Aktualności

Spotkamy się znów w Pradze na Eliminacjach!

2017-03-10 11:39:13

 

Zapraszamy Was na koncert zagranicznych Eliminacji, który odbędzie się 9 kwietnia (niedziela) w klubie Lucerna Music Bar w samym sercu czeskiej Pragi!

Dzięki współpracy z MusicMap.TV, która jest organizatorem Finałów WOŚP w Pradze, Eliminacje do Przystanku Woodstock odbywają się w Czechach już po raz drugi. Te muzyczne zmagania przeznaczone są dla kapel z Czech, Słowacji oraz Węgier. W tym roku zespoły nadesłały aż 142 zgłoszenia - 4 z Węgier, 26 ze Słowacji i 112 z Czech. Z nich jurorzy wyłonili 9 kapel, które zaprezentują się na scenie klubu Lucerna Music Bar, by zawalczyć o możliwość występu w Kostrzynie nad Odrą:

  • CZECH IT (Czechy)
  • PEARCY SECOND (Czechy)
  • FISHFACE (Słowacja)
  • PROJECT PARABELUM (Czechy)
  • CO&VOX (Czechy)
  • HANTA (Czechy)
  • IDIO&IDIO (Czechy)
  • EDGAR (Słowacja)
  • LEANDER KILLS (Węgry)

Jak gwiazdy wieczoru wystąpią: THE SNUFF (Czechy), których możecie pamiętać z zeszłorocznego Przystanku Woodstock oraz THE UNGUIDED (Szwecja).

Występy oceni jury w składzie: Jurek Owsiak (prezes zarządu Fundacji WOŚP), Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio), Tomasz Kasprzyk "Kasprol" (dziennikarz muzyczny Antyradia, muzyk multiinstrumentalista), Piotr Chancewicz "Dziki" (producent muzyczny, muzyk) oraz Krzysztof Dobies "Milkee" (rzecznik prasowy Przystanku Woodstock).

Wstęp oczywiście wolny! Koncert rozpocznie się o godzinie 15:00

Zobaczcie, jak było na czeskich Eliminacjach w zeszłym roku - galeria i do zobaczenia 9 kwietnia w klubie Lucerna Music Bar! 

(amm)

 

Występ zespołu Anacreon podczas zeszłorocznych Eliminacji w czeskiej Pradze, fot. Fundacja WOŚP

 

POKAŻ PODOBNE
2017-02-06 13:49:02

Na 23. Przystanku Woodstock widzimy się ze Slaves

Najpierw zdobywali uznanie i sympatię fanów grając w pubach w całym kraju, a dziś już należą do grona najbardziej rozchwytywanych zespołów w Wielkiej Brytanii. Slaves grają surowego punk rocka, i dwie ich płyty pojawiły się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych wydawnictw muzycznych na wyspach. Na 23. Przystanku Woodstock widzimy się ze Slaves.

2017-02-06 21:39:33

Na Małej Scenie zagra Prong

Dla fanów ciężkich gitarowych dźwięków mamy prawdziwą niespodziankę. W piątek 3 sierpnia na Małej Scenie gwiazdą będzie założona w 1989 roku amerykańska grupa Prong.

2017-02-02 13:11:32

Zagraj na 23. Przystanku Woodstock!

Każdy zespół ma szansę wystąpić na scenach 23. Przystanku Woodstock obok największych gwiazd festiwalu! Wystarczy tylko wysłać zgłoszenie na Eliminacje. Czas przyjmowania płyt upływa 13 lutego 2017.

ZOBACZ TEŻ