Aktualności

Zarejestruj swoje cenne rzeczy na Otagio!

2017-07-10 16:30:03

 

To się po prostu zdarza - każdy z Was może coś zgubić lub znaleźć na festiwalu. Warto więc swoje wartościowe przedmioty wcześniej zabezpieczyć - rzeczy zarejestrowane na otagio.com/Woodstock łatwo odnajdą swojego właściciela. Zapiszcie tu wszystkie wartościowe przedmioty, które zabierzecie ze sobą na 23. Przystanek Woodstock i jeśli z jakichś przyczyn coś zaginie – znacznie łatwiej będzie zguby poszukiwać, a i będzie ona bezpieczniejsza wobec nieuczciwego znalazcy!

Oczywiście zawsze w przypadku zgubienia lub znalezienia dowolnego przedmiotu pomocą służyć będzie woodstockowe Biuro Rzeczy Znalezionych. Znajdziecie je tradycyjnie po prawej stronie Dużej Sceny (patrząc od frontu). Będą działać od godzin przedpołudniowych do zakończenia koncertów. 

 

Jeśli zabierzesz ze sobą cenny przedmiot:


• Zarejestruj go na stronie otagio.com/Woodstock
• Jeśli twój przedmiot nie ma numerów seryjnych – zapamiętaj znaki szczególne

 

Jeśli zgubiłeś cenny przedmiot na festiwalu:


• Otaguj przedmiot jako zgubiony w aplikacji otagio.com/woodstock. Jeśli ktoś go odnajdzie, dostaniesz informacje od znalazcy lub od woodstockowego Biura Rzeczy Znalezionych
• Jeśli Twoja rzecz nie ma numerów seryjnych – skontaktuj się z nami za pomocą chatu w otagio i zapytaj o nią – nie zapomnij o znakach szczególnych
• Pojaw się w naszym Biurze Rzeczy Znalezionych

 

Jeśli coś znalazłeś:


• Jeśli znalazłeś cenny przedmiot, sprawdź czy ktoś nie oznaczył go w otagio, jeżeli nie, dodaj go jako odnaleziony lub odnieś do biura i to ono wprowadzi go do otagio.com/woodstock.

 

Fot. Dawid Ilnicki

 

Fot. Marcin Michoń

POKAŻ PODOBNE
2017-05-15 11:47:26

Maciej Orłoś na ASP

W piątek 4 sierpnia 2017 o godzinie 11:30 na Akademii Sztuk Przepięknych będziecie mogli spotkać się z Maciejem Orłosiem.

2017-05-22 10:19:25

Drugi dzień sceny Viva Kultura

Znamy już wykonawców, którzy zagrają dla Was w drugi dzień sceny Viva Kultura! Sprawdźcie, kogo spotkacie w czwartek 3 sierpnia w Pokojowej Wiosce Kryszny.

2017-05-08 15:50:47

Na ASP spotkacie się z Robertem Biedroniem

Kolejnym wyjątkowym gościem Akademii Sztuk Przepięknych będzie Prezydentem miasta Słupska - Robert Biedroń.

ZOBACZ TEŻ