Aktualności

Spotkamy się znów w Pradze na Eliminacjach!

2017-03-10 11:39:13

 

Zapraszamy Was na koncert zagranicznych Eliminacji, który odbędzie się 9 kwietnia (niedziela) w klubie Lucerna Music Bar w samym sercu czeskiej Pragi!

Dzięki współpracy z MusicMap.TV, która jest organizatorem Finałów WOŚP w Pradze, Eliminacje do Przystanku Woodstock odbywają się w Czechach już po raz drugi. Te muzyczne zmagania przeznaczone są dla kapel z Czech, Słowacji oraz Węgier. W tym roku zespoły nadesłały aż 142 zgłoszenia - 4 z Węgier, 26 ze Słowacji i 112 z Czech. Z nich jurorzy wyłonili 9 kapel, które zaprezentują się na scenie klubu Lucerna Music Bar, by zawalczyć o możliwość występu w Kostrzynie nad Odrą:

  • CZECH IT (Czechy)
  • PEARCY SECOND (Czechy)
  • FISHFACE (Słowacja)
  • PROJECT PARABELUM (Czechy)
  • CO&VOX (Czechy)
  • HANTA (Czechy)
  • IDIO&IDIO (Czechy)
  • EDGAR (Słowacja)
  • LEANDER KILLS (Węgry)

Jak gwiazdy wieczoru wystąpią: THE SNUFF (Czechy), których możecie pamiętać z zeszłorocznego Przystanku Woodstock oraz THE UNGUIDED (Szwecja).

Występy oceni jury w składzie: Jurek Owsiak (prezes zarządu Fundacji WOŚP), Andrzej Puczyński (prezes ZPAV, Izabelin Studio), Tomasz Kasprzyk "Kasprol" (dziennikarz muzyczny Antyradia, muzyk multiinstrumentalista), Piotr Chancewicz "Dziki" (producent muzyczny, muzyk) oraz Krzysztof Dobies "Milkee" (rzecznik prasowy Przystanku Woodstock).

Wstęp oczywiście wolny! Koncert rozpocznie się o godzinie 15:00

Zobaczcie, jak było na czeskich Eliminacjach w zeszłym roku - galeria i do zobaczenia 9 kwietnia w klubie Lucerna Music Bar! 

(amm)

 

Występ zespołu Anacreon podczas zeszłorocznych Eliminacji w czeskiej Pradze, fot. Fundacja WOŚP

 

POKAŻ PODOBNE
2017-04-28 14:12:31

Zgłoś się na ASP - masz jeszcze czas!

W związku z długim weekendem możliwość wysyłania zgłoszeń do udziału w Akademii Sztuk Przepięknych przedłużamy do 8 maja!

2017-04-24 10:26:11

Złoty Bączek 2017 - notowanie 25

Kolejne notowanie Złotego Bączka i kolejne muzyczne emocje. Na Dużej Scenie Hey i Luxtorpeda mocno wyprzedziły konkurentów, a na Małej Materia i Romantycy Lekkich Obyczajów ciągle zmieniają się na pierwszym miejscu. Kto ostatecznie wygra? Wszystko zależy od Was!

2017-04-06 10:08:35

Gen. Różański gościem ASP

Znamy już pierwszego gościa Akademii Sztuk Przepięknych! W środę 2.08. o 13:30 spotka się z Wami Generał Mirosław Różański.

ZOBACZ TEŻ