Aktualności

Spotkamy się znów w Pradze na Eliminacjach!

2017-03-10 11:39:13

 

Zapraszamy Was na koncert zagranicznych Eliminacji, który odbędzie się 9 kwietnia (niedziela) w klubie Lucerna Music Bar w samym sercu czeskiej Pragi!

Dzięki współpracy z MusicMap.TV, która jest organizatorem Finałów WOŚP w Pradze, Eliminacje do Przystanku Woodstock odbywają się w Czechach już po raz drugi. Te muzyczne zmagania przeznaczone są dla kapel z Czech, Słowacji oraz Węgier. W tym roku zespoły nadesłały aż 142 zgłoszenia - 4 z Węgier, 26 ze Słowacji i 112 z Czech. Z nich jurorzy wyłonili 9 kapel, które zaprezentują się na scenie klubu Lucerna Music Bar, by zawalczyć o możliwość występu w Kostrzynie nad Odrą:

  • CZECH IT (Czechy)
  • PEARCY SECOND (Czechy)
  • FISHFACE (Słowacja)
  • PROJECT PARABELUM (Czechy)
  • CO&VOX (Czechy)
  • HANTA (Czechy)
  • IDIO&IDIO (Czechy)
  • EDGAR (Słowacja)
  • LEANDER KILLS (Węgry)

Jak gwiazdy wieczoru wystąpią: THE SNUFF (Czechy), których możecie pamiętać z zeszłorocznego Przystanku Woodstock oraz THE UNGUIDED (Szwecja).

Występy oceni jury w składzie: Jurek Owsiak (prezes zarządu Fundacji WOŚP), Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio), Tomasz Kasprzyk "Kasprol" (dziennikarz muzyczny Antyradia, muzyk multiinstrumentalista), Piotr Chancewicz "Dziki" (producent muzyczny, muzyk) oraz Krzysztof Dobies "Milkee" (rzecznik prasowy Przystanku Woodstock).

Wstęp oczywiście wolny! Koncert rozpocznie się o godzinie 15:00

Zobaczcie, jak było na czeskich Eliminacjach w zeszłym roku - galeria i do zobaczenia 9 kwietnia w klubie Lucerna Music Bar! 

(amm)

 

Występ zespołu Anacreon podczas zeszłorocznych Eliminacji w czeskiej Pradze, fot. Fundacja WOŚP

 

POKAŻ PODOBNE
2017-03-06 12:08:14

Wyjątkowy projekt The Dead Daisies

The Dead Daisies na woodstockowej scenie wystąpi w wyjątkowym projekcie z Orkiestrą Filharmonii Gorzowskiej. To ma być specjalny koncert, w którym przewijać się będą standardy rock’n’rolla, w których mowa jest o wolności, mają to być kamienie milowe, które wszyscy znamy i które możemy wspólnie zaśpiewać.

2017-02-06 21:39:33

Na Małej Scenie zagra Prong

Dla fanów ciężkich gitarowych dźwięków mamy prawdziwą niespodziankę. W piątek 3 sierpnia na Małej Scenie gwiazdą będzie założona w 1989 roku amerykańska grupa Prong.

2017-02-27 13:14:52

Złoty Bączek 2017 - notowanie 18

Przed nami ostatni tydzień głosowania w pierwszym etapie Złotego Bączka. Za tydzień startuje etap drugi, a w nim juz tylko po 6 zespołów w każdej kategorii.

ZOBACZ TEŻ