Aktualności

Ostatni dzień koncertów na Małej Scenie

2017-08-06 03:54:31

Eleanor Gray

fot. Grzegorz Adamek

Trzeci dzień na Małej Scenie rozpoczął zespół, który przebrnął przez eliminacje. Ciekawy, muzyczny eksperyment, który trudno określić w ramy gatunkowe. Sami muzycy mówią, że nie chcą z góry definiować kierunku, w którym podążają. Dlatego ich koncert był jak podróż po wszelkich odmianach i wariacjach na temat alternatywnego rocka. Zespół występuje w składzie: Jacek Idźkowski (gitara), Marcin "Prawnik" Łatko (gitara basowa), Alan Garstecki (wokal), Jarek Majer (gitara), Daniel Maliszewski (perkusja).

 

Kolory

fot. Dominik Malik

Kolejny zespół z eliminacji. Kolory zagrali niezwykle kolorowo. Brzmienie oparte na indie rockowych klasykach ze stajni Kings of Leon i The Strokes. Dobre, gitarowe granie, przy nienachalnej sekcji rytmicznej wzbudziło sympatię wśród woodstockowej publiki. Lekki rock zawsze wyzwala niepohamowany optymizm. Zespół zagrał w składzie: Sebastian Szuła, Krystian Rypka, Michał Smyła, Igor Talarczyk.

 

Cox & Vox

fot. Grzegorz Adamek

Rock 'n' roll ma się dobrze! A czescy muzycy wiedzą jak to wyrazić. Świetne, energetyczne, gitarowe uderzenie na nowo obudziło miłość do protoplasty współczesnego rocka! Trudno było usiedzieć na miejscu, gdy zespół rozpętał rock’n’rollową burzę! Zespół zagrał w składzie: Jimi, Vince, Jose, Jacky.

 

Roan & Da Shu

fot. Michał Kwaśniewski

Ten koncert zapowiadał się niezwykle ciekawie. Muzyczne spotkanie dwóch kultur zaowocowało nowatorskim podejściem do konceptu reggae i rocka, jaki zakładała współpraca z chińskim wokalistą Da Shu. Dziś jednak Roan zagrał wiele swoich dawnych kawałków, z których wypływała czysta energia. Z niecierpliwością czekamy na płytę w kooperacji z Da Shu! A jej premiera podczas 26. Finału WOŚP W Szanghaju! Zespół wystąpił w składzie: Zbyszek Man (śpiew, gitara), Andrzej Man (gitara basowa), Kuba Mikulski (perkusja).

 

Chorzy

fot. Michał Kwaśniewski

To był świetny występ! Trochę pastiszu, trochę grania pół-żartem, pół-serio, a finalnie złożyło się to na dobrą, rockową zabawę. Panowie z zespołu Chorzy zarazili swoją charyzmą i ogromnym dystansem do swojej muzyki. Wystąpili w składzie: Olek Różanek (śpiew), Bartek Orłowski (gitary, śpiew), Maciek Cybulski (klawisze, śpiew), Jarek Izdepski (bas, okrzyki), Tomek Nawrocki (bębny, okrzyki).

 

Piotr Bukartyk

fot. Grzegorz Adamek

Piotr Bukartyk, który miał zagrać na ASP, zastąpił na Małej Scenie Blues Pills. Zespół musiał bowiem odwołać swój występ. Jak zawsze mogliśmy liczyć na Piotra Bukartyka i przeżyć wyjątkowe muzyczno-liryczne przedstawienie. Muzyk dwukrotnie występował tego dnia na Przystanku Woodstock, ponieważ odpowiedzialny był także za zakończenie festiwalu w towarzystwie uczestników warsztatów.

 

Dr Misio

fot. Darek Dylski

Jak nie lubić Arkadiusza Jakubika! Choć artysta wzbudza wiele kontrowersji, to jego miłość do rock’n’rolla jest bezsprzeczna. Koncert na Małej Scenie pełen był rockowych uniesień, szaleństwa i wolności muzycznego przekazu! Dr Misio wystąpili w składzie: Arkadiusz Jakubik, Paweł Derentowicz, Mario Matysek, Radek Kupis, Jan Prościński.

 

The Sixpounder

fot. Grzegorz Adamek

Na zakończenie ostatniego dnia festiwalu na Małej Scenie wystąpiła prawdziwa energetyczna burza! Groove metalowe uderzenie chłopaków z The Sixpounder poderwało publikę do skoku. Była moc i ciężki klimat. Zespół wystąpił w składzie: Filip Sałapa (wokal), Paweł Ostrowski (gitara, wokal), Michał Woźniak (gitara), Krzysiek Olejniczak (bas), Artur Konarski (perkusja).

 

(DŚ)

POKAŻ PODOBNE
2017-06-05 10:40:39

Czwarty dzień sceny Viva Kultura

Przed Wami ostatni dzień sceny Viva Kultura. To oni zagrają dla Was w sobotę 5 sierpnia w Pokojowej Wiosce Kryszny.

2017-06-05 12:45:08

Złoty Bączek 2017 - notowanie 32

Już tylko przez kilka dni możecie głosować w Plebiscycie Złotego Bączka - macie czas do 9 czerwca. Ogłoszenie wyników w czasie koncertu finałowego Eliminacji do Przystanku Woodstock.

2017-06-05 09:54:07

Oddział Zamknięty na Woodstocku

Zapraszamy Was na koncert Legendarnego Zespołu Rockowego ”Oddział Zamknięty”, który odbędzie się 3 sierpnia o 18:30 na Małej Scenie 23. Przystanku Woodstock. Zespół zaprezentuje nowy materiał, w tym będzie miała miejsce prapremiera najnowszego utworu.

ZOBACZ TEŻ