Aktualności

Spotkamy się znów w Pradze na Eliminacjach!

2017-03-10 11:39:13

 

Zapraszamy Was na koncert zagranicznych Eliminacji, który odbędzie się 9 kwietnia (niedziela) w klubie Lucerna Music Bar w samym sercu czeskiej Pragi!

Dzięki współpracy z MusicMap.TV, która jest organizatorem Finałów WOŚP w Pradze, Eliminacje do Przystanku Woodstock odbywają się w Czechach już po raz drugi. Te muzyczne zmagania przeznaczone są dla kapel z Czech, Słowacji oraz Węgier. W tym roku zespoły nadesłały aż 142 zgłoszenia - 4 z Węgier, 26 ze Słowacji i 112 z Czech. Z nich jurorzy wyłonili 9 kapel, które zaprezentują się na scenie klubu Lucerna Music Bar, by zawalczyć o możliwość występu w Kostrzynie nad Odrą:

  • CZECH IT (Czechy)
  • PEARCY SECOND (Czechy)
  • FISHFACE (Słowacja)
  • PROJECT PARABELUM (Czechy)
  • CO&VOX (Czechy)
  • HANTA (Czechy)
  • IDIO&IDIO (Czechy)
  • EDGAR (Słowacja)
  • LEANDER KILLS (Węgry)

Jak gwiazdy wieczoru wystąpią: THE SNUFF (Czechy), których możecie pamiętać z zeszłorocznego Przystanku Woodstock oraz THE UNGUIDED (Szwecja).

Występy oceni jury w składzie: Jurek Owsiak (prezes zarządu Fundacji WOŚP), Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio), Tomasz Kasprzyk "Kasprol" (dziennikarz muzyczny Antyradia, muzyk multiinstrumentalista), Piotr Chancewicz "Dziki" (producent muzyczny, muzyk) oraz Krzysztof Dobies "Milkee" (rzecznik prasowy Przystanku Woodstock).

Wstęp oczywiście wolny! Koncert rozpocznie się o godzinie 15:00

Zobaczcie, jak było na czeskich Eliminacjach w zeszłym roku - galeria i do zobaczenia 9 kwietnia w klubie Lucerna Music Bar! 

(amm)

 

Występ zespołu Anacreon podczas zeszłorocznych Eliminacji w czeskiej Pradze, fot. Fundacja WOŚP

 

POKAŻ PODOBNE
2017-06-05 12:45:08

Złoty Bączek 2017 - notowanie 32

Już tylko przez kilka dni możecie głosować w Plebiscycie Złotego Bączka - macie czas do 9 czerwca. Ogłoszenie wyników w czasie koncertu finałowego Eliminacji do Przystanku Woodstock.

2017-05-29 11:04:31

Przemysław Kossakowski na ASP

Na ASP spotkamy się z Przemysławem Kossakowskim - człowiekiem od zadań specjalnych. Prowadzącym między innymi programy "Kossakowski. Inicjacja" oraz "Kossakowski. Nieoczywiste".

2017-06-05 09:59:20

Dr Adam Bodnar i sędzia Jarosław Gwizdak na ASP

Obecność Rzecznika Praw Obywatelskich na Przystanku Woodstock to już tradycja! W tym roku po raz kolejny na wzgórzu ASP spotkacie przedstawicieli biura RPO, z którymi będziecie mogli porozmawiać o prawie. Zapraszamy Was także na spotkanie, które już dziś zapowiada się niezwykle interesująco. Dr Adam Bodnar - RPO i Jarosław Gwizdak - Sędzia Sądu Rejonowego Katowice będą dyskutować o prawie w naszym życiu, a rozmowę poprowadzi Piotr Kraśko.

ZOBACZ TEŻ