Aktualności

Rozmowy na temat praworządności

2017-07-12 15:14:29

 

Rzecznik Praw Obywatelskich zaprasza do debaty na temat aktualnych  problemów dotyczących praw człowieka w Polsce - spotkanie z pracownikami  Biura Rzecznika Praw Obywatelskich, adwokatami, liderami różnych organizacji pozarządowych będzie okazją nie tylko do zdobycia wiedzy na temat przepisów prawnych, ale także przedyskutowania swoich poglądów i skonfrontowania ich opiniami pozostałych uczestników debaty. Codziennie zapraszamy na warsztaty na tematy związane z Konstytucją RP.


Zapraszamy na rozmowy i warsztaty na temat praworządności, cudzoziemców i migrantów, równego traktowania ale także tworzenia i prowadzenia swoich kanałów na YouTube, prowadzenia bloga czy też na warsztaty z animacji... Pokażemy, jakie masz prawa w kontakcie z policją, jak można ułatwić życie i kontakty z osobami głuchymi, czy też jak tworzyć własne projekty społeczne. 


Ponadto będziemy popularyzować Konwencję ONZ o prawach osób niepełnosprawnych, instytucję Rzecznika Praw Obywatelskich i jego kompetencje, udzielać informacji prawnych, przyjmować wnioski i skargi oraz promować Infolinię Obywatelską 800 676 676. W programie także konkursy z nagrodami! 

 

(Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich) 

 

Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar fot. Lucyna Lewandowska

 

 

POKAŻ PODOBNE
2017-05-15 11:47:26

Maciej Orłoś na ASP

W piątek 4 sierpnia 2017 o godzinie 11:30 na Akademii Sztuk Przepięknych będziecie mogli spotkać się z Maciejem Orłosiem.

2017-05-22 12:42:41

Złoty Bączek 2017 - notowanie 28

Przed Wami ostatnie notowanie II etapu Złotego Bączka. Pierwsze trzy zespoły w każdej kategorii awansują do III - finałowego etapu. Każdy Woodstockowicz będzie mógł ponownie oddać głos, wybierając jeden zespół w każdej kategorii. Wykonawcy zachowują swój dorobek głosów z poprzednich etapów.

2017-05-08 14:22:02

Archive zagra na Przystanku Woodstock

W 2016 roku ukazał się entuzjastycznie przyjęty przez publiczność i krytyków dziesiąty studyjny album Archive „The False Foundations”. W ramach kolejnej trasy koncertowej po Europie artyści z Wielkiej Brytanii zagrają na Dużej Scenie Przystanku Woodstock!

ZOBACZ TEŻ