, sporach i emocjach, jurorzy Eliminacji do Przystanku Woodstock wybrali zespoły, które zaprosimy na koncerty do Warszawy!

2017-03-06 12:08:14

Wyjątkowy projekt The Dead Daisies

The Dead Daisies na woodstockowej scenie wystąpi w wyjątkowym projekcie z Orkiestrą Filharmonii Gorzowskiej. To ma być specjalny koncert, w którym przewijać się będą standardy rock’n’rolla, w których mowa jest o wolności, mają to być kamienie milowe, które wszyscy znamy i które możemy wspólnie zaśpiewać.

ZOBACZ TEŻ