Aktualności

Znamy już gwiazdy Eliminacji do Przystanku Woodstock!

2017-02-27 14:56:55

Na początku lata w Warszawie odbędą się koncerty Eliminacji do 23. Przystanku Woodstock. W tym roku zespoły zaprezentują się przed jury i publicznością w klubie "Progresja", w dniach 8 - 9 - 10 czerwca (od czwartku do soboty). Przesłuchaniom będą towarzyszyć koncerty gwiazd.

Zagrają dla Was:

  • 8 czerwca – Kabanos
  • 9 czerwca – Acid Drinkers
  • 10 czerwca – Jelonek

Pierwszy etap woodstockowych Eliminacji zakończył się 13-go lutego. Każdy z zainteresowanych zespołów mógł wysłać płytę na adres Fundacji WOŚP. Ten etap po raz kolejny cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wykonawców nie tylko z Polski, ale także z całego świata.

Obecnie trwa selekcjonowanie nadesłanych zgłoszeń, ich pełna lista zostanie opublikowana pod koniec lutego, ale już teraz wiadomo, że wpłynęło ponad 700 muzycznych propozycji. Pełna lista zespołów, które wystąpią w warszawskiej Progresji zostanie ogłoszona na początku marca.

W sobotę (4 marca) odbędą się przesłuchania wszystkich nadesłanych płyt. Płyty oceni Jury w składzie: 

  • Jurek Owsiak (prezes zarządu Fundacji WOŚP), 
  • Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio), 
  • Tomasz Kasprzyk "Kasprol" (dziennikarz muzyczny Antyradia, muzyk multiinstrumentalista), 
  • Piotr Chancewicz "Dziki" (producent muzyczny, muzyk),  
  • Krzysztof Dobies "Milkee" (rzecznik prasowy Przystanku Woodstock). 
     

Pełną listę kapel, które przejdą do kolejnego etapu zostanie ogłoszona na stronie: eliminacje.woodstockfestival.pl

Do zobaczenia w czerwcu w klubie Progresja! Dołączcie też do wydarzenia na Facebooku!

(amm)

 

POKAŻ PODOBNE
2017-06-05 09:38:12

Bukartyk znów poprowadzi warsztaty!

Po kilku latach nieobecności na Przystanek Woodstock wraca Piotr Bukartyk i znów poprowadzi dla Was muzyczne warsztaty. Na zajęcia z Piotrem zapraszamy Was do namiotu KręciołaTV i Dobrej Strony Internetu.

2017-06-05 11:16:00

Dr Misio na Małej Scenie

Dr Misio wraca na Przystanek Woodstock. Pierwszy raz na naszym festiwalu zagrał na 20. Przystanku Woodstock w 2014 roku. W tym roku wystąpi na Małej Scenie 5 sierpnia o godzinie 23 i będzie mieć dla Was piosenki między innymi ze swojej najnowszej, głośnej płyty - „Zmartwychwstaniemy”.

2017-05-21 16:41:57

Pawbeats Orchestra na ASP

Pawbeats Orchestra to wydarzenie łączące rap, muzykę popularną oraz symfoniczną. Na jednej scenie wystąpi orkiestra symfoniczna, wokaliści, raperzy, band. W projekcie kluczowy jest udział Krzysztofa Herdzina, którego Woodstockowicze znają już bardzo dobrze!

ZOBACZ TEŻ