Aktualności

Po raz siódmy Inicjatywa Fruuu na ASP

2016-05-30 16:00:10

Po raz siódmy przy ASP instruktorzy Fruuu, grupy impro z Zielonej, zapraszają na otwarte warsztaty podstaw komedii improwizowanej. Warsztaty są dla tych,  którzy mają chęć poznać co to jest impro i od razu spróbować swych sił w wybranych krótkich formach. Zero siedzenia, dużo ruchu i zabawy.

Techniki impro to nieocenione narzędzie występujących na scenie i autorów wszelkich tekstów, dla innych gwarantowany ubaw, a może nawet wzbogacenie życia o lepszą jakość relacji z ludźmi i sobą samym.

Warsztaty będą obejmowały mnóstwo ćwiczeń grupowych z wpisaną w DNA zabawą. Ćwiczenia te rozwijające umiejętności przydatne w udanym improwizowaniu: umiejętność obserwacji otoczenia, lepsze słuchanie, szybkość i szerokość kojarzenia, wykorzystanie wyobraźni, tworzenie i jednoczesne prezentowanie niesamowitych historii ad hoc. Od uczestników nie oczekujemy nic więcej poza otwartą głową i chęcią uczestnictwa. 

(amm)


POKAŻ PODOBNE
2017-01-27 10:54:34

Muzyczne perełki na aukcjach WOŚP

25. Finał za nami, jednak do połowy lutego trwają aukcje WOŚP. Wśród nich można znaleźć między innymi gitarę Micka Jaggera, platynową płytę Agnieszki Chylińskiej, albumy z autografami i wiele innych.

2017-01-27 09:50:37

Przystanek Woodstock jest najlepszy!!!

Jest nam więc OGROMNIE MIŁO poinformować, iż w plebiscycie podsumowującym rok 2016 magazynu Teraz Rock, w kategorii „Festiwal”, Przystanek Woodstock zajął pierwsze miejsce.

2017-02-23 10:47:49

Zagraj na woodstockowej Scenie Viva Kultura!

Do końca marca możecie zgłosić się do Fundacji VIVA Kultura i wystąpić w Pokojowej Wiosce Kryszny na tegorocznym 23. Przystanku Woodstock!

ZOBACZ TEŻ