Aktualności

Po raz siódmy Inicjatywa Fruuu na ASP

2016-05-30 16:00:10

Po raz siódmy przy ASP instruktorzy Fruuu, grupy impro z Zielonej, zapraszają na otwarte warsztaty podstaw komedii improwizowanej. Warsztaty są dla tych,  którzy mają chęć poznać co to jest impro i od razu spróbować swych sił w wybranych krótkich formach. Zero siedzenia, dużo ruchu i zabawy.

Techniki impro to nieocenione narzędzie występujących na scenie i autorów wszelkich tekstów, dla innych gwarantowany ubaw, a może nawet wzbogacenie życia o lepszą jakość relacji z ludźmi i sobą samym.

Warsztaty będą obejmowały mnóstwo ćwiczeń grupowych z wpisaną w DNA zabawą. Ćwiczenia te rozwijające umiejętności przydatne w udanym improwizowaniu: umiejętność obserwacji otoczenia, lepsze słuchanie, szybkość i szerokość kojarzenia, wykorzystanie wyobraźni, tworzenie i jednoczesne prezentowanie niesamowitych historii ad hoc. Od uczestników nie oczekujemy nic więcej poza otwartą głową i chęcią uczestnictwa. 

(amm)


POKAŻ PODOBNE
2017-03-13 19:50:50

Złoty Bączek 2017 - notowanie 20

Przed nami kolejne notowanie Złotego Bączka w 2 etapie. Możecie głosować już tylko na 6 zespołów w każdej kategorii. Dobra wiadomość jest jednak taka, że każdy z Was może ponownie oddać głos – tylko raz (na jeden wybrany zespół) w każdej kategorii.

2017-03-13 12:28:35

Blues Pills - gwiazda Małej Sceny

Blues Pills to szczypta progresywnego country rodem z lat 60, garść bluesowych nut doprawiona dawką solidnego rock’n’rolla i podana z garścią soulowych brzmień.

2017-03-06 09:44:37

Domowe Melodie wracają na Woodstock

Domowe Melodie po dwóch latach wracają na Przystanek Woodstock! Wiemy, że jest to zespół, który cieszy się olbrzymią popularnością wśród woodstockowej publiczności, postanowiliśmy więc zaprosić ich raz jeszcze - tym razem na Dużą Scenę!

ZOBACZ TEŻ